Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 15

  • 30 536
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 199
                              
     
          Злати  , здраве  и  слънце  в  душата  ти   желая!!!Златната  рибка  си  ни    ти!   
                       
Скрит текст:
                        И моят  син  днес е рожденик,  и знам  какви   чувствителни  душички сте.                 .
[/size]

# 46
  • Мнения: 9 531
Радост Hug за майката на рожденика

# 47
  • Мнения: 1 208
ЗЛАТИ Ч.Р.Д.!
С пожелание за много здраве, дълъг живот, лично и семейно щастие, успех във всяко едно начинание и нека твоите мечти бъдат мои пожелания! Весел празник!
Казваш,че = Помъдрявам или остарявам!
Дай Боже всеки му да доживее до дълбоки старини и да се радваме, защото не всеки има тази привилегия! Втози ред намисли, ще цитирам една философска мисъл, която гласи, че:


"Всеки иска да живее дълго, но никой не, иска да бъде стар!"


# 48
  • Мнения: 9 531
От мамашите - много сполучливо - Далас с турски привкус ( доста силна тур. подправка Grinning )

# 49
  • Мнения: 41 780
Танита HugТаня HugБиби HugФили HugРадост HugЛора Hug,
благодаря ви от сърце за хубавите пожелания,цветята и колажа! Heart Eyes  newsm51

Радост Hug,честит рожден ден на синчето! baloni
Да бъде здрав,щастлив и да сбъдне мечтите си! smile3525

за мама....

Скрит текст:
Така е чувствителни сме...рибите....

# 50
  • Мнения: 1 208
Фили, разкошен колаж и точно в 10-ката!
Злати, знам сестра ми е Риби, аз Водолей.Тя е много добра, умна, изпълнителна и прилежна ученичка беше, и много чувствителна, лесно ранима.Обаче без мен не може, мн. ме обича и аз нея разбира се.
Още веднъж Ч.Р.Д. и весело посрещане на празника!

# 51
  • Мнения: 5 723
Честити рождени дни на празнуващите ...на някои помъдряване ,на малките порастване , на всички  преди всичко  ЗДРАВЕ !!!!
Весел  празник !

# 52
  • Мнения: 1 851
Честит празник!

Сериалът е много интересен! Гледам го с голям интерес!
Надявам се и тук да го излъчат.

# 53
  • Мнения: 1 208
Поздравления и за рожденника, и майка му! Жив и здрав да е, и всички около него!

# 54
  • Мнения: 934
     

     Радостче,, да ти е живо и здраво момчето, да те радва и да те прави много щастлива,весел празник bouquet Grinning. Рибките са много мили, нежни и чувствителни душички. Имам си един такъв младеж в къщи, който е най -големия 8-мо мартенски подарък на мама.

# 55
  • Мнения: 9 531
     

     Радостче,, да ти е живо и здраво момчето, да те радва и да те прави много щастлива,весел празник bouquet Grinning. Рибките са много мили, нежни и чувствителни душички. Имам си един такъв младеж в къщи, който е най -големия 8-мо мартенски подарък на мама.


Рибките са много мили, нежни и чувствителни душички
А какво да кажат мамите с овнета Anguished

# 56
  • Мнения: 934
          

         Фили какво да кажа ли? Жална им майка. Това ще кажа.Много са инати и своенравни, но иначе са много честни и почтенни.И на теб да ти е живо и здраво овнето Една приятелка казваше ами то си е твойто, ако някой ти го е родил човек ще каже, че е чуждо, ама като си е твое? Аз се боря също така с лъвица не е лесно да знаеш., много честна, почтенна и праволинейна, но чепата за 100 диви животни. Това е положението наши са си.
 Simple Smile

# 57
  • Варна
  • Мнения: 7 505
wavey
Е-еее,  да стигна и аз до темата : )))) най-сетне. Днеска зает ден. HugHeart

Злати честит ти рожден ден! Flowers BouquetBirthdayBirthdayBalloonBalloonTada Да ти е леко на душата, топло на сърцето и весело на ума! Жива и здрава да посрещаш още много рождени дни! Hug

И честит празник на мама Радост! Flowers Hibiscus

Flowers Green AppleFlowers Green AppleFlowers Green Apple

Ахахаххахахахха hahaha hahahahahahahahahahahahahahaha

Приготвих се ... седя .... чакам Алихан Smiling ImpJoy Това е от рускините, предполагам визират Ендерюга ; ))))

# 58
  • Мнения: 199
Gift Heart   Фили, Злати, Лорри,  Танита,

Благодаря  за  милите пожелания.Моята  рибка   вече  достигна  Христова  възраст,но  си  плува безгрижно   сам.
А  аз  чакам  ли  чакам   някоя  девойка  да му  открадне  сърцето.
      Но  това  очакване  отстъпи  назад.С  по-голямо  нетърпение   чакам     срещата  със  ЗейАл   и  ябълчиците.   
       

                                                               Gift Heart
     

         

# 59
  • Мнения: 344
Добра вечер момичета ! наминах днес , но в движение , сега ще ви сканирам Simple Smile
 Злати , много здраве и любов ти желая !
Радост  и синът да  е здрав и щастлив в живота !


Момичета Кой мислите ще спасява Зейнеб , може и да стрелят по нея и някой от двамата възлюбени да поеме куршума .... нали вече сме баш в туркиш сериал Simple Smile Аз искам да е Алихан , но да не го убиват , па ако е Дю , него го харизвам , макар че Зейнеб ще я мъчи съвестта , бе айде и той да не умира , но да се раделят със Зейно , че тя си е за нашто момче . Вярно че много и се кара той , но защото не е безразличен , пък и тя много не се стряска от караниците му  Wink

Общи условия

Активация на акаунт