Mами в Италия 10

  • 16 556
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 427
Сори,знам че започвам да ставам досадна,но вие сте виновни с тая тема!
Аз мисля да взема спалня и гардероби(Боже наи-вече гардероби!) от :
 кръглото легло ме кефи страшно,маи ще вземем него,модел Зеро... Laughing
В момента поради липса на голям гардероб държа всички зимни дрехи в черни чували за смет,разперкани по пода Cry

# 256
  • Italia
  • Мнения: 4 492
   Wink ами хайде де..идвай!  Hug

ми да,айде,Що Ше се дразниШ ...  Grinning

за колко 4аса сте се разбрали?

Ми за към 15,30_16 4аса.  newsm78

# 257
  • Мнения: 2 427
бе не че не се контя,ама аз съм човек на крайности,или съм като онези пънк&бестие или съм много докаросана.Опитвам се да се обличам и спортно но нещо не успявам маи много.
Милена,ти видя ли онези стени които бях публикувала във галерията си?Нещо такова ли искате?
Иначе саита на спалните е
www.presottoitalia.it
Не са лоши..

# 258
  • Мнения: 6 167
защо никой не обръща внимание на мойта къща.... Sad

# 259
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
   Wink ами хайде де..идвай!  Hug

ми да,айде,Що Ше се дразниШ ...  Grinning

за колко 4аса сте се разбрали?

Ми за към 15,30_16 4аса.  newsm78

баси гаднярките #2gunfire
ората ба4кат по туй време Close

# 260
  • Мнения: 708
пра6там ви това:

http://senseof.rallybulgaria.com/index_real.php

който го е налегнала носталгията да си попла4е.
поздрав от мен
   bouquet

# 261
  • Мнения: 2 427
ми аз и обърнах ама ме беше страх да не се изложа и да попитам твойта ли е Cry

# 262
  • Мнения: 2 427
mnogo e sladka i uyutna,Leniiii,molya te,ne plachkay Sad

# 263
  • Italia
  • Мнения: 4 492
защо никой не обръща внимание на мойта къща.... Sad

На мен ми харесва,Лени  Hug Кухнята ,която съм си харесала е подобен цвят  Simple Smile   bouquet

Влади за кои стени става дума,неЩо не мога да загрея  newsm78

Бимба,напълниха ми дуШата и окото тия снимки  Blush А от музиката направо ми се дорева  Cry

# 264
  • Мнения: 154
Ще ми е интересно да разбера мнението и на другите Дами,относно питането ми.
Желая на всички лек ден!  Grinning

# 265
  • Мнения: 907
и да видим ний ша печелим ли тука или ще работим ' с компютър'.

Ама няма да се обиждаме сега, ааа. Аз в интернета мога да спретна страничка по проекта, а и други неща. Стига с тия водолеи, аз не сьм, ама осьществявам идеи всякакви. И сьм много скромна Wink

Хм за ресторанта - дaлечко ми е. И печели ли се, а? Нещо не сьм уверена, ама зависи от итеята, де.

# 266
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ще ми е интересно да разбера мнението и на другите Дами,относно питането ми.
Желая на всички лек ден!  Grinning

ми к'во да ти кажа, ресторант с българска кухня според мен е много трудно да успее... много закостенели и традиционалисти са, освен това има бая гръцки ресторанти и не знам доколко "български" Ще зву4и етни4еско (Щото това им дай на тях) и атрактивно. Освен това инвестицията не е Шега работа.
Моят мъж се бъзика по_скоро за някакъв бар, Щото вика като наШите сандви4и, хапки, бани4ки, сос4ета и салатки и пр. няма newsm78. Ако пък са и малко по_ефтиняк и в зона с много офиси... Thinking
Аз съм скепти4но настроена, оба4е... ама аз съм си скептик по характер

# 267
  • Мнения: 6 167
Само аз ли виждам в моя хол , че е като баня, че няма лампи ( освен отгоре един аплик), че няма каритини, че не е творческо а е....
как да освежа това ... пространство...да не е
стая за плей стейшън! #2gunfire #2gunfire



лейди,  за ресторанта - хм. не вярвам в потенциала му, така, ако че да беше в щатите.
до колкото аз мога да усетя ( не съм спец по ресторанти), тези хора ядат само паста и нейни производни, не ядат по-пикантна храна ( като БГ), а така също не са отворени за кулинарни експерименти.
думата българия не се асоциира с някаква специална кухня, както например Ливан или Япония ...
моя съпруг не желае и точка да отиде в японски, мексикански или ливански ресторант.
освен това тук салати не ядат, със зор науч.их дамиано да яде повече зеленчуци, а това е много важен елемент от бг ресторантите.


освен, че ресторанта е голяма инвестиця, за хубав интериор ( тук май не държат на това) се искат още повече пари и тн..

отговора ми за ресторанта е сиво-пестимистичен

 newsm78

Последна редакция: пт, 30 юни 2006, 14:12 от 'Elena

# 268
  • Italia
  • Мнения: 4 492
   Wink ами хайде де..идвай!  Hug

ми да,айде,Що Ше се дразниШ ...  Grinning

за колко 4аса сте се разбрали?

Ми за към 15,30_16 4аса.  newsm78

баси гаднярките #2gunfire
ората ба4кат по туй време Close

На теб по кое време ти е удобно  newsm78 Като за аперитив ли ? Rolling Eyes

# 269
  • Мнения: 907
Тук има един бг take away. Жената ми е приятелка, та знам, че е на +- 0, а работи та се кьса. Кухнята е бг и има постоянни клиенти, но като закриха едно учреждение наблизо доста и се отрази. Работят там 2-3 души.

Обаче може да се започне напр. с магазинче - взимаме микробусче да кара лутеници, мед и пр. от БГ, минава и през Швейцария, Германия (?). Тук има такива няколко турски - единият от дребоськ стана на среден супер маркет - сега и полулеи продават - тип соц производство 70те.

Последна редакция: пт, 30 юни 2006, 14:02 от MegiX

Общи условия

Активация на акаунт