Интимен гел

  • 14 113
  • 189
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 155
Дволна съм от този на Avon. В момента ползвам на Личия - също не е лош.

# 76
  • Мнения: 72
В момента ползвам Лактацид.Много е добър.Мирише супер.Ползвала съм и на avon,но не съм доволна. Heart Eyes

# 77
Засърбяла ли те е шушумигата в това положение newsm35 moresmile

# 78
  • Мнения: 95
Аз пък не съм доволна от Лактацид-незнам фалшив ли беше или какво,но  Rolling Eyes Embarassedнаправо ме дразнеше.Преди това бях ползвала Нивея и остнах много доволна-от него ми изчезна и бялото течение.Е смених Лактацида веднага с Нивея преди да съм го изхабила и се оправих.Сега съм решила да взема пак да го поопитам-защото си стои повече от половината.Доволна съм и от Красная линия от този белия за чуствителната кожа.Нямах изобщо доверие в него,но си го купих,защото нямаше друг в магазина,но останах доволна.Ползвала съм и на Айвън,но Нивеята си е Нивея. Peace Peace Peace

# 79
  • Мнения: 200
В момента съм с неароматизиравия на Ейвън и съм доволна от него  Peace, но смятам да пробвам Лактацид, като го свърша.

# 80
  • Мнения: 324
Този ползвам аз!И съм супер доволна!





и аз, също съм супер доволна и затова не съм експирементирала с друг

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Аз ползвам интимния гел на Avon, нищо лошо не мога да кажа засега, но не съм пробвала други, за да го сравня и да кажа кой намирам за най-добър.

абсолютно..аз също използвам интимния гел на Avon и съм доволна..но също нямам база за сравнение.сега мислех на Nivea или на Lycia да си взема..когато свърша този .. незнам..иска ми се да пробвам поне още 2 и тогава да се спра на някой конкретно newsm78

# 82
  • Мнения: 5 622

  Къде го има гела на Нивея?

# 83
  • Мнения: 2 922
SebaMed -но само 1-2 капки от него. Ползвам го от доста време и съм много доволна.  Лактацид също е много добър.
Peace В момента ползвам Себа Мед, но харесвам и Лактацид

# 84
  • Мнения: 1 059
Генера

# 85
  • Мнения: 2 804
Този ползвам аз!И съм супер доволна!




И аз ползвам този и съм изключително доволна !

# 86
  • Мнения: 188
 Аз ползвам на dr. wolf - dercome

# 87
  • Мнения: 156
От доста време ползвам този на Avon и съм много доволна newsm10

# 88
  • Мнения: 1 153

  Къде го има гела на Нивея?
Има го в големите супермаркети и аптеки Peace

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Сега имам на Лиокрема и съм много доволна.
а на мен ми мхареса даже повече от нивеата  smile3521
И на мен повече ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт