Интимен гел

  • 14 076
  • 189
  •   1
Отговори
# 105
  • Русе
  • Мнения: 659
Докато бях бременна ползвах Лактацид фемина, но след като свърши карам само на с водичка.
Така и така е започната тази тема, да попитам има ли някой ползвал интимен гел Ин кеър, бях му видяла рекламата в едно списание и попитах в няколко аптеки има ли го, всички ме гледаха много учудено

# 106
  • Мнения: 661
А има ли използвали интимният гел на Регал?
Аз съм го ползвала, но не съм много очарована. Не е толкова лош, но има и по- добри. Има обаче много приятен аромат. Но както съм казала вече аз харесвам интимния гел на NIVEA.

# 107
Сутринта си купих Lactacyd femina, тъй като за него нямаше нито едно отрицателно мнение - доста прочетох тук във форума по темата.  Искрено се надявам да е хубав. Все още не мога да изразя лично мнение, но като го пробвам ще ви кажа.

# 108
  • Мнения: 5 317
А има ли използвали интимният гел на Регал?
Аз съм го ползвала, но не съм много очарована. Не е толкова лош, но има и по- добри. Има обаче много приятен аромат. Но както съм казала вече аз харесвам интимния гел на NIVEA.

Мерси,май ще се откажа от него.В момента използвам Лактацид,но е на свършване,та искам да изпробвам нещо ново.

# 109
  • Мнения: 2 697

Геловете  на AVON и Oriflame са ужасни.


Не съм ползвала този на Oriflame, но за AVON (ароматизирания гел, държа да отбележа) съм съгласна напълно - не е изсушаващ или дразнещ (поне на моята кожа не действа така), но има      О Т В Р А Т И Т Е Л Е Н     мирис. Майка ми  вече две години го ползва, но аз пък не мога да свикна с тази гадост. Ползвала съм и на Красная линия (червения, с лайка), той беше приятен като аромат, но пък от него получих обриви и изсушаване на кожата. По мненията преди моето съдя, че е по-добре май да опитам с Лактацид или Дерком, а може и Нивеа в краен случай...Дано наистина се окажат един по-добър избор. smile3503

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 21:28 от Амброзия

# 110
  • Мнения: 79
аз до сега винаги съм ползвала този на ейвън, и съм доволна, но нямам база за сравнение:) та сега като 4етох май 6те си купя Лактацид:)

# 111
  • Мнения: 2 697
...Днес си купих този:



Мирише приятно, добре измива...като цяло мисля, че е един много добър продукт, особено като съотношение "цена-качество"  Simple Smile

# 112
  • България
  • Мнения: 105
Леокрема и Лактацид.Доволна съм и от двата. Simple Smile

# 113
  • в баира
  • Мнения: 861
Лактацид Фемина - съдържа млечна киселина, която е изключително важна за интимните части.

# 114
  • Мнения: 164
След като ми свърши на Авон си взех на Красная линия,но нещо не ми понесе-зачервих се и имах отвратителен сърбел.
Сега съм с този и съм много доволна.Мирише приятно.




# 115
  • София
  • Мнения: 2 105
малко със закъснение се включвам в темата, но искам да кажа че има един интимен гел (по-скоро пяна), който вече не бих заменила за нищо на света. Холандски е, на Bioclin и се казва Multy-Gyn Actigel. Препоръча ми го мойта гинеколожка и откакто го ползвам просто се родих Simple Smile Наистина малко е скъпичък- 19 лв пък и не го има във всяка аптека, но наистина си струва:)

# 116
  • Мнения: 2 697
Лактацид Фемина - съдържа млечна киселина, която е изключително важна за интимните части.

Между другото, млечна киселина (Lactic Acid) се съдържа не само в Лактацид-а, а и в други гелчета, например в Нивея Интимо, а цената на втория е доста по-достъпна според мен Hug

# 117
  • София
  • Мнения: 10 324
малко със закъснение се включвам в темата, но искам да кажа че има един интимен гел (по-скоро пяна), който вече не бих заменила за нищо на света. Холандски е, на Bioclin и се казва Multy-Gyn Actigel. Препоръча ми го мойта гинеколожка и откакто го ползвам просто се родих Simple Smile Наистина малко е скъпичък- 19 лв пък и не го има във всяка аптека, но наистина си струва:)

С какво е толкова по-различен от другите  newsm78

# 118
  • София
  • Мнения: 2 105
продуктът всъщност е медицински, а не козметичен както на ейвън и орифлейм например. съдържа екстракт от алое, пантенол и млечна киселина, освен това помага при раздразнения и зачервявания, ако естествено не става въпрос за някакво сериозно заболяване Confused може да се ползва всекидневно и не е ароматизиран. разбира се, не мога да твърдя безусловно, че е най-добрият, всяка от нас си е индивидуална  Sunglasses просто на мен ми действа отлично, не бих го заменила с никой от предните гелове, които съм ползвала.








# 119
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
За ежедневна употреба - чиста водица. Wink Ползвам интимен гел, през няколко дена.

Проблем с геловете съм нямала.

И аз така. Ползвам  Ейвън. Доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт