момичета кога да дам попара?

  • 1 375
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 155
Аз още не съм давала,макара че вече въведох глутена,но нещо със сиренето не ми е ясно какво да бъде.
Сиренето трябва да е краве сирене (най-обикновено, дори такова каквото на вас Ви харесва), с не много висока масленост и изкиснато. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 878
вкуса който ние имаме ,бебетата придобиват към 6 месец ,така че е нормално и тогава да се ядат по-лесно зеленчукови и меснни пюрета ,какато и попара и някакви супички пасирани като пюре .
Спомням си че на дъщеря ни дадох попарка на 6 месеца ,една две седмици след това започнах картофена супа ( е малко силно казано супа ,защото беше по-скоро рядко катрофено -морковено пюре ),след това пилешка ,но тогава нямаше такъв избор на пюрета и повечето неща трябваше да правя сама.
Чушка въведохме 7 месец ,защото е с по-странен вкус ,а на годинка започнахме грах ,защото едва тогава организма на бебето може реално да усвоява желязото.
Благодаря ви за мненията ,мисля да изчакам с попарата до 6 навършени по съвет и на педиатърката ни.

 Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 1 517
Зависи кога и с какво си захранила бебето. Ако досега си му дала сок, пюрета ( зеленчукови и месни ), каша и ги приема нормално давай попара. Зависи и на каква вазраст е. Аз моите деца сравнително рано ги захраних и попарката дадох кам 7- ми месец.
Успех  Hug

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 23:45 от Vivi

# 33
  • Мнения: 1 448
Ако ще се въвежда глутен, мисля, че е по полезно в попарата сухара да се замести с овесени ядки, много по полезни са. Също така може да се разнообразява със елда и просо. При нас глутенът ще е след 10-тия месец!

# 34
  • Мнения: 2 673
дадох попара на 6.5м.

Общи условия

Активация на акаунт