Професионални серии за коса - тема 125

  • 55 152
  • 768
  •   1
Отговори
# 30
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 529
И моята четка на Ремингтън вчера пристигна,но нямах време да я пробвам,все пак трябва на измита коса и ще отнеме време цялата процедура предполагам.

Моля да споделиш, както и с каква коса си.

Аз с четките се справям за 5 минути. В началото, преди много години, ми отнемаше 20, но аз съм с не особено гъста, сравнително къса коса.

# 31
  • Мнения: 9 221
И аз не ползвам, слънцезащита за косата, но пък не я мокря в солената вода и съм с шапка Sunglasses

# 32
  • Мнения: 2 254
Благодаря за новата тема!
Досега не съм използвала слънце защита,но като ви чета,ще взема да ползвам олиото Ланза това лято,за което Принцеса е писала,че има всички видове защити,а от него съм супер доволна.

# 33
  • Някъде там
  • Мнения: 4 853
Благодаря за новата тема!
Страхотна оформление!
Слънцезащитата ми е на Алтерна нямам забележки,харесвам си я .

# 34
  • Костандово
  • Мнения: 116
Благодаря за темичката,и аз чакам четката на Ремингтън днес или утре,дано ми хареса и да си върши работата добре,косата не ми е от най дебелите и малко под раменете като дължина.

# 35
  • Перник
  • Мнения: 728
Благодаря за темата!
Не ползвам целенасочено слънцезащита, но май трябва. С червен цвят съм, а той бързо избледнява, ако не се поддържа с подходящи продукти.

# 36
  • Мнения: 1 755
Момичета, нека, който ползва слънцезащитен продукт, от който е доволен, да го напише. Не се бях замисляла, ме в слънчевите дни, е добре да защитим косите😀😀😀

# 37
  • Мнения: 221
bubanka, огромно благодаря за положения труд и отделеното време за новата тема Flowers Sunflower.

През лятото ползвам балсама и спрея за защита от слънчевата серия на Макадамия. Харесвам аромата им за лятото, а и ми действат много добре. Това лято мисля да допълня грижата и със шампоана от серията.
Друг продукт ,от който бях изключително доволна миналото лято е защитния крем от слънце и вода на Филип Кингсли, който слагах докато сме на плажа. Когато сме на почивка спя през ноща с еластисайзера на Кингсли, през другото време в градски условия редувам еластисайзера с кокосово масло.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Вече се замислям да си взема Еластайзера на плажа, чудесно ще е загрят от слънцето 🙂

# 39
  • София
  • Мнения: 6 458
Ползвала съм слънцезащитната серия на Лакме. Не бях впечатлена май. Последните години за плажа си правя спрей от дестилирана вода и кокосово масло и пръскам през някакво време. Не знам доколко е слънцезащитно, но косата ми не се пресушава и няма нужда да режа после.

# 40
  • Мнения: 5 760
Спрей от кокосово масло. После сплитам на плитка или рибена кост. Плувам често, а косата ми е дълга и изрусена. Само така в края на лятото не е нужно да намалявам дължина.

# 41
  • Мнения: 939
Не съм използвала продуктите, но преди време имаше доста положителни мнения за серията
https://sopharmacy.bg/rene-furterer-sun-care.html
и още нещо, тъй като наскоро имаше доволни от боята Луоколор, сега в Нотино има промоция на боята с безплатна доставка е.

# 42
  • Мнения: 5 760
tontoneva, ползвала съм спрея на rene furterer преди години. Предпочитам кокосовото масло за моята коса. Добре ще е да се науча да слагам и шапка докато съм на слънце поне.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Кокоса сам по себе си не пази от УВ лъчите, но запечатания с масло косъм не губи скъпоценната влага при екстремните плажни условия. Върху него обаче  задължително пръскам нещо със защита.

# 44
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 529
И аз съм ползвала спрея на РФ отдавна. Помня само, че миришеше на солариум.

Общи условия

Активация на акаунт