Боляло ли ви е пъпчето?

  • 1 095
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 483
Мами, снощи много ме боля пъпчето отвътре, все едно някой ме дърпа и много се уплаших Weary Обадих се на акушерката (сестрата в кабинета, в който ходя) и тя ми каза, че не е страшно и, че матката се мести на нивото на пъпа и за това ме опъва така.
Много е неприятно, вас боляло ли ви е по подобен начин?

# 1
Да, болеше ме - спокойно, нормално е Hug Даже и след раждането пъпът ми беше доста чувствителен - докато се поприбере коремът Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 563
И мен ме болеше. Нормално е и за съжаление неприятно.  Sad

# 3
  • Мнения: 168
И аз бях така. Точно все едно нещо те опъва отвътре и те дърпа. Това е едно от неразположенията на бременността. Ще отмине, спокойно. Леко бременеене от мен!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
И мен ме болеше,но в крайните месеци.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 771
Към края на бремеността имах такива болки, не остри, малко странни. Нормално е.

# 6
  • Мнения: 300
И мен ме болеше. Нормално е и за съжаление неприятно.  Sad
Heart Eyes

# 7
Като ти се обърнепъпа,както казвам аз с хастара навън  Winkе нормално да те наболява

# 8
  • Мнения: 2 818
Болеше ме. Само дето накрая вече нямах пъп... толкова се беше разтегнал че го нямаше.

# 9
  • Мнения: 4 621
И мен ме болеше. Нормално е и за съжаление неприятно.  Sad
Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 5 758
Случвало ми се и на мен, към 28-29 гс почна, сега странно не го усещам така (и по-добре, де!)

# 11
  • Русе
  • Мнения: 659
Да, някъде в 7-ми месец бях като ме заболя

# 12
  • pomorie
  • Мнения: 848
и мен ме боли но само когато бебчо се разбонтува точно там много неприятно наистина #2gunfire #Cussing out

# 13
  • Мнения: 2 309
Даже много ме болеше, но пък аз имам и пъпна херния, та може даже повечко от обикновеното да ме  боляло, след като акушерката ти мисли, че ок, значи спокойно Peace

# 14
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Болеше ме, беше грозно на цвят и бебо то4но там риташе най-много  Sick

Общи условия

Активация на акаунт