Отделни спални и секс

  • 8 018
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 808
Ние с ММ от около месец спим в отделни спални. Той никога не е хъркал, от известно време започна, а аз не съм свикнала и колкото ми е трудно вечер заспиването, съвсем не мога да заспя. От своя страна той казва, че и аз съм започнала да хъркам:sad: и сутрин го събуждам и не може да заспи. Мъчихме се така известно време, накрая, след като една вечер ме сръчка доста грубо, решихме проблема като се преместих да спя в друга спалня. Но ние сме заедно от 31 години, от доста години правим секс предимно след обяд или рано вечер, може би откакто децата се изнесоха от къщи. Така ни е по–удобно и така свикнахме. Съседите ни са по на около 60 години, редовно правят секс, но също от години спят в отделни спални. Но това е за хора като нас, които сме заедно от много години и вече желанието постепенно започва да намалява, като по–млади никога не сме си и помисляли да спим в отделни спални... не че тогава и сме имали толкова стаи... Но и така спим по–спокойно, трудно заспивам, въртя се и все се притеснявах да не му преча да спи, а и не обичам някой да ми диша в лицето.

# 16
  • Мнения: 6 178
Младоженците до подминат поста, да не изпадат в ступор.

Много ми е хубаво да спим отделно, но уви не се случва. Де да имаше още една стая, че и по някой лев за мол да оставя - пълно щастие.

# 17
  • София
  • Мнения: 38 861
Ако имам апартамент с 5 стаи, ще трябва да си взема прислужница, то пък мм може да я загледа, една беда ли е...

# 18
  • Мнения: 5 272
Така е Фрии 😁 аз пък съм егати романтичката. Хъркането на човека до мен ми е като приспивна песен. Спя върху него и то толкова дълбоко, че не може да мръдне от мен. Да ама така е свикнал да се събужда схванат, че в редките случаи когато си спи у тях става в 5 и започва да ми пише от 5 😆

# 19
  • Мнения: 4 808
Аз имам пет стаи, че и повече и искам прислужница, ама де тоя късмет?! ММ е този, дето спи по диагонал и завзема и моята територия.

# 20
  • Мнения: 7 006
Ако имам възможност,не в отделна спалня,ами в отделно крило бих живяла,пък романтиката все някак ще оцелее,без да си дишаме газовете под обща завивка.

# 21
  • Мнения: 1 925
Ние сме заедно от 7 години и двамата сме на по 26 и сега като се замисля, не помня от колко години спим или на отделни легла или в различни стаи, зависи от обстоятелствата. Абе едно 4-5 години ги има някъде. Ами никак не се е отразило. Все така си имаме стабилна връзка и секс. Всъщност всяка вечер си лягаме заедно, дори и да няма секс и когато захърка, единият от двамата отива на друго място. Въпросът ми се струва леко глупав. Има ли любов, има ли желание, оправдание няма за липса на секс Grinning Апък и секс не се прави само вечер бе Grinning

# 22
  • Мнения: 1 004
Апък и секс не се прави само вечер бе Grinning
Секс не се прави и само в леглото, но авторката явно твърдо свързва секса с брачното ложе.

# 23
  • Мнения: 10 918
Това с лягането в общо легло и секса според мен са отживелици. Хората лягат в легло, за да спят. Съжалявам, ако ще шокирам някой, но не мога да заспя, ако някой ме е прегърнал, диша ми във врата, в лицето, хърка, мърда, дърпа ми завивката.... Отделно аз много мърдам... Имаме си отделни завивки, не е проблем и в отделни стаи да спим. Сънят е най-важен. Ако не си се наспал, ставаш непълноценен човек, тогава не само секса, ами и живота ще ти опротивее.

# 24
  • Мнения: 1 004
Това с лягането в общо легло и секса според мен са отживелици.
Има нещо такова. Поколението на баба ми твърдо вярва в ролята на секса в брачното ложе, но не съм забелязала статистики, които да докажат, че тези двойки са по-удовлетворени от сексуалния си живот или нивото на изневери сред тях да е по-ниско. Но може и авторката да е от това поколение.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 36 771
Чудесно е спането отделно. Особено като имаш достатъчно стаи. И не, далеч не е задължително да излети романтиката и любовта.

# 26
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 535
Племенницата ми ни беше на гости за един месец, а тя много иска да спим двете на едно легло, гушнати. Господина с голямо неудоволствие се изнесе и се държеше като изоставен вълк. На другото никак не ни се отрази зле, защото бяха откраднати моменти, а после той ме изпращаше до моята стая и се целувахме пред вратата, като гаджета Grinning Това беше готино, защото ние този период малко го пропуснахме. Виждаме се чак сутрин на закуска и изобщо имаше особена тръпка.

Обаче ако започне да хърка - сменям мъжа.

# 27
  • Мнения: 4 808
Това с лягането в общо легло и секса според мен са отживелици. Хората лягат в легло, за да спят. Съжалявам, ако ще шокирам някой, но не мога да заспя, ако някой ме е прегърнал, диша ми във врата, в лицето, хърка, мърда, дърпа ми завивката.... Отделно аз много мърдам... Имаме си отделни завивки, не е проблем и в отделни стаи да спим. Сънят е най-важен. Ако не си се наспал, ставаш непълноценен човек, тогава не само секса, ами и живота ще ти опротивее.
ММ много трудно го преживя като сложих отделни завивки. Била съм го отделила, не можел да ме прегърне. Ама то неговото прегръщане е като в менгеме, не ми е комфортно да спя така. Да не говорим, че аз все бях свита в единия ъгъл на леглото и отвита, защото той все придърпваше завивката. Като отделих спалните, вече беше претръпнал.

# 28
  • Мнения: 1 925
Да и за свободата на спането също държа да спим отделени. Свикнала съм да се разстилам из цялото легло и най- вече краката ми да са в различни посоки. Та аз мразя да спя с долница на пижама, защото се чувствам като вързана, а какво остава с друг човек до мен. Секса и спането са две много различни неща Grinning

# 29
  • Мнения: 6 178
Обаче ако започне да хърка - сменям мъжа.
E, много ясно. Как така ще почне изведнъж да хърка ...

Общи условия

Активация на акаунт