Отделни спални и секс

  • 8 023
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 30 802
Ако съм се приготвила за сън, легна в леглото и някой ме напълзи за секс - няма по-неприятно усещане. Леглото е за сън, не за бъркане под нощницата. То още малко трябва жената да спи без гащи, да може мъжът да си задоволява нагона.

Умора, работа, задачи - това се отразява на честотата на секса. Едно легло или различни - не съм забелязала да се отразява. Освен това предпочитам да правя секс през деня, като имам повече енергия.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 374
Ако съм се приготвила за сън, легна в леглото и някой ме напълзи за секс - няма по-неприятно усещане. Леглото е за сън, не за бъркане под нощницата. То още малко трябва жената да спи без гащи, да може мъжът да си задоволява нагона.

Умора, работа, задачи - това се отразява на честотата на секса. Едно легло или различни - не съм забелязала да се отразява. Освен това предпочитам да правя секс през деня, като имам повече енергия.
И аз свързвам леглото основно със сън, който за мен е неприкосновен. Като дете спях сама в собствена стая, беше ми супер. С мъжа ми спим отделно от самото начало на връзката ни, много преди да се появи детето. Не ни е повлияло негативно в никакъв аспект. Свекърите също спят отделно, стабилно семейство са и се обичат.

Харесвам секса по светло, уикендите, когато се случи детето да е при майка ми, се награбваме още рано-рано, не стоим да чакаме да се стъмни. Когато сме на път само двамата също.

# 32
  • Мнения: 3 159
Моя приятел хърка, а аз спя леко, та не знам как ще се нагласяме. За отделни спални няма как да стане за сега, освен ако не се местя на дивана във всекидневната.
Ние сме правили секс и след обяд, и вечерта, и сутринта. Хубавото на едно легло е, че по всяко време може да се налазите за секс /това ако има желание/. Като свършим и ще спим всеки си отива в неговата половина на леглото с неговите си одеяла и си обръщаме гръб.
Ако има желание за секс има и начин, ако ли не - един върху друг да спите все тая.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 473
Най-хубаво щеше да имам този избор, че вече не спя дълбоко и най-малкото мръдване или дишане ме събуждат за часове.Крив ми е света после.

# 34
  • Мнения: 1 004
Аз съм лесна- спя като талпа и нищо не може да смути 9-10 часовия ми сън. Обаче представяте ли си как се спи до свредел, който се върти, рита, блъска и на всичко отгоре краде завивките, свивайки се с тях на топка? Орден за храброст заслужава спяюият до мен.  Laughing

# 35
  • Мнения: 1 001
ММ много трудно го преживя като сложих отделни завивки. Била съм го отделила, не можел да ме прегърне.
[/quote]
Мъжът ми като видя, че най в началото съм купила обща завивка, отиде и купи две отделни Joy Хора разни.
Освен това, ние си лягаме и по различно време много често, той стои и гледа телевизия, аз не издържам, защото детето става в 6 и нещо. Аз не обичам някой да ми диша във врата, да ми навлиза в пространството, докато спя, ама аз спя по корем и няма как.

# 36
  • Мнения: 859
Ние с мъжа ми не можем да спим отделно един от друг. Случвало се е той да е някъде по работа - еми няма заспиване. Къде съм казала, че секс се прави само вечер в брачното ложе? Просто като сте си заедно в леглото може да се случи по-лесно, а не да ставаш, да ходиш в друга стая - а там човекът може вече да спи или да прави нещо друго и да не му е до секс...и да се наложи да се откажеш.

# 37
  • Мнения: 4 808
И ние си лягаме по различно време, той захърква още в девет, аз преди 12 не лягам. Казвам му, че той е ранно пиле, а аз съм нощна птица.
То пък не че общото легло много събира хората. Наскоро споделих с приятел, че вече спим в отделни стаи, той каза: "Това при нас не може да се случи", ама пък преди ми е споделял, че правят секс един-два пъти в годината. Човек като има желание, намира начини.

# 38
  • Мнения: 1 475
Ние си лягаме заедно и ставаме заедно - той тръгва на работа, а аз се захващам с каквото имам да си върша у дома.
Отделно не спим и не сме спали от времето, когато сме били гаджета. Не сме се и делили един от друг вече доста години ( с изключение на 1 вечер миналата година, тогава аз дори не отидох в спалнята ). Завиваме се с една завивка, не мога да заспя, ако не ме е прегърнал. Секса се прави навсякъде, не е задължително да е в спалнята, но там е най - комфортно ( поне за нас ).
Спални допълнителни има, но те са за гости.

# 39
  • Мнения: 1 726
Интересно ми е тези, които спят отделно, на почивка когато са, две стаи ли си вземат.
Вчера ми разказваха за случай, при който бащата е принуден да спи в детската, защото 12-годишната дъщеря продължава да спи при майка си. Изнесъл се е наскоро, когато ѝ дошъл мензисът. За съжаление тези случаи не са 1 и 2.

Последна редакция: нд, 10 мар 2019, 15:34 от armyhousewife

# 40
  • София
  • Мнения: 24 839
Това наистина изумява- да спиш с детето си докато се зажени... Mr. Green
Не виждам никаква разумна причина, освен начин да прикриеш нежеланието да спиш с мъжа си, за да избегнеш колкото можеш секса.
И като няма вече накъде, да се "прежалваш" от време на време.

# 41
  • Мнения: 7 434
Ние спим заедно. Харесва ми така и не мисля да променям нещо.

# 42
  • Мнения: 1 945
.............. а не да ставаш, да ходиш в друга стая - а там човекът може вече да спи или да прави нещо друго и да не му е до секс...и да се наложи да се откажеш.
Стига си писала глупости . Много английски филми си гледала . Никой не става от спалнята си и да ходи да чука на другата "може ли лейди или може ли господине да посетя вашето ложе ". Хората си се гушкат вечер на дивана преди да заспят , гушкат се по всяко време в съботния и неделния следобед , в кухнята ,на разходка в гората , на масата , на пералнята . Спри да се навираш на хората под чаршфите..издава нездрав интерес и селска простотия.

# 43
  • Мнения: 859
Ясно се вижда кой не прави секс!

# 44
  • Мнения: 1 004
Общо-взето, заетите да гледат под чаршафите на другите не са заети с правенето на секс.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт