Отделни спални и секс

  • 8 050
  • 97
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 925
Не съм майка все още, но със сигурност ще се жертвам да спя с децата. Таткото е друга работа Grinning

# 61
  • Мнения: 859
После ще искаш съвет в Семейни отношения.

# 62
  • Мнения: 1 925
Стига глупости Simple Smile

# 63
  • Варна
  • Мнения: 36 772
Е, хора, на всяко родено дете - по една спалня. Като няма достатъчно спални, раждайте по-малко деца Simple Smile

И ако не е ясно от емотикона - пошегувах се. И без това темата взе да става абсурдна.

# 64
  • Мнения: 17 410
Общата спалня не е гарант, да. Има много други фактори, унищожаващи сексуалното привличане и близостта. За  мен като за мен, спането поотделно е абсурдно, но има хора - не им пречи, щом им е добре така, няма защо да им ровим в спалните Simple Smile
Имам приятелка - не може да спи с мъж,  твърди, че ще се обвърже с първия, до когото заспи след секс Simple Smile

# 65
  • Мнения: 4 808
Ние като сме на почивка, си взимаме една стая, при това с двойно легло, ама пък на почивка правим много повече секс от обикновено.

# 66
  • София
  • Мнения: 12 374
Ние като сме на почивка, си взимаме една стая, при това с двойно легло, ама пък на почивка правим много повече секс от обикновено.
Охо, почивките без дете с ММ ги оползотворяваме възможно най-добре сексуално Wink

# 67
  • Мнения: 17 410
Да не разводняваме с почивките и всякакви други обстоятелства, елиминиращи децата, като спирачка за любовния живот Simple Smile

# 68
  • Мнения: 18 847
Ние нямаме почивки без дете - представете си Simple Smile Ще пиша след години дали е оцелял брака де.

# 69
  • Мнения: 859
Каква е връзката между почивка с деца и спането отделно, че и състоянието на секса?

# 70
  • Мнения: 5 273
Ти някой тук и за самостоятелни бани бяха писали... абе най- добре да си живеем отделно Joy Макар че не знам моя как би спал без коса в очите на широката спалня у тях.

# 71
  • Мнения: 607
Най- здравите бракове били при тези които спят отделно, имаше проучване. Много по - приятно е да си спи човек сам, никой не му мърда, става, рита. Аз обаче ми е вечно студено, така че искам да се топля.  .

# 72
  • Мнения: 479
При някои двойки може и да няма проблем спането в отделни спални. Даже така да им е по-добре, но опита на няколко наши много близки семейни двойки не показва това с годините. Едни от най-близките ни приятели от както се е родило детето спят в различни стаи. Резултата е, че сега ако правят секс веднъж месечно е сензация направо, някак отчуждени са емоционално , живеят като съквартиранти. Мъжът в двойката особено много ни споделя и казва, че според него това, че спят в отделни стаи много ги отчуждава и той не е ок с тази ситуация. На мъжа ми също много му се ще сега покрай бебето да спи в другата спалня за да се наспива по-добре, но като се сети какво се е получило при тях бързо бързо се отказва от тези си мераци и си спи на спалнята до мен, а понякога между нас спи и детето. За мен не е нормално младо семейство да спи всяка нощ разделено. Ние също правим секс не само вечерта,но все пак леглото за мен сближава, самото гушкане дори само да заспите прегърнати и тн.

# 73
  • Мнения: 46 582
Най- здравите бракове били при тези които спят отделно, имаше проучване.
Зависи какво се разбира под здрав брак. Често такива двойки си имат отделен живот, просто стоят под един покрив по една или друга причина.

П.П. Видях, че хъркането се посочва като причина - лекар и търсене на проблема, може да е симптом на различни заболявания.

# 74
  • Наблизо
  • Мнения: 6 227
Аз обичам да се събуждам до ММ,той също - особено зимата.Нямам против иначе при нужда да спим на отделни легла,но в същата стая.
Отделни стаи просто няма как да стане.

Общи условия

Активация на акаунт