Отделни спални и секс

  • 8 047
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 46 580
Смятай колко трябва да не виждаш по-далече от носа си, за да пророкуваш така на едро.
Просто всеки споделя личното си усещане. Т.е. за него и неговата връзка това не би били удовлетворяващо и ще подейства зле.

Е, трябва да се заровим сега в тези случаи, да разберем двамата единодушно ли са решили да спят отделно, или единият приема положението. Дали партньорът наистина се чувства добре в такъв режим или дава такъв вид, е тема на отделен разговор Simple Smile
Именно. В повечето случаи решението е на единият, другият го приема, защото няма накъде. Но в крайна сметка си е работа на двамата, най-добре всеки да си гледа собствената връзка...

# 91
  • Мнения: 1 004
Просто всеки споделя личното си усещане.
Темата е зададена като лично усещане за чужди чаршафи. Справка- първият пост.

Иначе почти всяко общо решение в почти всяка двойка е предложено от единия и прието (охотно или не) от другия. Важи и за закарфичените един за друг като мартеници.

# 92
  • Мнения: 5 280
За заспалите половинки пред телевизора в хола ли е темата? Thinking

# 93
  • Мнения: 859
Явно темата е изключително трудна за разбиране и за да не се измъчват потребителките, моля модератор да я заключи.

# 94
  • Мнения: 1 918
Охх, хораа Joy
А аз пък си викам нещо сбъркано ли има в мен, че си искам лично моя завивка и заспивам четейки нещо на телефон/четец. Не мога да заспя смачкано гушната и без достатъчно кислород, ММ мрънка понякога, че се изнизвам и се свивам в другия ъгъл на леглото. Обичам да се гушкаме, ама когато аз искам. И когато е нощна смяна ми е хубаво да спя на цялото легло. Успокоихте ме Blush

# 95
  • Мнения: 30 802
Или е трудна за разбиране, или не си я формулирала добре.

А формулировката е: много зависи защо спят отделно. Ако преди отделното спане е имало отчуждение, то никакви общи завивки няма да го поправят. Ако причината е тривиална или прагматична и няма отчуждение, само физическата липса на близост не може да развали брака. Хората сме по-сложни, имаме и други начини за комуникация и свързване, дори без да си дишаме във врата. Някои де...

# 96
  • Мнения: 17 410
Можеш да направиш заключение, вместо да недоволстваш, че си неразбрана. Примерно - за известна част от отговорилите спането е преди всичко.
Аз те разбирам много добре, но за проблеми в двойките не можем да говорим, докато не се намесят трети лица в ролята на терапевти или сродни душици. Не че не се досещаме, но и да не обобщаваме тъй Simple Smile

# 97
  • Мнения: 46 580
...моля модератор да я заключи.

Общи условия

Активация на акаунт