Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 16

  • 30 190
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 539
Зейнеп може да го гони по летищата , но мисля ,че ще го хване . А и на Дари идеята е логична , лудият ''баща '' ще обърка сметките на всички !

# 61
  • Мнения: 9 539
За Баръш Калъч - ролята на някой от миналото на Ендер - безумно платонично влюбен в нея още от едно време. Не могъл да й пмогне тогава, после си загубили следите, срещат се в сегашно време и неговата любов я превръща в добра жена. Това ще да е схемата.
За Алихан не се безпокойте - никъде няма да ходи. Тя Зейнеп точно 5 часа стоя на американска земя и се върна. Като се появи онзи затворник и Алихан ще остане.
Дари , не вярвам да я превърнат в добра жена .Самата Шевал иска да играе лоша , но би било да я направят по-истинска .Все пак няма нито на 100% лоши, нито на 100% добри , нали ?

# 62
  • Мнения: 6 603
Версията на Дари наистина звучи логично, но аз предпочитам новият герой да не е спасител, а отмъстител и най-накрая Ендера да си намери майстора, че ми писна все тя да е победител.

Очевидно трябва да стане някакъв катаклизъм, че да им се наместят чакрите на нашите инати.
Да става кавото има да става, че ми писна да ги гледам разделени и нещастни.

# 63
  • Мнения: 1 196
Е, щом ще има трети сезон, много ще се гонят Зейно и Алихан.
Сюрприза с гората беше върхът. Много са последователни СЦ колкото и да ги обвиняваме.
Засаждането на гората ги запозна, тя може и да ги събере, но ще трябва да  почакаме май много.

# 64
  • Мнения: 9 539
А Алихан много щастлив ,че се разведе , и много благодарен на аблата си . Тя наистина много го обича . Зейнеп май му каза ,че ще отиде при нея , нали ?
Аз пък икисля ,че ще ги съберат , цикълът на събитията се зарваря . На Зейнеп и личи от километър колко го обича . Сигурно в сезон 3 ще се борят с други демони и врагове . А и остава въпросът чия е Зейно , която на НИКОГО не прилича . Остава и въпроса за 4 дете на Халит и т.н. При тези СЦ няма случайни думи .Макар да има врътки от време на време ( напускането на Синан , сега Кемал) основните им идеи са написани много напред , сигурна съм .

# 65
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Привет, ябълчици! Hug Hug Hug Hug Hug

               Никъде няма да ходи Алихан, според мен. Със сигурност има тук много работа да свърши. Не гледах цялата серия, но от последния половин час, мисля че вече се взе в ръце и няма да си остави магарето в калта. Сега има и за сестра си и за Зейно да си“ връща“. Не ми се вярва да остави Ендера да си разиграва коня за сметка на любимите му хора – в това число слагам и Халит.
               А Йълдъзчето ще се измъкне пак. Сега вероятно ще ги види Халит с приятелчето и тя ще обяви, че си говорят нещо за Лила. Тази „случайна“ среща ще ѝ е спасението и натриването на носа на Ендер.

# 66
  • Мнения: 6 603
А Алихан много щастлив ,че се разведе , и много благодарен на аблата си . Тя наистина много го обича . Зейнеп май му каза ,че ще отиде при нея , нали ?
Да, каза му че ще отиде при нея, а също и да не  се сърди, защото го е направила, за да му помогне и защото го обича. То си е така. Напразно крещяха толкова много срещу нея и Халит и Алиихан. Тя постигна това което те сами не успяха.

# 67
  • Мнения: 344
В една серия сринаха Кемал , ей така ще сдобрят ЗейАл , само едно откачане на Дю трябва , ама по стабилно , аз ако  бях на Зейно , още като взе вентилаторчето от мама  и щях да го отрежа Simple Smile

# 68
  • Мнения: 41 882
Цитат
–Я уничтожу тебя, если ты позвала меня сюда понапрасну.
–Не понапрасну я позвала тебя. Йылдыз и Кемаль встретились тут. Сейчас всё увидим. Вот и Йылдыз. Вот ты увидел, как твоя любимая жена проворачивает за твоей спиной такие дела!



Ще има фрагман.....

# 69
  • Мнения: 1 196
Привет, ябълчици! Hug Hug Hug Hug Hug

               Никъде няма да ходи Алихан, според мен. Със сигурност има тук много работа да свърши. Не гледах цялата серия, но от последния половин час, мисля че вече се взе в ръце и няма да си остави магарето в калта. Сега има и за сестра си и за Зейно да си“ връща“. Не ми се вярва да остави Ендера да си разиграва коня за сметка на любимите му хора – в това число слагам и Халит.
               А Йълдъзчето ще се измъкне пак. Сега вероятно ще ги види Халит с приятелчето и тя ще обяви, че си говорят нещо за Лила. Тази „случайна“ среща ще ѝ е спасението и натриването на носа на Ендер.


Много ми хареса твоята версия, Бризче.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 7 505
ЩЕ има фрагче  : ))))

оффффф вие сте го написали , ама не ми излиза

Охооо Алихан се сби : ))))) пак

Не разбрах - кой отива при кого? Алихан при Зерин ли?

# 71
# 72
  • Мнения: 9 539
''Никъде няма да ходи Алихан, според мен. Със сигурност има тук много работа да свърши. Не гледах цялата серия, но от последния половин час, мисля че вече се взе в ръце и няма да си остави магарето в калта. Сега има и за сестра си и за Зейно да си“ връща“. Не ми се вярва да остави Ендера да си разиграва коня за сметка на любимите му хора – в това число слагам и Халит.''
ТОВА , Бризче от твоята клавиатура в Божиите уши !

# 73
  • Мнения: 1 196
Много динамична ще е следващата серия. Алихан е във вихъра в заведение, никъде няма да ходи

# 74
  • Мнения: 9 539
Хайде Филинта и Смелото сърце се завърна като Алихан Ташдемир  !
Но онзи ''бащата '' защо така гледаше снимката на Халит и Йълдъз ? Аз нали все под вола теле търся ...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт