Отговори
# 30
  • Мнения: 4 473
С малко повече думи - Идеален мъж? Ха, такова животно нЕма! Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 164
Не си падам по идеалните, достатъчно е мъжа до мен да ме кара да се чувствам жена, всеки ден 4470

# 32
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много плитки са ми тези "идеални", "перфектни" етикетчета. Като идеалната жена според не знам какви проучвания, която трябвало да има косата на някоя си, пък краката на друга, пък усмивката на трета... И в крайна сметка бяха направили един такъв колаж. Олеле, божке, какво чудо-юдо излезе!  Party

# 33
  • Мнения: 663
Идеален мъж за мен е този ,който уважава и обича жената до него..................който може да накара същата да се чувства единствена за него

# 34
  • Мнения: 553
По-висок от мен и да не е кльощав - искам като ме гушне да не ме "ръби", а да се усещам сигурна в прегрътките му. Да е красив. Умен и сигурен в решенията си и в това какво иска. Чистоплътен. Всеодаен. Нежен. Алкохола няма да го споменавам - то е чсно, че никоя не иска алкохолик Simple Smile  Да може да готви и да чисти, а когато има настроение, желание или се налага и да ги прави тези неща. Да бъде мил към мен не само първите 30 дни, а и следващите 30 години Simple Smile
Да знам че мога да разчитам на него. Да ме гушка. Да си паснем в секса. Да не спира да забелязва това което е виждал в мен когато ме е харесал. Демонстрирането на любов и уважение  винаги когато е визможно... ех, че хубаво!
А което е най-хубавото: сигурна съм, че съществува този мъж! Аз го намерих и вярвам че всяка жена може да намери идеала си стига да има търпението и да не спира да търси Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 254
моя си е екстра Laughing
и косата му черна,и очите му синиииини ,тялото му ....ммммммммм- спортист дааааааа.Характера-душичка-
идеалният мъж Heart Eyes

# 36
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Идеален мъж за мен е този ,който уважава и обича жената до него..................който може да накара същата да се чувства единствена за него
мисля, 4е е това и за мене!

# 37
  • Мнения: 155
Умен , с добро сърце.Да знае как да говори и мълчаливо да слуша и най-важното е да ме обича!

# 38
  • Мнения: 374
[quote author=ЧЕРВЕНАТА ДЕПЕШАР-чица!!! Физически-висок, Даже много-над 185 см., ако може. Със сини или зелени очи + тъмна коса. Спортяга-има зад гърба си завидно спортно минало и на 40 години все още няма и след от начеващо бирено коремче или "гърди" тип "кърмих 3 деца". Joy
Душевно и психически-стабилен, уравновесен, опора на половинката си. Задължително иска поне едно дете. Не пие, не пуши, по чуждо не ходи.

[/quote]

така като гледам това си е направо моя мьж  bowuu

и ще допьлня само -да те разбира и да иска толкова щастие за теб колкото и за себе си...ако споделя наи красивите си мигове в живота с теб...значи това е ТОЙ....освен красивата вьншност трябва и душата ти да пее... Hug

# 39
  • Мнения: 131
Мили, жени, както знаете идеалният мъж НЕ псува, НЕ пие, НЕ пуши, НЕ изневерява, НЕ виси нон стоп в кръчамата и НЕ съществува!

Това го щипнах от една друга тема  Wink

# 40
  • Мнения: 1 107
Мили, жени, както знаете идеалният мъж НЕ псува, НЕ пие, НЕ пуши, НЕ изневерява, НЕ виси нон стоп в кръчамата и НЕ съществува!

Това го щипнах от една друга тема  Wink

Че защо пък да не псува и да не пие Embarassed
Тези две неща са част от моите представи за Идеалния  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт