Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти- настоящи и минали - тема 76

  • 55 467
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 1 975
Охо, вие много сте разбрали от серията.
Темпи, мерси за обяснението и тезата ти, която подкрепям. Това с видеото не съм го  забелязала, че Кузгун го има как влиза в ресторанта и т.н. Така е , пистолетът е нерегистриран, беше държан от ръце в ръкавици. Остава един телефон, което е нищо. Ще видим накъде ще завъртят действието сценаристите.

От мен за тази вечер толкова. Ще чакам първо рускините, а  после и Мелек Тийм, че направо да наизустя серията Joy Joy Joy

Синан Hug newsm51

Лека нощ!



# 32
  • Мнения: 9 540
Добре де, умирам от смях с тия "статисти за второстепенни роли"  hahaha hahaha Тоя беше адвокат, лекар, бизнесмен, мафиот, сега вече и прокурор стана  Joy Joy а аз още го виждам срещу Дефне, питаща го откъде е вратовръзката му  hahaha hahaha



По повод снимката и въпроса от страницата на сериала дали Дила ще предаде Кузгун, един отговор от рускините, който много ми хареса: "Нека първо вкара себе си и семейството си, а след това може и Кузгун!"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ще чакам първо рускините,

Те са почти готови, половината серия вече е качена на клипчета с превод  hahaha hahaha

Оппаааа, епизод 6 - Дила отново в дома на Бора   Whistling Whistling Предполагам след като е била при прокурора, дрехите ѝ са същите  Thinking

Всъщност, ето и цялата преведена серия  Mr. Green Mr. Green https://vk.com/video-129812063_456241211

Последна редакция: чт, 14 мар 2019, 01:29 от tempestad

# 33
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357


И да не забравяме кой ни събра в тази тема. Peace


Добро утро!

Благодаря на Темпи Hug  bouquet bouquetза новото дворче.

# 34
  • Мнения: 36
Добро утро! Сега сядам да гледам Кузгун с руски субтитри. Сериала ми е интересен и ме кара да го чакам с нетърпение. За мен това е важно, да ме грабне! Харесва ми всичко в него, дори и да има недостатъци, не ги забелязвам, защото действието ме грабва!🙂 Понеже редовно чета всички коментари тук, искам да споделя нещо, ами много са чувствителни феновете на Къванч и на Елчин! До такава степен са чувствителни, че не могат да понесат и думичка критика за Сблъсък и за играта им. 😞 Започнах да гкедам Сблъсък отначало с голяма надежда, че ще бъде страхотен сериал, много, много се надявах да ме грабне, докато някъде към 5, 6 епизод се осъзнах, че не ми харесва чак толкова! Къванч не харесвам, Елчин ми бледнее...,Е, какво да направя, това е истината! 😞 Последния 13 епизод ми хареса и очаквам следващата серия с нетърпение!

Последна редакция: чт, 14 мар 2019, 09:29 от FBID2269285006430729

# 35
  • Мнения: 5 447
Остават ми 30 минути от последната серия на Гарвана, но да не забравя- боркинята за справедливост Дила с чисто белите чорапи, се е учила в Лондон с парите на мафията, живее в дома на мафията, малките мафиотчета са и баща, брат, мащеха и дори сестра и племенници. Е тя ли е поборник  за справедливост. Не мога и Дервиш да го разбера, а очевидно някъде ще има и “ капа да тутти каппи”...

# 36
  • Мнения: 9 540
Нова от Елчин  Heart Eyes



 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: чт, 14 мар 2019, 12:32 от tempestad

# 37
  • Мнения: 202
Здравейте, групичка 😀.

Темпи, благодаря много за новата темичка 💐. Страхотна е.

Благодаря за всичко споделено, написано, преведено. Чета ви редовно и благодарение на вашите коментари гледам епизодите по-задълбочено и забелязвам подробности, които сте ги споменали и едва ли аз ще ги забележа.

Успях да изгледам 3 и 4 епизод на Гарван. Няма какво да си крия, че Баръш на моменти не ми е достатъчно убедителен, понякога тонът му ми идва прекалено равен,но има моменти в които се справя блестящо. Ще продължа да си гледам сериала с интерес. Бурджу не съм я гледала до сега, но играта и ми харесва. От видяното до 4 епизод , едно не ми е ясно този шивач от къде е толкова информиран и знае доста подробности по какъв начин да помогне на Кузгун, а също и ми стана интересно Ръфат от къде се познава с него 🤔.

За Сблъсък, ами и него си следя с интерес. Елчин също на моменти не ми харесва, както и  Къванч, но приемам че това все пак е сериал и няма как всичко да е идеално.
Моментите с насилие и в двата сериала ми идват малко в повече, но ще ги преглътна.

Та за сега е това от мен 😀. Ще очаквам с интерес постовете ви. Лек и според дена на всички.

# 38
  • Мнения: 9 540
И от Руткай  Peace



От Алмила с Баръш Heart Eyes Heart Eyes



И само Баръш  Whistling

Скрит текст:

 Whistling Whistling

Последна редакция: чт, 14 мар 2019, 16:29 от tempestad

# 39
  • Мнения: 8 098
Привет, момичета!:hugs:  

Борко набира скорост...Sunglasses  



Рускините са открили и новата локация на Козгун.Rolling Eyes



А, Елка и Киво са на трето място според SOMERA.

Последна редакция: чт, 14 мар 2019, 18:40 от alex_94

# 40
  • Мнения: 9 540
Любимооо  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


# 41
  • Мнения: 1 975
Здравейте!

Ех, че хубаво се раздвижи темата ни. Благодаря ви, че повече от вас, които са четяли до сега се решиха и да пишат. Правете го пак, мили хора, нека си хортуваме по сериала. Той набира скорост, сюжетната линия се заплита доста странно и неочаквано и ни създават голямо поле за обсъждане, при желание от ваша страна, разбира се.
Нашият Борко зае първото място в социалните медии. Браво! Аз му се радвам, заслужава си момчето.
Прекрасна е снимката му с малката - внучката на Ръфат Joy Joy. Не знам на детето името, но много са сладки двамата с Баръш при размяна на целувките. Прекрасни!

Много се радвам за Синем и раждането на близнаците й. Да са живи и здрави и както обичат да пожелават комшиите, да срещнат по пътя си добри хора. За съпругът й това, което му се е случило в един ден да си дядо и баща си е направо житейски джакпот. Да е живо и здраво внучето му и то да среща добри хора.

Аз като една гарга от ятото на Гарвана започвам да го гледам при рускините, защото се изоставих.
Хайде, хубава вечер и до скоро!

# 42
  • Мнения: 125
Здравейте!
 
Темпи, благодаря за новата темичка Hug

Епизодче нямаме, но поне пуснаха фраг



https://www.youtube.com/watch?v=nwtCmK7J1_Y

 smile3525 newsm51 за всичко споделяно

# 43
# 44
  • Мнения: 75
Темпи, и аз ти благодаря много за новата тема и за това, че ни събираш винаги, като добра домакиня! Моля те, продължавай все така и когато можеш, пусни и някоя нова глава от Приказката, да ни стоплиш душите, че се затъжихме вече...Heart Eyes
Много ми липсва харизмата и невероятната химия между Баръш и Елчин...Категорично я няма в новите проекти и с новите партньори и на двамата! Вярно е, че и сюжетите им са далеч от този на ЛН, но все пак...

Общи условия

Активация на акаунт