Отношения?

  • 6 885
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Ясно. Тук сексът е табу. Трябва да излизаш с мъже от субкултури, в които сексът е морално и културно натоварен, религиозни мъже примерно.

# 31
  • Мнения: 106
Сега да "преведем" разговора между двамата:
 - Нали няма да спиш с мен и да ме зарежеш?
 - Не знам, преди да съм спал с теб, искам ли нещо повече.
Авторке, с "дай ми предварителни гаранции и обещания" към кое да е момче на неговата възраст, ще са до там нещата.  А пък от някой много "сериозен" и готов, може сама да искаш да избягаш след някоя и друга среща...

😀😀😀 разсмя ме, ами поприпцип е така, просто не искам да съм му развлечение, това е
Ако това те притеснява, приеми, че той е твоето ... :p

# 32
  • Мнения: 36
Ами не, не мога да си правя кефа, не съм такава да спя ей така с някой, не го чувствам за правилно най-малкото. Пък и какво ще спечеля? Кеф? То тоя кеф мога и с някой друг да го имам ако ме кефи външно, не е в това въпроса.

т. е. си от жените, които правят секс по задължение и за да не избяга сериозният?

би бил доста ненормален, ако не иска секс
само не разбирам защо ти не искаш Wink
Ами не го искам най-малкото, защото съм го виждала 2 пъти 😀

# 33
  • Мнения: 36 134
но искаш той да е сериозен?
на какво основание е това?
дала си му повод или причина да бъде?

# 34
  • Мнения: 36
но искаш той да е сериозен?
на какво основание е това?
дала си му повод или причина да бъде?
Ами не знам с кое съм му показала, че съм несериозна, че го държа за ръка и прегръщам ли? 😀 Не смятам поведението си за такова като на леко момиче, а и той го вижда, предполагам 😁

# 35
  • Мнения: 36 134
желанието за секс не е равно на несериозност
пак те питам - какво за теб е някой да е сериозен?

и не пиши последователни постове

# 36
  • Мнения: 256
Авторке, прекаляваш с мисленето, а и вече не си на 16 години. Хванал те за ръка, прегърнал те а ти мислиш за сериозности.

Щом ти харесва да излизаш с него, ами излизай. Ходете си на кафенце, ресторанти и разходки, опознавайте се. Не натрапвай мисли за това кой какво търсел и колко бил сериозен. Прекарвайте си добре, а човека от среща ако му е приятна компанията ти ще продължи да те търси.

Другото което е, не знам кой 21 годишен независимо от пола не иска да прави секс с някой, който харесва? Просто ако наистина те харесва, ще си проличи и няма да търси още в началото къде да те натисне за секс.

Плюс това, гаранция никога няма. Дори и да е с теб и да го държиш на сухо 2 месеца... Хората се женят и се развеждат, деца правят и пак не са сигурни в сериозността на партньора а ти тука 5 страници анализи , дали момче, което си виждала 2 пъти искал сериозна връзка.

Хайде гледайте си кефа и по-малко анализирайте.

# 37
  • Мнения: 10 768
Аз пък се чудя на себе си... Grinning Не мога да разбера днешните 20-годишни, дали мислят като 20-годишните, когато аз бях на 20 (модите се менят) и за това не мога да дам никакъв съвет. Иначе, момичето е моралист - евала, за което! Единствено бих посъветвала да отстояваш своите виждания на нещата и да не се поддаваш на "модата", каквото и да е тя в момента сред 20-годишните.

# 38
  • Мнения: 36
Аз пък се чудя на себе си... Grinning Не мога да разбера днешните 20-годишни, дали мислят като 20-годишните, когато аз бях на 20 (модите се менят) и за това не мога да дам никакъв съвет. Иначе, момичето е моралист - евала, за което! Единствено бих посъветвала да отстояваш своите виждания на нещата и да не се поддаваш на "модата", каквото и да е тя в момента сред 20-годишните.

Аз ги отстоявам и държа на тях, може би за това не съм и попаднала на сериозност 😁 иначе благодаря

# 39
  • София
  • Мнения: 8 028
На тази възраст какво очакваш да ти обещае, "докато смъртта ни раздели"?
Разбира се, че нещата тръгват от прост, класически секс и след това, ако се харесате, могат да прераснат в нещо друго. Не си във викторианската епоха, няма как година да се държите за ръка и да се разхождате по алеите в парка, за да ти докаже, че е сериозен.
Пък и какво изобщо означава сериозен? Разбира се, че ако не се харесате в леглото, ще се разделите.

# 40
  • Мнения: 7 461
На 20 години най- нормалното нещо са целувките и секса. Ама авторката много се страхува май да не се прекара, да му пусне, а той да не иска да се обвърже с нея. Такива моми винаги ги е имало. Ама не печелят кой знае какво.

# 41
  • Мнения: 36
На тази възраст какво очакваш да ти обещае, "докато смъртта ни раздели"?
Разбира се, че нещата тръгват от прост, класически секс и след това, ако се харесате, могат да прераснат в нещо друго. Не си във викторианската епоха, няма как година да се държите за ръка и да се разхождате по алеите в парка, за да ти докаже, че е сериозен.
Пък и какво изобщо означава сериозен? Разбира се, че ако не се харесате в леглото, ще се разделите.
Точно в тази възраст може би очаквам да не е като преобладаващото поколение

# 42
  • Мнения: 9 609
На 20 години най- нормалното нещо са целувките и секса. Ама авторката много се страхува май да не се прекара, да му пусне, а той да не иска да се обвърже с нея. Такива моми винаги ги е имало. Ама не печелят кой знае какво.

мда, дали и кога ще му пусне няма общо с това, дали той ще поиска сериозни отношения или дали отношенията ще се развият....

# 43
  • Мнения: 13
Здравейте, объркана съм и искам да споделя нещо. Може би и друг е бил в моята ситуация. На 21г. съм пиша си с момче, излизахме 2 пъти, като при вчерашната среща той ме хвана за ръката, държеше ме цял ден, което ме обърка тотално. Прегръща ме и търси близост. Попитах го какви отношения търси, понеже аз искам сериозни, при което той ми отвърна, че иска същите, но не знае дали може да бъде сериозен. И за това можел да ми предложи "прости отношения", без нищо сериозно ( знае, че не бих легнала с него, ако няма нещо между нас). Каза и, че може би ще дойде момент, в който иска да е сериозен. И двамата си казахме, че ни е приятно да излизаме и така... Аз го харесвам, но не знам дали дали има смисъл ...не знам дали да оставя нещата така, на времето или да прекратя, може би пък не трябва да имам очаквания просто ...тотално съм объркана...

 Извинявай, но направо ме шокираш Rolling Eyes, какви сериозни отношения искаш, та ти си на 21 години. Това е най-хубавият период от живота на човек, учи и се развивай, живей си живота, излизай и се забавлявай, запознавай се с нови хора. От опит ти казвам, че след сериозните отношения, започват и сериозните проблеми - дом, семейство , деца и още много други неща. Не знам момчето на колко години е, но в днешно време трудно ще намериш мъж преди 35 годишна възраст да търси нещо сериозно, т.е. да иска да създаде семейство (поне така те разбирам аз). Хубав ден, забавлявай се, живота е пред теб BlushHeart

# 44
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ами не знам с кое съм му показала, че съм несериозна, че го държа за ръка и прегръщам ли? 😀 Не смятам поведението си за такова като на леко момиче, а и той го вижда, предполагам 😁
Ти на 21 ли си или на 121? Какви са тия леки и тежки момичета? Никой не може да каже как ще се развият едни отношения на толкова ранен етап. Хванал те за ръката и ти си правиш изводи за сериозност и трайни връзки. Едно, че това е невъзможно на тоя етап, второ, че и 10-годишна връзка да сте имали, пак нищо не пречи на единия или другия да я прекрати при все цялата й сериозност в продължение на години.

Общи условия

Активация на акаунт