Отговори
# 45
  • Мнения: 46 520
... Незнам защо в България се опитват да откажат бащите от присъствие на раждането, но е факт. Все още много малко татковци се "решават" на това  Rolling Eyes ...

Не е точно така, почти всички лекари апелират за раждане с присъствието на бащата, но майката не иска Crazy и бащата смее ли да каже нещо Laughing

# 46
  • Мнения: 579
Тук в 99% от случаите бащите присъстват на раждането. Не съм чувала това да води до намаляване на сексуалното желание в последствие  Rolling Eyes Според мен това е поредният мит относно присъствието на таткото по време на раждане, целящ да откаже бащите. Незнам защо в България се опитват да откажат бащите от присъствие на раждането, но е факт. Все още много малко татковци се "решават" на това  Rolling Eyes Дано за в бъдеще нещата да се променят  Praynig

И тук е така.Просто се изумявам как така повечето българки и партньорите им смятат,че е неестествено и двамата да са на раждането на децата им.Все пак и двамата са го правили това дете,редно е и двамата да присъстват когато малките човечета излезат на бял свят.

Дано найстина нещата и в България се променят скоро. Grinning

А относно нежеланието за секс след присъствието на бащата,не мисля че е така.Даже напротив  Wink Embarassed  Wink

# 47
  • Мнения: 4 422
Мъжа ми присъства на раждането,подкрепяше ме през цялото време,преряза пъпната връв на Дани.
Не само,че не загуби желание за секс,а напротив желанието му сега е още по-голямо от преди.
Аз лично приветствам такива татковци,които искат да присъстват на раждането на децата си  Hug.
newsm10 И  при нас така.Много съм доволна от това,че се съгласих той да присъства.Само положителни промени от тогава  Heart Eyes
Нека и вашия татко присъства това е незабравимо и неповторимо и за него.

# 48
  • Мнения: 3 478
Не му се отрази отрицателно в каквато и да било насока.

# 49
  • Мнения: 380
Аз родих преди 6 дена и таткото присъстваше. Тук никой не пита може или не може. Мъжът е сякаш част от целия процес и не го изключват от него. Може би ако се ражда в родилна зала ще е различно, но при нас всичко беше в една стая.
Не мога да си представя какво щеше да е ако го нямаше. Всичко беше толкова по-лесно,хубаво и спокойно. Масажираше ме по време на контракциите, говореше ми, слагаше ми лед в устата, водеше ме до тоалетната и държеше системите, помагаше на докторите, държеше ми главата когато напъвах и накрая преряза пъпната връв. Плакали сме от щастие, беше незабравимо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes. Сега се гледаме с други очи, в добрия смисъл на думата. Обичаме се още повече и нямаме търпение да възобновим сексуалния живот.
Ако има желание човека, не го лишавай от това прекрасно изживяване.
Успех Hug

# 50
  • Мнения: 1 866
На мъжа ми не му се отрази зле за секс или каквото и да било. Даже като че ли това ни сближи още повече. Сега вторият път пак ще присъства. Аз раждах и ще раждам със секцио, ако това има значение.

# 51
  • Мнения: 373
Аз родих преди 6 дена и таткото присъстваше. Тук никой не пита може или не може. Мъжът е сякаш част от целия процес и не го изключват от него. Може би ако се ражда в родилна зала ще е различно, но при нас всичко беше в една стая.
Не мога да си представя какво щеше да е ако го нямаше. Всичко беше толкова по-лесно,хубаво и спокойно. Масажираше ме по време на контракциите, говореше ми, слагаше ми лед в устата, водеше ме до тоалетната и държеше системите, помагаше на докторите, държеше ми главата когато напъвах и накрая преряза пъпната връв. Плакали сме от щастие, беше незабравимо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes. Сега се гледаме с други очи, в добрия смисъл на думата. Обичаме се още повече и нямаме търпение да възобновим сексуалния живот.
Ако има желание човека, не го лишавай от това прекрасно изживяване.
Успех Hug


Честито, честито, честито!  Честита радост! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт