А сега, аплодисменти моля - ЮЛСКИ бебета в главната роля!!!

  • 11 250
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 166
Добро утро и от мен! Днес е по хладно за щастие.

Честито бебенце на Winnie! Николас да расте здраво и щастливо дете![/color]

Талия, стискаме ти палци за секциото на 4. Не се притеснявай, всичко ще мине по план. Защо ти препоръчаха секцио?
Рени, 13 часа може да включват и периода на разкритието, така си мисля Thinking

# 31
  • Мнения: 502
Честито бебе на WinnieThePooh и таткото!
Да е здрав и щастлив малкия Николас и само да ги радва!

Winnie напиши ми как се изписва името на латиница точно и сложи снимка в албумчето, ако имаш желание.

Честит да ни е нашия месец ЮЛИ! Много здрави бебета да донесе на всички!

 Laughing Laughing Laughing Давам под наем контракции и болки ниско долу на мамите, които имат термин в началото. На мен не ми се ражда още, а пък и не ми се лежи по цял ден и нощ!  Tired

# 32
  • Мнения: 1 298
 newsm62 Наде ще ми ги заемеш ли за малко.После ши ти ги върна  newsm17

# 33
  • Мнения: 39
Честито бебе  smile3525Николас на мама Winnie the Pooh Ето че и още един юнак изкочи на бял свят smile3501 Да е жив и здрав малкия нетърпеливко!!!
За нормално раждане при първескни се приема продължителност дори до 24 часа, така че не се шашкайте, а се въоръжете със здрави нерви и търпение smile3555. Разбира се че този период включва и времето за разкритие / то почти целия период се обхваща от правенето на разкритие/ При някои мами първите няколко часа минават в по-леки и търпими болки още вкъщи и затова казват родих за 3-4 или там колкото е часа, но това пожелавам на всяка от нас! А пък и точно за това са измислени системките с окситоцин, които съкращават този период на около 7-8 часа, което е по-човешко като времетраене, но ние пък се мръщим че не е напълно естествено, то на нас не се угажда smile3533. Но най-добре е да ти сложат системата поне при наистина вече започнало раждане, а не при липса на признаци, което се води вече предизвикване. За съжаление аз вървя към последното, вече не се и надявам да родя до термин.
Само се моля крайния резултат да е позитивен и  прекрасен newsm17

# 34
  • Мнения: 56
Честито момченце на WinnieThePooh! Да е здраво, послушно и много да ви радва!  party006
Днес най-после се разхлади малко времето. Мисля да излезем малко на разходка после, че цяла седмица вкъщи се схванах.
Ние в понеделник сме на консултация и очаквам да определим дата за секциото. Нямам търпение вече да се ражда бебчо.
Това е засега от нас. Поздрави на всички мами.

# 35
  • Мнения: 39
 Laughing Laughing Laughing Давам под наем контракции и болки ниско долу на мамите, които имат термин в началото. На мен не ми се ражда още, а пък и не ми се лежи по цял ден и нощ!  Tired

 smile3532 smile3532 smile3532
[/quote]
Наде благодаря ти за новота тема и за доброто чувство за хумор направо се пукнах от смях, имах нужда наистина да се поразвеселя малко, че нещо само лоши мисли ми се мятат из главата!
Ама аз искам от истинските контрокции да ми заемеш, дето вършат работа hahaha
Милата сигурно и на теб ти доста подтиснато, дано си родиш по-навреме, че и пък съвсем накрая не е работа bowuu

# 36
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Честита радост на мама  WinnieThePooh  newsm51 newsm51 newsm51
  Момичета, 13 часа като време не са много, ако се вземе предвид от началото на конкракциите до раждането. Вчера щях да пиша нещо, ама го бях забравила и после като станах се сетих. Някой беше писал, че седейки в топла вана се облекчавали болките при контракции. Да, ако имате възможност и констракциите ви са през 7-10 мин.Не е нужно да тичате веднага в болница. Но ако ви изтекат водите, не се топкайте във вана. Такава инфекция можете да си докарате  newsm17
  Желателно е да отидете по-бързичко в болница, а и докитата се сърдят ако сте седели дълго след изтичане на водите у вас. Системата окситоцин наистина съкращава времето на правене на разкритието, но пък е много болезнена и можете да поискате да ви я включат накрая, през това време да си се разхождате. Далеч по-поносимо е.  Сега почивайте и събирайте сили. Не го мислете раждането. Ще мине и послееее - каква радост ви чака   ylinfant  ylinfant  ylinfant
  Все се каня да ви разкажа какви емоции имах преди да отида в болницата, а все не остава ред.
  За самото раждане няма да разказвам, то си е индивидуално. Та, бях отседнала в една приятелка в Княжево в очакване да раждам. От вечерта бях с болки, но към 1.30 през ноща вече имах контракции през 10 мин и започнаха да ми изтичат водите. Но по-малко. Подрямах малко, засичайки ги, но не се намаляваше времето до към 2.30. Към 2.30 вече станах, и почнах да си оправям нещата. Прегледах за последно дали съм взела всичко. Изхвърлих някой неща,които ми се сториха непотребни. После влезнах в банята. Седях около час- тоалет, а и просто се цампурках. После си издухах косата- нали трябваше да съм хубава, да посрещна дъщерята в приличен вид.  4470Към 5.30 пратих смс на тати, да ми се обади, като се събуди, за да му кажа, че ще се ражда, а той да прецени дали да тръгва, или да си свърши дежурството и тогава. Той миличкия, веднага звънна, и тръгна от Пловдив към Димитровград за кошчето, а после и за София. Към 6 часа, отидох да събудя приятелката ми. Опитах се да бъда максимално нежна и да не я стряскам, но реакцията й беше направо съсипваща. Седна в леглото, огледа се сънено и първото нещо, което каза- "Сака". Направо си умрях от смях  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Така обикновено реагират повечето мъже, но не го очаквах от нея. После започна търсене на такси. Половин час си викахме такси. Най-после дойде кола, която се оказа, че е изпратена за Сточна гара. Шофьора, като разбра, че отиваме да раждам, се шашна! Аз се смея и му казвам:"моля те, карай бавно, щото иначе ще родя в колата." До болницата се хилехме като побъркани и като стигнахме, той вика, "Абе не ми изглеждаш на раждаща, ама все пак леко раждане!"
  Настройте се позитивно!  newsm10 Предстои ви нещо уникално и вълнуващи, каквото и да ви стува.
   Сега ви оставям, че принцеса Йоанна се пробужда и трябва да яде. Лек и прохладен ден от нас! И много цунки!

# 37
  • Мнения: 174
Честито бебче НИКОЛАС на мама WinnieThePooh  smile3541  
[/size][/size]Много да радва и слушка мама и татко !
Мдаааа до края на месеца ще сме си минали по реда  Laughing
Във вторник и аз съм на преглед за определяне на дата за секциото, мисля че до 10 няма да съм вече 2 в 1  smile3521

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 smile3525Честит месец юли мили юлки!
най-после дойде и нашия месец.дано ние които сме в края  да не станем августинки.да си родим навреме здрави и хубави бебчета newsm32
Честито момченце на Winnie the Pooh!да е много здрав,послушен и само да ви радва!!![/color]
Рени,мила хуквай по стълбите нагоре надолу може да ти помогне.или пък секс luvbed
Момичета аз почвам нещо да се депресирам,станала съм много нервна и чак аз не се понасям.незнам дали при някой от вас е така,дали е нормално newsm78ужас горкия ми мъж само му се карам без причина smile3515
но както и да е не искам да ви предавам негативи
Искам само да ви благодаря че ви има  newsm20 защото без вас незнам.....направо не ми се мисли

# 39
  • Мнения: 174
RAVIA направо се раплаках от радост ! Много здраве на теб и бебка, и татито също.
Забравих да кажа че и нашия тати се прибра от плаване и съм много по-спокойна -  и аз и бебка в корема  Wink даже се наговарят вече срещу мен, страшна комбина станаха  Joy Мъжа като му каже " ритай тате" и започва едно набиване на крака в бъбреците ми, че направо  Shocked Shocked Shocked
Да попитам нещо само, може да сте говорили и да се повтарям, но ме нямаше за месец - Надето като тръгне да ражда ние какво ще правим, кой ще ни пуска темичките и хубавите новинки ?

# 40
  • Мнения: 174
Бременен мозък, все забравям по нещо   newsm78
Нека родилите мами да разкажат как е било при тях до болницата и в нея, та до изписването. Ние дето все още ни предстои това тръпнем за такива новини ( като им остане време естествено ).

# 41
  • Мнения: 277
Момичета после ще чета и пак ще пиша, сега направо реших да драсна тия редове, защото отново съм добрият вестоносец и нямам търпение!!! Толкова е хубаво!!!

Днес мама Синеочка  Heart Eyes роди в 9.00 сутринта, в Шейново, супер леко и бързо, при прекрасен случаен екип, малката красавица с нежен гласец Лора, 49 см, 3,150 кг.   bouquet

Мама звучеше много щастлива, жизнена, неуморена, превъзбудена и ...думи нямам просто... Всичко е минало като по мед и масло. Желая им оттук насетне всичко да им върви така гладко и сладко!  Hug Желая и на всички нас, които още сме в очакване, със същата самоувереност като Бо да можем да заявим впоследствие , че сме готови да родим още няколко пъти, щото е много лесно и не боли. Mr. Green

Отивам сега да чета и пак ще пиша, че ми се струва, че имаше и други добри юлски новини. Joy
Цунки!

П.П. И съм много доволна, че изпреварих Наталката и първа ви казах новината, щото тя пък ме изпревари да я научи... като не си чувам телефона с глухите си бременни ушета! Mr. Green Равче, нищо лично, мило, шегувка! Гледайте се с бебка вие там и да сте добре! Hug

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 newsm44 Ехааааааааа това се казва новина
че тя вчера си беше тук и нямаше никакви признаци #Crazy
да и е жива и здрава малката Лора
незнам какво друго да кажа......много се развълнувах

# 43
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  Ивка ме изпреварииииии да съм щъркел  stork-girl  thumbsup
   Честита принцеса на СИНЕОЧКА!!! Много здраве и любов, на мама, тати и малкото съкровище!
  Наистина мама звучеше безкрайно щастлива. Минало е всичко бързо и почти не е усетила силни болки. Видяла е бебка и разбира се тя е най-прекрасното бебе на света  smile3521 smile3521
  Didkapan, радвам се за теб, мила,че си имате тати, че без него е по-депресиращо. Не че няма да родиш, ако го няма, ама все пак, друго си е да знаеш, че е наблизо!
  Айде пак чао от нас и  до следващото бебоче  newsm30

# 44
  • Мнения: 1 298
Ухаа,БРАВО на СИНЕОЧКА!
Да и е живо и здраво бебенце Лора  newsm44 newsm44

Жоржи тя нали вчера писа че имала болезнени контракции и че нещо и изпадало  smile3521

Последна редакция: сб, 01 юли 2006, 13:43 от Ренито

Общи условия

Активация на акаунт