Нормално ли е на девет месеца да не се обръща или сяда?

  • 7 343
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Моя син се обърна на 4м. На 5 пълзеше. На 6 и половина седеше стабилно. На 7м. се изправи сам в кошарата и я обхождаше цялата.

Добре е, че сте се обърнали към специалисти, желая ви успех   bouquet

# 46
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Какъв сироп?
Ноотропил?

# 47
  • Мнения: 287
Какъв сироп?
Ноотропил?

Да.
Знаешли нещо повече за него или като цяло за проблема?

# 48
  • Мнения: 27 524
Моето диване кара 12-ти месец, сяда стабилно едва от един месец и се обръща от 2, така че не бой се  Hug

# 49
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

Блонди, прочете ли темата докрай?

# 50
  • Мнения: 287
Да ВИ кажа че вече минахме два курса на рехабилитация и има напредък. На първата той започна да се обръща, а преди седмица завършихме и втората и там напредъка е много по голям. Вече може да сяда е не може все още сам, но и това ще стане. Прави крачки с моя помощ, навежда се от изправено положения за да си вземе играчката ако я е изтървал и ред други малки  неща които не можеше да прави. Другия месец пак и на рехабилитация и се надявам това да помогне още повече.
Много съм доволна от резултатите.  Grinning

# 51
  • Мнения: 2 171
Райчева, много се радвам за напредъка на малкия сладур  bouquet. Дано следващата да бъде и последната рехабилитация и всичко бъде наред Hug

# 52
  • Мнения: 858
raycheva радвам се на вашите постижения с рехабилитацията  Peace Смятам,че всички малки и големи нещица ще се научите да правите и дано това ви е последният курс! Hug

# 53
  • Мнения: 4 806
възможно е да е просто издивидуално за детенцето
все пак е добре да се направи консултация с доктор
моята дъщеря също започна късничко да седи сама и да се обръща, но не съм се притеснявала...

# 54
  • Мнения: 3 116
Много се радвам за вас  Hug

Дано следващия курс по рехабилитация да е последен  Hug Heart Eyes Hug

# 55
  • Мнения: 239
Прочетох темата с интерес. Ние сме на пет месеца и все още не се обръщаме. Отдавам го и аз на индивидуалността на детето. Вчера и на консултацията казах, че не се обръща - педито не реагира, имало време, малък е бил, пък и пълничък е бил. Според мен не е толкова пълен. Но след като прочетох ще обърна повече внимание и ако се забавим, ще предприемам и аз нещо.

raycheva, дано всичко се оправи и само радост да ти носи твоето слънчице!!!

Последна редакция: вт, 26 сеп 2006, 12:43 от joyka

Общи условия

Активация на акаунт