2 в 1 било.... дали?

  • 4 212
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 46 516
Е де, Никол, не се втелявай. Като казах 2 в 1 говорех обобщено, а не конкретно за тази камера, дето уж има и такива и онакива функции ...

Не се втелявам, това се отнася за всички камери, които ги водите 2 в 1.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не ме разбра, но както и да е...

# 47
  • Мнения: 116
Дъжд дето е тръгнал да вали и мъж дето е тръгнал да копува техника не можеш ги спря! (личен опит)

# 48
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Дъжд дето е тръгнал да вали и мъж дето е тръгнал да копува техника не можеш ги спря! (личен опит)

 Joy

Мерси за отговорите, още нищо не сме решили - то с инат-човек как да стигнеш до консенсус?   ooooh!

Взе да ми показва фотоапарати, ама не нормални, сребристи, малки, както имат повечето от вас, дето да ти влезе в джоба,  а някакви си черни, тип фоторепортерски  Sick

Направоооооо!  #2gunfire

# 49
  • Мнения: 1 860
 Е, Киса, поне не ти е скучно.  Hug Joy

# 50
  • Мнения: 3 457
Киса, ако още събираш мнения да дам и моето. Ще подкрепя Много Зла Вещица , че си има за всяко нещо - нещо. Аз предпочетох фотоапарата и не съжалявам.  Peace
и ние Mr. Green

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Взе да ми показва фотоапарати, ама не нормални, сребристи, малки, както имат повечето от вас, дето да ти влезе в джоба,  а някакви си черни, тип фоторепортерски  Sick
Направоооооо!  #2gunfire

Киса, сигурна ли си, че не живееш с моя мъж??? Тая работа взе нещо да ме съмнява. Преди време тонколонки ли...какво там беше...сега пък фотоапарат, от ония черните?
А ей това:

Дъжд дето е тръгнал да вали и мъж дето е тръгнал да копува техника не можеш ги спря! (личен опит)

мога да го потвърдя и аз от личен опит  Joy Joy Joy

# 52
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Според мен фотоапарат е по-добре. Прави снимки по-добри, а и вече повечето фотоапарати правят клип със звук, така че.... Ние имаме този, от една година и сме супер доволни. С една по-голяма карта и всичко е ок. Дори смея да твърдя, че прави по-хубави клипчета от камерата, а за снимките не коментирам...

# 53
  • Мнения: 18 542
Сега мъж ми че разбира от фотоапарати - разбира, 1 година е работил във фото, и така между другото това си му е хоби, непрекъснато чете из разни сайтове, сравнява модели и т.н.

Обаче ме дразни това прескачане от едно на друго. Уж хареса някакъв модел, "Той ще е!", след 20 мин. за други ме навива - писна ми... ooooh!
И моят е така, споко!
Последно беше харесал Nikon 8800

# 54
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Вдигам темата, за да съобщя (с прискърбие  Sick), че моят благоверен купи най-накрая фотоапарат и пак стана неговата!  ooooh!

И като цена, и като цвят - защо ли изобщо се обаждам по принцип за по-големите покупки?!  Crossing Arms Ще си залепя устата с тиксо - тогава сигурно ще настъпи мир... Tired

Добре че поне не се върна с "фоторепортерска" камера....

Общи условия

Активация на акаунт