Киста и миома

  • 761
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте! Наскоро ми откриха киста и миома с размер 3см. Лекуващата мр гинеколожка каза, че първо трябва да лекуваме кистата и ми изписа Белара. Пия ги от 10 дни. Проблема е, че цикъла ми е прекалено обилен и продължителен - вече 12 дни. Искам само да знам дали има и други като мен. Търсих, но не открих други с едновременно киста и миома. Ако сте минали през това, моля ви дайте съвет. Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 394
От Беларата е възможно  да има продължителен цикъл и други жени от форума са имали този проблем.

# 2
  • Мнения: 35 983
много жени имат този проблем - аз последно миналия месец - кистата се спука, миомите се наблюдават на шест месеца

# 3
  • Мнения: 52
Аз също съм имала само киста цикъла ми беше в месеца два пъти (преди да.отида на лекар ) обилен .  След като я открих  пак си продължи обилния цикъл но вече нали в месец веднъж сега вече е нормален след оздравяването Simple Smile

# 4
  • Мнения: 46 526
Цял живот съм с миома, при това доста голяма. Никога не съм имала проблем с обилен цикъл, освен един единствен път, когато на ехографа се видя киста.
Така че и според мен причината е в кистата. Лекувай я както казва доктора, а миомата следи всяка година.

# 5
  • София
  • Мнения: 2
Вече втора приятелка стопява огромна мийома с билката "Змийска хурка". Пие се веднъж годишно(грудката, която е като тази на земната ябълка)  40 дни по едно зрънце колкото леща в малко хляб сутрин преди закуска, защото някои твърдят, че малко им горчи. Направо се гълта, без да се дъвче. Ако мийомата е малка, изчезва още при първия курс.

Общи условия

Активация на акаунт