Пустата му Анатомия на Грей...

  • 28 427
  • 544
  •   1
Отговори
# 510
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Серията е страхотна!
Вече искам да е следващия петък

# 511
  • Мнения: 199
мили мами, а може ли някой да ме светне, защо третия епизод, който си изтеглих е без звук?  Thinking Shocked

# 512
  • в къщи
  • Мнения: 467
Здравейте мацки! Искам да се присъединя към темата. В Щатите съм и гледам редовно сериала. направо съм луда по него както и половината ми колежки в офиса. Тук сериала наистина е страшно популярен. Вчерашният епизод ме изкефи тотално, дано вече да можете и вие да го гледате. А ето и един подарък от мен от вчерашния епизод:)


Уфф,изтекаха ми лигите!Айде Роничка baby_neutral,че Амира само ни раздразни с тая снимка! smile3514

# 513
  • Мнения: 442
мили мами, а може ли някой да ме светне, защо третия епизод, който си изтеглих е без звук?  Thinking Shocked

Byni, моят е със звук. от линкос го теглих.
гледам, вчера в юнаците turezki е обещал днес да се заеме със субтитрите. да се надяваме до довечера да са готови Sunglasses

# 514
  • Мнения: 1 425
Момичета много ви благодаря, че действате толкова бързо. И аз съм от чакалите, само чакам да пуснете някоя серия и веднага я дърпам. Сега вече дърпам 3-та с нетърпение

# 515
  • Мнения: 199
мили мами, а може ли някой да ме светне, защо третия епизод, който си изтеглих е без звук?  Thinking Shocked

Byni, моят е със звук. от линкос го теглих.
гледам, вчера в юнаците turezki е обещал днес да се заеме със субтитрите. да се надяваме до довечера да са готови Sunglasses

абе и аз от там...вторият път Embarassed
първият беше един от линковете които беше пуснала
wa_wa....реших, че там нещо не е наред и затова се пробвах още веднъж от линкоса, ама пак е така Cry

Последна редакция: нд, 08 окт 2006, 21:37 от Byni

# 516
  • в къщи
  • Мнения: 467
Рони,къде сиии newsm45 ???

# 517
  • Мнения: 389
Трета серия на "Анатомията на Грей"  Hug

След като взе решение да излиза на срещи и с двамата, Мередит започна да сънува и интимни преживявания едновременно с двамата си обожатели.  Blush Сладкият й сън обаче беше брутално прекъснат от Джордж, който се спъваше по коридора и ругаеше кашоните на д-р Торес, която в предната серия беше разкрита, че живее в болницата и д-р Уебър я принуди да се изнесе оттам. За една седмица съвместно съжителство той вече беше откачил, че живеят заедно, а тя си нямаше представа, че него го терзае нещо такова, понеже вместо да си каже, той предпочиташе да се муси и да опява за разни глупости. В крайна сметка в ранния следобед той й провали една операция и на справедливия й гняв, ни в клин, ни в ръкав й изцепи как не бил готов да живеят заедно.  ooooh! Тя го погледна унищожително и обеща да се изнесе след час.

Рано сутринта на работа Мередит беше снабдена поотделно с кафе и кифлички от Фин и Блян, обеща им съответно обяд и вечеря и реши, че е много хубаво да ходиш на срещи, понеже към тях има бонуси.

Изи имаше намерение да се върне в болницата, но дори само видът на сградата извикваше в нея твърде болезнени спомени и тя прекара целия ден, застанала отпред, нерешителна, вперила поглед нагоре към прозорците.

Алекс имаше странна малка пациентка, момиченце, което мислеше, че е супер героиня понеже не усещаше болка заради вроден неврологичен проблем. Вследствие на това обаче тя си беше докарала ужасни наранявания и вътрешен кръвоизлив и се наложи да я оперират. Изводът беше, че независимо дали ни харесва или не, болката я има със причина, за да усещаме кога нещо не е наред и да се спираме. Това прошепна и Алекс на Изи, когато късната вечер я отведе от поста й пред болницата.

Алисън се опитваше да се отърве от напористия си красив хирург, но той отказваше да приеме, че е бил само секс за утешение и й предлагаше кафе и още ласки.

Бърг се тормозеше заради треперенето на ръката си и беше на границата да изпадне в отчаяние, но Кристина му купи няколко пилета и комплект медицински игли и му ги даде да се упражнява.

Та за Мередит ...

На обед срещата й с Фин беше прекъсната от Дерек, който я подмами да му асистира в мозъчна операция. Фин остана разочарован, но си го върна, когато причака Мередит и Дерек на вечерната им среща пред къщата на Мередит с кутия ягодов сладолед  hahaha
Тогава Мередит се развика, че не бивало така. Щом ходела на срещи, трябвало да гледат нея, а не да се гледат един друг. Трябвало да я водят на хубави места и да се опитват да я прелъстят. Никой не се бил опитвал да я прелъстява! Тя била стажант, а била намерила време да си направи кола маска и да си облече чиста блуза, а пък те се били гледали един друг! Тя грабна сърдито сладоледа и избяга от двамата! Сладоледа беше изяден вкъщи от нея, Изи и Джордж за утешение след дневните им тревоги.

Адисън, д-р Торес, д-р Уебър и красивия хирург се регистрираха в един и същи хотел, прибраха се по стаите и така приключи този злополучен за всички ден ...




# 518
  • Мнения: 5 636
Рони,   bouquet.

# 519
  • Мнения: 450
Рони , и от мен Grinning  bouquet  bouquet

# 520
  • в къщи
  • Мнения: 467
Рониии,знаех си,че може да се разчита на теб!Голямо МерСИ!  bouquet Брейй,тая Мередит ще ги побърка тия мъже бе.Пада им се.Жалко за Изи,ама май ще се събере пак с Алекс,на туй намирисва. newsm78 И Бърк,има ли надежди да се оправи?

# 521
  • Мнения: 1 064
И пак ще кажа - много те бива в преразказа. Да не ти е професия?  bouquet

# 522
  • Мнения: 1 639
Може ли да ми даде някой линк към серията в линкоса ,че хич не се оправям с търсачката  Blush
А от другите торенти не ми се ще много да тегля ,че после ми се разминават субтитирите  Crazy

# 523
  • Мнения: 2 085
Заповядай моля, Феичке:

http://free.linkos.bg/details.php?id=59040

# 524
  • Русе
  • Мнения: 278
Има и субтритри за 3-та серия ве4е
http://subs.unacs.bg/ib/index.php?showtopic=7341&st=525

Общи условия

Активация на акаунт