MОЛЯ ВИ ЗА ИНФО ОТНОСНО ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА ОКОЛО БУРГАС И НЕСЕБЪР!

  • 1 705
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
Ами те са точно в Ахелой.Павчо ми каза, че някаква дига на реката май се е скъсала и е заляла градчето.Те слава Богу са на сухо
Ако реката е заляла нещо то това е път, който свързва Ахелой със Сл.бряг и Бургас, споко, не е някоя пълноводна река...А пък и около реката почти няма къщи така че няма място за притеснение, до утре ще се е отводнило!

# 16
  • Мнения: 1 671
Преди час говорих с една приятелка от Равда, която е на 5 км от Ахелой. Тя се прибра тази вечер с влака, в 19 ч. е била в Бургас, в 20 ч. си е била вкъщи. Според нея пътят си е съвсем нормален, имало е малко вода в участъка след Поморие и преди Ахелой, която вода обаче вече се е оттекла. Според приятелката реката на Ахелой не е преляла, както съобщиха, а просто падналият дъжд се оттича по-бавно.

Дамаянти, донт уори, до утре всичко ще е ок.  Peace

# 17
  • Мнения: 648
Дамаянти, днес цял ден сме си в къщи Rolling Eyes, до колкото гледам по новините морето е доста бурно, пристанищата са затворени, вчера бяхме в Созопол, а днес направо е залят  Sick Утре ще намалят май валежите, и до вторник май и слънце дават да пекне Thinking, по- добре да изчакат според мен Peace
Но верно голем дъжд се изсипа, не спря цял ден Shocked

# 18
  • Мнения: 2 978
Koгато информацията е различна, винаги звъня на 02/ 952 16 05

Хората са много внимателни и винаги са ми казвали как са пътищата в страната Peace

Общи условия

Активация на акаунт