по вода да ни върви - времето да се смени!/3.07 -9.07/

  • 7 897
  • 175
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 4 884
bim bam, човек живее щастливо там, където се чувства щастлив...Ти вероятно си удовлетоворена от живота си в БГ, затова нямаш амбиции и мечти да напуснеш страната. Моите кръстници заминаха със Зелена карта за Америка преди няколко години, като оставиха тук хубав бизнес, апартамент и един подреден живот. Това аз не го разбирам, но всеки си има по някоя странна мечта, която преследва със зъби и нокти. Та така..

Моят син продължава да заеква и ми се струва, че това заекване става по-осезаемо. Като започне да казва нещо и не се получава, започва да плаче и забелязвам, че се отказва да продължи заради трудностите, които има с изказването. Но както писах и преди, мисля да изчакам да мине морето и след това ще тръгнем пак по доктори за кой ли път. Живот и здраве заминаваме на море в четвъртък, а аз още не мога да осъзная истински това. А и това начумерено време..Преди две години, когато заведохме Бобо за сефте на море, първите 10 дни беше 16 градуса и нон стоп валеше, а аз бях на прага на лудостта. Имам някакви скрити съмнение, че ще имаме същата морска съдба и тая година..Дано не съм права де..

# 166
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Габи, дано не си права за времето, защото ако познаеш полуделите мами ще сме две  Crazy ние заминаваме на 15 юли за Ахтопол, ще бъдем в бунгало 2 на 3 метра и ако подхване някой дъжд, не ми се мисли какво ще я правя тайфунката... Дават го по прогнози разваляне от вторник - сряда, но уж за кратко  Praynig

# 167
  • София
  • Мнения: 9 860
Бим Бам,аз от доста време търся информация за бунгала в Ахтопол.Моля те,кажи ми вие за пръв път ли отивате там,ако сте ходили досега може ли да ми разкажеш и нещо повече-цени,колко са големи бунгалата,какво има вътре? Grinning

# 168
  • София
  • Мнения: 4 884
Валенце, в Ахтопол, както и навсякъде има различни бунгала. Лично аз съм била в обикновено бунгало само с легла и малка тераска отпред, както и в нещо като малка спретната къщичка, вътре с хладилник, ТВ и голяма и хубава тераса с масичка, на която спокойно можеш да си спретнеш хубава вечеря например. На мен лично Ахтопол не ми харесва, за плажа да не говорим, но ако решите да тръгнете натам без предварителна резервация, уверявам те, че има навсякъде табели за свободни бунгала от различен тип.

bim bam, кошмарно е с деца на море при лошо време. Наистина незнаеш с какво да ги занимаваш, а и не искат по кръчмите да висят, не искат да четат и списания в бунгалото, не искат даже и да спинкат под ромона на дъжда по цял ден..
Нашият куриоз преди две лета беше, че се качвахме на колата и отивахме до Билла в Бургас и там обикаляхме няколко часа с детската количка, докато навън валеше като из ведро. Сега чак ме втриса от тези спомени, но природата си е природа..Няма го вече онова хубаво лято, дето продължаваше по няколко месеца и беше едно топлооооо. Трябва да ми оставиш телефона си, та да измислим някоя среща под дъжда някъде между Приморско и Ахтопол..

Последна редакция: нд, 09 юли 2006, 18:03 от gabiplus

# 169
  • София
  • Мнения: 9 860
Габи,на нас ни трябва точно къщичка с телевизор и хладилник,с тераска.Не държа да е в Ахтопол,всъщност идея си нямам къде да е.Въпроса е,че не мога да направя предварителна резервация,защото не се знае моичкият от кога е отпуска-казали са му откъм 20август.Нито имам някаква идея от цени,нито пък знам къде е хубаво и къде не.Искам обаче в бунгало Laughing.

# 170
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Ние ходим от години на едно и също място в Ахтопол, при почти нечовешки условия - на базата на Артистите, викат й "Палестинския лагер"  Mr. Green Но се събираме доста познати и изкарваме весело, а и мъж ми е рибар и ходи н арека Велека. Та затова... Само дето изнасям почти цялата къща, в колата остава място колкото да седнем и то попритиснати  Wink

  Валя, не мога да съм ти полезна с цени, защото ние плащаме много малко, понеже мъж ми е актьор, а бунгалата са на театъра. Но мога да разпитам наоколо, в тази база точно не си струва да почиваш, ако ще плащаш. Ако решиш - ще питам и за бунгала и за квартири и можем да се чуем да ти дам информация. А и Габи е права, че в Ахтопол почти винаги има свободни бунгала - от мизерни до луксозни.

  Габи, пуснах ти на лични мобилния ми.Ама дано срещата не е под дъжда  Sunglasses

# 171
  • София
  • Мнения: 9 860
Бим Бам,благодаря ти,но не искам да те ангажирам.Ще отидем на място ,пък ще видим.Мен ме притеснява като сме без резервация как ще е.Но щом казвате,че ще има свободни бунгала...А нали сме и с колата,ще пообиколим,ще си харесаме все нещо.Приятна почивка от мен!

# 172
  • Мнения: 816
Бим Бам и от мен честит Рожден Ден  newsm59

Мили момичета ние заминаваме утре на село с дечицата , за поне седмица, а после отиваме и на другото село в Родопите. Имам мисия да водя децата за по 2-3 часа в борова гора, че да дишат хубав, чист и лечебен въздух.
 Ще ни липсвате. Искам да ви пожелая ужасно много здраве, повече поводи за усмивки и смях. Нека милите ви слънчица греят силно и топлят душите ви.
 newsm51

# 173
  • София
  • Мнения: 4 884
Доре, весело и слънчево изкарване на село! Дано хубаво си починете с децата и да се върнете в София с червени и дебели бузки.
Ние, когато сме на село за повече от два дни или някъде извън София, усещаме благотворното влияние на чистия въздух и девствената природа, обаче аз не мога да издържам дълго без комютър и Интернет, затова честичко прескачам до най-близкия Интернет клуб. Това, разбира се, е вид битова зависимост, но наистина не мога всеотдайно да се порадвам на бягството от големия град без компютър.

# 174
  • София
  • Мнения: 1 333
Мили майчета, и ние ще се изнасяме утре за няколко дни от големият град Simple Smile Приключиха инжекциите на Мими и татко й реши да ни заведе за 2 дни в Тетевен. Да ни видят баба и дядо и да се порадва племенника ни на Мими. Той милият мило и драго дава да седне тя в него и да й пее песнички и да я вози с количката. Все иска да я гушка и да й говори.... толкова мила картинка са заедно- сърцето ми се къса като ги гледам. Така искам тя да го разбира и да му се радва, да търси присъствието му. Дано дойде и този момент.
Нямаме много положителни резултати от лечението, но бяхме длъжни да опитаме.... сега пак ще връщаме старото лекарство. Казаха ни че то е най-подходящо за нейният вид епилепсия и колкото и странични действия да има - Тя ТРЯБВА да го пие и ние да чакаме добър резултат от него.
Ще го направим, защото чухме това мнение от професор.
Когато се върнем от Тетевен ще пиша повече подробности за всичко.
Пожелавам на всикчи тръгващи на почивка, отиващи на село на чист въздух - ХУБАВО време, приятни емоции и незабравими хубави спомени за децата! Нека всикчи са здрави , весели, засмени!!!
И на края на лятото да си направим отчетна среща !!!

Не забравяйте да ни донесете мидички и рапанчета!!!

# 175
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.........Ще отидем на място ,пък ще видим.Мен ме притеснява като сме без резервация как ще е.Но щом казвате,че ще има свободни бунгала...
Приятна почивка от мен!

  Аааа, тръгваме след няколко дни. Аз ще питам все пак и като видя на място какво е положението ще ти цъкна. Просто за информация, да знаете и да сравнявате, ако имате и други варианти. Пък ако дойдете, ще ви водя на най - любимия си плаж - Силистар.

  На DOROTEIA и nandy леко пътуване, щастлива и пълна само с хубави емоции почивка и най - вече щастливо завръщане!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт