1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение 2)

  • 16 182
  • 384
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 000
Аз пак предлагам да ги вдигнем тез Старозагорски майки, нали ими е депуПатка Масларова, нали са и избиратели...BgViki измисли някой качествен специален постинг за тяхната отчетна...Алооооо Русе, Казанлък, Видин, Стара Загора, Враца, Монтана, Ямбол, Шумен! Спите ли!

Преди час се чудех как да събудим спящите..........
Ама си мисля че или не им се занимава.....или не им стиска
Особено Русе.......те имат няколко теми които вървят успоредно в отчетни.............ама досега ни един не се е появил тук......въпреки спама който организирах..............да им се не види.....поне от любопитство да бяха погледнали все някой щеше да се запали....

Но ще мисля по  въпроса и ще ги зарина по някое време
Ако имате идеи само кажете.............

# 16
  • Мнения: 2 070
Преди малко ми звънна Дарина, забравих фамилията, от БНР, утре ще ме запишат и в сряда ще е предаването и за Варна..Не знам по другите градове...Тя каза - програма Христо Ботев, може би ще е от 10:15-11h самото предаване. Говорихме 12 мин по телефона и аз я питах утре по-кратка ли трябва да съм и резюмирана и тя каза - не, както беше сега + резултати, кои идеи са се харесали и ще се реализират...

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Аз съм дизайнер и мога да помогна с логото. Само някой да ми каже какво трябва да съдържа като букви и т.н. и какви са досегашните предложения?

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Здравейте момичета  Heart Eyes
Утре заминаваме на море. Приятна седмица на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 385
doniboni, причтно изкарване на морето! И на мен ми се ходи, но няма да ме огрее морското слънце тази година! Таткото не дава, а и аз не знам, дали ще мога да издържа на жаркото слънце с този голям корем  grinning039

а някой дали знае какво е положението с държавния на mishlence?

# 20
  • Мнения: 1 000
doniboni....... да си изкараш супер......поздрави на морето от мен...предай му че догодина ще го посетим Simple Smile

От Мишленцето още няма новини......чакаме с нетърпение.....дано го е взела.....

# 21
  • София
  • Мнения: 6 173
След нови три дни без интернет най-накрая се включвам и аз.
Видях, че сте обсъждали кога да е следващия протест и предложението е било за 15 септември, тъй като 1 август е ваканционен период. Моето лично мнение е, че интервалът е прекалено дълъг. През август много хора са извън София, но същото важи и за юли. Надявам се, че тези които не са били тук сега ще се върнат за следващия протест. Другото, което ме смущава в датата 15 септември е това, че е първият учебен ден. Много майки с малко по-големи деца няма да могат да дойдат, защото ще са в училището. За медиите ще сме n-та новина след откриването на учебната година в еди кое си училище от министъра на образованието, първия учебен ден в още две-три училища в страната и т.н. И накрая на нас може и въобще да не ни обърнат внимание.

Цитат на: kleo 80
на мен ми се върти и нещо друго в главата, ама трябва да се провери- да се види колко е линията на бедността, предполагам е близка до 160 лв и да речем за самотните майки да се пита - как така ще живеят и отглеждат и дете с тези пари, да не говорим ако са близнаци, а ми ако са с алергия, оф направо ме заболя главата  

Миналата седмица в новините по телевизиите, когато коментираха увеличението на пенсиите казаха, че прага на оцеляване е 152 лв. и някакви стотинки.

Преди час се чудех как да събудим спящите..........

Но ще мисля по  въпроса и ще ги зарина по някое време
Ако имате идеи само кажете.............

Дано успееш да събудиш спящите бременни   bouquet. Те ме разочароваха най-много и на предишния и на сегашния протест. В събота едва ли имаше повече от 10 бременни. А после докато се прибирахме минахме покрай няколко кафета и във всичките имаше жени, които очевидно скоро ще стават майки.

doniboni приятно изкарване и само хубаво време! Топни се в морето и за нас, които тази година ще го гледаме само на снимки.

# 22
  • sofia
  • Мнения: 7 477
видях някъде нещо за знак, но самото предложение не го открих  Confused ако мога да помогна имам 2-ма познати дизайнери които на драго сърце ще го направят

imam gotovi loga!!!!!!!!!!!!!
iskate li da gi poglednete Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 626
видях някъде нещо за знак, но самото предложение не го открих  Confused ако мога да помогна имам 2-ма познати дизайнери които на драго сърце ще го направят

imam gotovi loga!!!!!!!!!!!!!
iskate li da gi poglednete Wink

Да, разбира се!

# 24
  • Мнения: 1 828
Сори, че така късно, но сега има нет..
САЛАЙ "Ще заобичам аз тази журналиска от ТВ Европа. И миналия път и сега мацето се информира предварително и точно и ясно каза какво и как искаме. Даже табличка с местата на протестите беше направила в сряда. Съжалявам, че не и знам името. Но знам, че чете тук понякога. Голяма благодарност и изказвам за професионализма." Записала съм имена и контакти на де що журналист излових на протеста  Laughing

# 25
  • sofia
  • Мнения: 7 477
видях някъде нещо за знак, но самото предложение не го открих  Confused ако мога да помогна имам 2-ма познати дизайнери които на драго сърце ще го направят

imam gotovi loga!!!!!!!!!!!!!
iskate li da gi poglednete Wink

Да, разбира се!

day mail Praynig
tova sa loga praveni za nashata fondatzia ,no ne mojem da polzvame vsichki Wink

# 26
  • Мнения: 4 068
Лавендър, ето моя мейл notovadev@abv.bg. Прати и насам да ги видя и аз моля. Praynig

# 27
  • Мнения: 3 336
видях някъде нещо за знак, но самото предложение не го открих  Confused ако мога да помогна имам 2-ма познати дизайнери които на драго сърце ще го направят

imam gotovi loga!!!!!!!!!!!!!
iskate li da gi poglednete Wink

Да, разбира се!

day mail Praynig
tova sa loga praveni za nashata fondatzia ,no ne mojem da polzvame vsichki Wink

Роси, искам и аз  bouquet porfirova@abv.bg

Момичета, благодаря ви за подкрепата за държавния, мисля, че съ го изкарала, писах и по двата въпроса по 3-4 листа Party
Имало е ефект от стискането на палци, благодаря ви от сърце  bouquet

Ръката ме боли зверски, толкова писане отдавна не е виждала, само щракане по клавишите Crazy
А снощи не спах въобще и като се прибрах от изпита се метнах в кревата и откъртих яко, ама още ми се спи Blush

Резултатите в сряда Praynig Мисля, че поне за 4 има материал Mr. Green

Какво сега в петък ще ходим ли пред касата? Според мен трябва да е още в сряда или четвъртък,, за да дочакаме някакъв отговор все пак, да им държи влага до петъка, ако е в петък първо господина може да го няма и второ и да е там да се покрие и после след уикенда иди го търси за отговор.

Наси, адвокатката си има много работа, за да ни мисли писмата, тя може да коригира готов текст, но не мога да й губя времето да ни съчинява нещата.

Сряда или четвъртнък пред здравната каса, четвъртък май по-добре, сряда ще ходим на Комисията евентуално.

# 28
  • Мнения: 472
Девойки, моята сага най-накрая приключи  Embarassed Embarassed Embarassed
Днес бяхме на втори преглед при един педиатър, който много ми го хвалят....та той потвърди, че сме нямали шарка, а алергия #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Направо незнам на кого да вярвам. Човекът ни изписа капки и каза, че до 1-2 дена всичко ще отшуми. Иде ми направо да се гръмна.....
Както и да е -  ако мога с нещо да помогна съм на линия.........
Хриси, днес говорих с моята позната от Хелзински комитет, каза че иска да се запознае с материалите, вчера кацна от Канада. Така че тия дни ще дам резултат.

# 29
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Лавендър, ето моя мейл notovadev@abv.bg. Прати и насам да ги видя и аз моля. Praynig

pusnah gi na teb e Kali.
dano neshto izberete!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт