Отговори
# 120
  • Мнения: 4 392
А сега един мой спомен като тийнейджър, срещу нас в кв. Овча Купел, на ул.Маньово бърдо, живееше едно семейство, на втория етаж на бившото училище, и там бабата седеше с внучката, (на около 10 месеца) на една много широка, но без парапети тераса.
 - Един ден, количката се плъзга по терасата, пада, и детето почина - голяма трагедия!!!...

 - След година им се роди момче, което на около 2 години започва да пита за някаква кукла без коса и да я иска - искам си куклата "Данчо"!... и да търси една малка хармоника... и така всеки ден ги иска, докато накрая се сещат, че това са отдавна изчезналите - куклата "Данчо" и хармониката на починалата му сестричка...

Чела съм доста подобни истории,когато малко дете си отиде и после духът му се преражда много скоро след това,защото не е изпълнил мисията си.

# 121
  • Мнения: 2 849
И аз съм чувала ,че децата до 3 годинки ,ако ги питаш от къде идват разказват интересни неща .Имам брат и сестра близнаци и на тази възраст майка ми попита брат ми от къде са дошли и той и каза ,че идват от капката и е хванал сестра ми за ръка ,за да дойдат двамата . Hug
Вярвам в такива неща и са ми много интересни ,чакам с нетърпение Виктор да започне да говори ,голям разпит ще му дръпна . Crazy

Общи условия

Активация на акаунт