Русе - 12-а тема

  • 11 730
  • 269
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 772
Към обед ще проверя

# 226
  • Мнения: 2 309
Кога ще отварят Кауфланд... Rolling Eyes

# 227
  • Мнения: 5 391
Кога ще отварят Кауфланд... Rolling Eyes
На 1-ви август

# 228
  • Мнения: 1 383




Здравейте момичета!Темата ви е отдавна, но аз сега преглеждам форума и тъй като съм минала по този път се надявам да съм ви полезна, ако все още ви интерисува. Когато решихме да записваме големия ми син на плуване преди 2 г. разбрахме, че има два басейна, които работят с деца- при корабния техникум и Спарки(бивш Г.Димитров). В корабния искат децата да са над 10 г. и за нас той отпадна. В Спарки с начинаещите работят 2 треньори- Сашо и Найденова. Записахме сина ни при Сашо, защото е по- млад, мъж е и решихме, че ще се справи по-добре. Но не бяхме доволни- за тази 1 г. Сашо нито веднъж не влезе във водата да покаже нещо на децата. И миналото лято прехвърлихме сина ни при Найденова. Въпреки, че е на възраст разликата е огромна- тя работи с децата. Единственият недостатък, който ни притесни, е че тя изисква да се ходи всеки ден първите 3-4 карти, а една карта е 30 лв за 8 часа(дни). Но когато детето се научи го прехвърлят към клуба и таксата е 20 лв на месец, като няма ограничение на посещенията- може да ходи всеки ден. Съжалявам, че нямах информация когато записвах моя син- впоследствие разбрах от родителите докато чакаме децата, че много деца започват при Сашо и след това се прехвърлят. Успех в начинанието!

Благодаря ти много! Всяка информация ми е от полза. Аз ходих да видя как ги обучава и ми се стори грубичка тази Найденова, но явно  е по-добре при нея. Детето ти как я възприе? Аз се отказах да го водя това лято, по-сериозно е отколкото си мислех и мисля да отложа за догодина, когато няма въобще да ходи на градина, ще е по-висок и ще стига дъното и ще започнем още в началото на лятото.
За тези които се интересуват - картата е 40лв за 8 пъти, от понеделник до петък от 9 до 12 на кръгъл час, в началото било желателно да се ходи всеки ден. Тренират в един малък басеин навън - от 1.00м до 1.20м дълбочина.

# 229
  • Мнения: 107
ами не все още нищо освен мляко не съм давала....

филипка кажи ти какво мисли6 по въпроса за захранването

# 230
  • Мнения: 14 133
И аз захранвах по стандартната схема, описана от  ralnik. Следвах съветите на GP-то.  Аз съм и за даването на вода от раждането. Като гледах да е някъде по средата между храненията.

# 231
  • Русе
  • Мнения: 764

Благодаря ти много! Всяка информация ми е от полза. Аз ходих да видя как ги обучава и ми се стори грубичка тази Найденова, но явно  е по-добре при нея. Детето ти как я възприе? Аз се отказах да го водя това лято, по-сериозно е отколкото си мислех и мисля да отложа за догодина, когато няма въобще да ходи на градина, ще е по-висок и ще стига дъното и ще започнем още в началото на лятото.
За тези които се интересуват - картата е 40лв за 8 пъти, от понеделник до петък от 9 до 12 на кръгъл час, в началото било желателно да се ходи всеки ден. Тренират в един малък басеин навън - от 1.00м до 1.20м дълбочина.
Здравей Цвети! Найденова наистина изглежда груба и като я слуаш ти се струва, че много вика, но това е по-скоро, защото докато плуват децата не чуват във водата. Сашо напротив е внимателен и ги гледа като котенца и не е стриктен за ходенето- ходиш когато искаш и не всеки път ти задрасква ходенето в картата, което се отразява добре на бюджета ти. Но въобще не работи с децата, а само стои на стола си и ги гледа. И за мен чашата преля, когато видях сина си  да плува, като вместо да загребва с ръка той удряше с юмруци- а беше ходил вече 1 година и Сашо го вижда и не му прави забележка. А когато научиш нещо погрешно после трудно се оправя. Сина ми прие промяната нормално и дори беше доволен още след първата седмица. Вие сами ще си вземете решението накъде да тръгнете, но те съветвам преди това да покледаш как протичат тренировките и да чуеш мнението и на други баби, майки и т.н. А тренировките в големия басейн можеш да гледаш от барчето- на втория етаж има два прозореца към басейна и там изчакват родителите. За мен плуването е прекрасен спорт, който ти дава много, но е голям ангажимент да водиш детето си редовно, а и финансовата тежест в началото е голяма. Да е жива и здрава Найденова, но миналото лято ми бяха казали, че е на 78 г. дано и догодина да може да води деца. PeaceУспех!  

# 232
  • Русе
  • Мнения: 764
Момичета, какво не съм направила правилно, че над "информирай модератор" ми се появява това листче с кламерче?

# 233
  • Мнения: 5 299
Момичета, какво не съм направила правилно, че над "информирай модератор" ми се появява това листче с кламерче?
Така трябва да е! Grinning Това е за редактиране.

# 234
  • Мнения: 1 383
Да е жива и здрава Найденова, но миналото лято ми бяха казали, че е на 78 г. дано и догодина да може да води деца. PeaceУспех!  

Сериозно? Аз и давам петдесет и няколко. Благодаря ти отново за информацията, живот и здраве, другото лято сме там сериозно. Аз и затова се отказах сега - искам да подходя наистина сериозно, а това лято организацията куца.

За захранването - аз съм от късно захранващите, кърмещи до дупка екземпляри. Информацията си черпя предимно от интернет, но съм чувала че доц. Петровакоято иначе недолюбвам е запяла и тя новата песен. За друг педиатър в Русе не съм чувала.

# 235
  • Мнения: 5 391

но съм чувала че доц. Петровакоято иначе недолюбвам е запяла и тя новата песен. За друг педиатър в Русе не съм чувала.
Даам, правилно си подочула, наложи ми се преди време да ходя при нея и ми говори за късното захранване, за кърмене на поискване и всички др неща, за които педиатрите от нейното поколение мисля че не са чували.Ама интересува се жената, чете Mr. Green

# 236
  • Мнения: 946
crazykittyнеможах да свърша по рано Embarassed ако искаш днес към 6 30ч среща на киното аз съм с зелена количка,тъмна коса на кичури

# 237
  • Мнения: 442

но съм чувала че доц. Петровакоято иначе недолюбвам е запяла и тя новата песен. За друг педиатър в Русе не съм чувала.
Даам, правилно си подочула, наложи ми се преди време да ходя при нея и ми говори за късното захранване, за кърмене на поискване и всички др неща, за които педиатрите от нейното поколение мисля че не са чували.Ама интересува се жената, чете Mr. Green

ей затова я обичам тази жена Heart Eyes

................. Да е жива и здрава Найденова, но миналото лято ми бяха казали, че е на 78 г. дано и догодина да може да води деца. PeaceУспех!  

мдааа.... и мен навремето тя ме е учила да плувам. имаше една дълга сопа, и който не слуша - прас, по тиквата Rolling Eyes наистина е много бойна женщина Crazy аз ще видя мила тази година как ще се държи на морето, и ако си е преодоляла страха, догодина я записвам на плуване.

# 238
  • Мнения: 275
Зайке, личи си , че си с 2 деца Simple Smile)) Откога не си се включвала във форума ....... Справяте ли се?

# 239
  • Мнения: 772
sоnkа чак сега се включвам и видях че си писала.ако искаш утре след обед може най-накрая да се видим. Hugслед 3 ми е удобно.пиши ми ти а аз ще проверя към обед Grinningаз съм с червена каручка Joy

Общи условия

Активация на акаунт