София - ж.к.Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово и т.н.

  • 28 101
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 775
Аз съм ЗА срещичка в четвъртък. Ще си наглася времето според вас.
Пети, ще те подсетя .
 Vessinka, бързо да оздравявате и да сте на линия  newsm10 newsm10 newsm10.

# 271
  • Мнения: 36
Vessinka, желая ви бързо оздравяване и дано палавничето да се размине само с хремата.
Иначе виждам, че бързо сте се организирали.
За съжаление обаче ние няма да можем да дойдем в четвъртък. Може ли да преместим срещата за петък?
Лека и спокойна нощ!

# 272
  • Мнения: 301
Ей къде сте всички????

Успяхте ли да се организирате за вчера? Чакаме да ни кажете коко весело сте си изкарали Simple Smile

Ние си заведохме сополивите носове на вилата при баба и да чукам на дърво май Мони е по-добре Simple Smile Благодаря ви за пожеланията!!!!

След малко продължаваме бабешкия маратон с мали прекъсвания до.... вторник Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Искате ли, ако сме добре разбира се, да се видим другата седмица пак-примерно сряда-четвъртък???

# 273
  • Мнения: 845
Момичета, търся квартира близо до бул. Сливница, близо до Лъвов мост или в ж.к. Люлин. Моля, който има познати, нека ми прати на ЛС координати.

# 274
  • Мнения: 992
яяя колко нови мамии, не съм влизала тук от толкова време
добре дошли на всички  Hug

# 275
  • София
  • Мнения: 1 775
Весинка, не се организирахме. Мен ме завъртя нещо въртележката. Не се и доразбрахме за кой ден да бъде. Може за другата седмица да се разберем нещо.
mamamaya, а аз се чудя Вие къде се изгубихте, че не пишете  Hug. Хайде да се видим  Party.

# 276
  • Мнения: 1 371
 Hug
Хайде да се видим. За четвъртък, петък....
Уговорете се, защото аз май няма да мога да влизам дотогава!
 Peace
 Simple Smile

# 277
  • Мнения: 301
Здрасти!!!

Да си пожелаем една слънчева и усмихната седмица!

Да ви почерпя витруално защото днес моето слънчице става на цели 9 месеца :І)





По въпроса за срещата - като гледах прогнозата - четвъртък времето ще е слънчево! Та ка че - да се видимтогава - примерно около 15.00, мястото- може пак кафето до 20 п-ка? Ако имате и други идеи за час, ден и място- казвайте!!!!

# 278
  • Мнения: 8 948
Записвам се и аз при вас! От скоро живея в Бъкстон.

 Hug Hug Hug

# 279
  • София
  • Мнения: 1 775
Честита месечинка на Мони- бонбони. Да е много здрав и весело и безгрижно детство и много хубави моменти.
alina_si, добре дошла при нас  Hug.

# 280
  • Мнения: 301
Lovi, благодаря ти от името на Мони   bouquet

alina_si  добре дошла!

И сега да се "самоцотирам" от онзи ден, че май никой не  ме е чел Simple Smile:
По въпроса за срещата - като гледах прогнозата - четвъртък времето ще е слънчево! Та ка че - да се видимтогава - примерно около 15.00, мястото- може пак кафето до 20 п-ка? Ако имате и други идеи за час, ден и място- казвайте!!!!

На нас ни се развали количката вчера и дано таткото успее да ни я оправи довечера, за да можем, ако се организираме, да дойдем. Ако обаче нямам количка Sad не знам как ще стане? Може да се пробвам с кенгурото????

Така че казвайте - искате лида се видим утре????

# 281
  • София
  • Мнения: 1 775
Весинка, аз съм за. Ела с кенгурото и аз ще ви предотстъпя количката. Косето вече щъка и не стои в нея много много.

# 282
  • Мнения: 301
Хей, ти си съкровище   bouquetмного благодарим за предложението!!!!! Simple Smile

Ами хайде наистина да се организираме щом и ти си свободна Simple Smile

Значи остава: Утре, четвъртък - 15.00 ч на кафето на 20-та поликлиника!!!! Всички от района сте много, ама много добре дошли!

Лови, аз ще пусна след малко смс на Инчето, че тя нали каза че няма да може да влиза и да чете тук!

Хайде казвайте кой още ще се присъедини????

# 283
  • Мнения: 1 371
 Flutter  Hug
До утре.

# 284
  • Мнения: 426
Здравейте.Аз съм Цвети ,а моята дъщеря е Ния на осем месеца.Живея в Борово и много бих искала да се запознаем.Ако приемате нови попълнения бихме могли да дойдем утре на срещата.

Общи условия

Активация на акаунт