Хидротубация, цветна снимка, лапароскопия

  • 101 821
  • 484
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 108
не се предавай, Zoni11.Точно сега трябва да дадеш всичко от себе си и да бъдеш силна.Аз също имам сериозни проблеми, може да видиш от публикациите ми, аз също живея със страх, но се опитвам да бъда силна.Работя и това ми помага, срещам се с приятели и се старая, макар и да не ми се отдава много да гледам оптимистично.Казвам си:аз няма да се предам каквото и да стане.А и благодарение на този сайт разбрах че много момичета имат проблеми и че всяка от нас е готова да подкрепи която има нужда с топли думи. HugПонякога и това е достатъчно, за да вдигнем глава и да продължим напред.Ние сме силни и въпрос на време е кога щастието ще ни сполети.Късмет и смело напред Simple Smile

# 121
Не се отчайвай Zoni11.Ние сме 5та година заедно и нищо не се получава.Ще стана на 30 през февруари и ми е много гадно и на мен,но какво да се прави SadСамо не се затваряй в себе си,защото аз си докарах сериозна депресия с това.Тази година искам да направя ве4е последни изследвания.Все още вярвам,4е ще се полу4и Simple SmileГоре главата и успех на вси4ки Praynig

# 122
  • Мнения: 7 716
Кати, поздравления за добрия  резултат.  bouquet
Зони, не се отчайвай, и ти ще станеш мама, най-добрата мама. Hug

# 123
  • Мнения: 47
Благодаря ви, момичета Hug Heart Eyes Всеки път ме разчувствате. Единствено тук намирам утеха.

# 124
  • Мнения: 1 365
Не се отчайвайте, момичета, защото и аз се натъжавам покрай вас... Трябва взаимно да се подкрепяме и да си даваме кураж.
Така че горе главите!!!

# 125
  • Мнения: 108
Момичета днес след хидротубацията, док ми каза, че едната тръба, която имам пропуска под напрежение.А само преди 5 месеца беше в перфектно състояние. Надеждите ми вече са на ръба на предела си.Не знам како да правя.Отчаяна съм и се чувствам адски кофти.

# 126
  • Мнения: 740
Filipa, горе главата, не се оставяй на отчаянието. С АРТ има шанс. Какъв е коментара на лекаря?
Каквото и да предприемете, желая ви късмет Hug

# 127
  • Мнения: 108
Благодаря ти Simma, утре ще направим още една хидротубация и след нея ще преценим какъв е шанса ни.Но така да вярвах че бебето ще стане по естествен начин...

# 128
  • Мнения: 1 365
Filipa, не се отчайвай. Какво като не стане по естествен път? Важното е, че има начин да стане... И в никакъв случай не се отчмайвай, ами погледни по-философски на нещата. И аз съм с една тръба, но моята е запушена тотално...

# 129
  • Мнения: 740
И аз се надявах да стане естествено, после се надявах да стане с инсеминация, сега се надявам да стане с ин-витро, после сигурно за нещо друго ще се надявам. Води ни силното желание да гушнем детенце, а надеждата ни крепи да не рухнем под тежеста на бремето ни.  Важното е да не спираме, а да продължаваме напред Peace

# 130
  • Мнения: 1 365
Абсолютно си права за това, че трябва да продължим напред. Мен лично сега ме крепи мисълта, че един ден ще си имам едно или повече хлапета, които да гушкам и да целувам и т.н. И ме крепи мисълта, че това ще се случи един ден...

# 131
  • София
  • Мнения: 141
Здравейте,

И на мен, ако не се е получило нищо този месец, ми предстои "изследване за проходимост на тръбите". Не знам обаче дали това е цветна снимка, но от това, което ми обясниха, че било възможно да боли, смятам, че това ще да е.
Казаха ми да хапна преди това, никой май не го е споменал досега, на никого ли не са му го препоръчвали newsm78
Казаха ми също така да си взема някакво обезболяващо, ако реша, но се чудя какво - при болки по време на цикъл взимам Нимезил???
Дано не се наложи изследването, но ако се наложи какво пък и това ще се изтърпи, само че ме е страх от болката и без това в първия ден от М тя не може да се търпи  Sad

# 132
  • Мнения: 7 716
Болката е като при цикъл, но кратка, пет минути. Вземи обезболяващо, вземи и спазмолитик.
Да, трябва да хапнеш, за да не ти прилошее от страх. Не е обаче страшно, нито много болезнено. Peace

# 133
  • Варна
  • Мнения: 100
maigto,не се страхувай GrinningИ мен ме беше страх много,не спах цяла седмица преди това,и за какво-за едното нищо Embarassed
Болката е много кратка и ако си свикнала да те боли при цикъл-даже е по-леко.Поне при мен така беше.Само дето при цикъл боли с дни,а при ЦС само няколко минути.
Аз пих само едни аулин преди това и бях хапнала малко-да не ми призлее от напрежението.
Хайде,ще стискаме палци да е наред всичко Hug

# 134
  • София
  • Мнения: 141
Благодаря ви много   bouquet
Това, на което най-много се надявам, е да съм бременна още този месец и да си спестя всичко това Simple Smile
Но ако ли не, ще си взема 1 аулин или нимезил и така Simple Smile

Стискайте палци  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт