Килим за детска стая

  • 5 185
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • в стаята
  • Мнения: 469
Malenna, кажи във Варна каде се продават тези килими страхотни са!

# 16
  • Мнения: 1 561
Това ееее, дааа, този килим ми е в акала откакто го видях, дай адрес на фирвма която ги предлага в София?Ще ти бъда благодарна до гроб

# 17
  • Мнения: 1 756
Malenna,моля те и аз за инфо дали може да се видят такива килимчета някъде в София,а и тапетите също
В София ги има в Домко и в други големи магазини и по каталог и като мостри Peace

# 18
  • Мнения: 1 561
Маленя, ти ме разби, сега няма заспиване.Килимите са невероятно красиви.Но ако са тези които съм гледала, размер 70/120 -250 лв ще се побъркам.Я кажи сега вашия килим каква цена върви.Не искам точна цифра, просто за ориентир.
Пиши на лични къде в София ги продават.
Лека вечер

# 19
  • Мнения: 5 622
Маленя, ти ме разби, сега няма заспиване.Килимите са невероятно красиви.Но ако са тези които съм гледала, размер 70/120 -250 лв ще се побъркам.Я кажи сега вашия килим каква цена върви.Не искам точна цифра, просто за ориентир.
Пиши на лични къде в София ги продават.
Лека вечер

Спи спокойно. Доста по-скъпи са.

# 20
  • Мнения: 6 039
Маленя, ти ме разби, сега няма заспиване.Килимите са невероятно красиви.Но ако са тези които съм гледала, размер 70/120 -250 лв ще се побъркам.Я кажи сега вашия килим каква цена върви.Не искам точна цифра, просто за ориентир.
Пиши на лични къде в София ги продават.
Лека вечер

Спи спокойно. Доста по-скъпи са.

Това не е вярно!!!

# 21
  • Мнения: 3 457
ЕИ ВЛюБИХ СЕ В ТЕЗИ КИЛИМИ Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 5 622
Маленя, ти ме разби, сега няма заспиване.Килимите са невероятно красиви.Но ако са тези които съм гледала, размер 70/120 -250 лв ще се побъркам.Я кажи сега вашия килим каква цена върви.Не искам точна цифра, просто за ориентир.
Пиши на лични къде в София ги продават.
Лека вечер

Спи спокойно. Доста по-скъпи са.

Това не е вярно!!!

Добре де, дай примерни размери и цени. Това, което аз съм гледала си беше доооста по-скъпо  Peace

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Наистина добре изглеждат....А някой знае ли дали ги има и някакви цени? Или трябва да се обади човек по телефона Laughing

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Обадих се в КарпетМакс. Имат ги килимите на Дисни,но са много малки-0.70/1.30. Иначе са съвсем евтини-35 лв.

# 25
  • Мнения: 6 039
Маленя, ти ме разби, сега няма заспиване.Килимите са невероятно красиви.Но ако са тези които съм гледала, размер 70/120 -250 лв ще се побъркам.Я кажи сега вашия килим каква цена върви.Не искам точна цифра, просто за ориентир.
Пиши на лични къде в София ги продават.
Лека вечер

Спи спокойно. Доста по-скъпи са.

Това не е вярно!!!


Добре де, дай примерни размери и цени. Това, което аз съм гледала си беше доооста по-скъпо  Peace

Не мога точно аз да дам цени, не е коректно. Но да речем за размера който пише тя е просто наполовина, може би ти си гледала по-големи рамери, не знам

# 26
  • София
  • Мнения: 650
мерси на всички за отговорите. Децата си избраха един мокетен килим на пистички от Домко. Сигурно ще е голяма шарения, ама като им омръзне след две години ще им купя друг. Тоя струва 48 лв и е с размери 4м/ 1.60м. Пък и като знам малкото как обръща гърнето върху него и как рисуват по земята... Пък като порастнат още малко щи им взема нещо по-хубаво.

# 27
  • Мнения: 1 756
Обадих се в КарпетМакс. Имат ги килимите на Дисни,но са много малки-0.70/1.30. Иначе са съвсем евтини-35 лв.
predpolagam sa moketeni ili newsm78

# 28
  • Мнения: 1 561
В събота отивам и ще записвам цени и размери, но наистина много малък килим , нашия е 140/1м и е 100лв, а тези хубавките наполовината размер беше 250 някъде.Но пак ще ги гледам и ще докладвам.

Общи условия

Активация на акаунт