Срещу децата ни отново

  • 3 513
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 542
Благодаря на всички мами, които веднага се отзоваха!
Bori- Kiko, все още се чудим чисто технически как да направим подписката! Най-късно утре ще се уточним.
Виж линка по-горе, който дадох, мисля че е точно това, което трябва.

# 31
  • Мнения: 4 358
Чета, много мерси!  Hug
Само да сложа децата да спят и ще го пробвам  Peace

# 32
  • Мнения: 18
Това е текстът на писмото, съставен от мама kristia. Да е жива и здрава!  Hug
Проблемът ми е, че не знам как се прави online подписка. Някой може ли да помогне?

Теди, виж това дали става:

http://www.petitiononline.com/create_petition.html

Чета, това е страхотно. Дали обаче не трябва да го потърсим на БГ???? Писмото, което подписвахме за майчинството беше на БГ и знам че има такъв software.

# 33
  • Мнения: 3 271
Извинявам се много, но къде спахте всички вие възмутените миналите няколко седмици, когато в ТРИ форума в БГ-Мамма и Алергии призовавахме за подкрепа?!?!?! А по ТВ нищо не са казали, НИЕ от клуб Алергии го организаирахме и казахме, бяхме 5 (ПЕТ!!!) мами, на всички ни децата са порастнали и отдавна нямат нужда от хидролизати.

Благодаря ти, kristia! Благодаря Теди, Ани и останалата шепичка мами.
Важното е, че поне успяхме да постигнем някаква гласност! Дано нещата да се раздвижат.

Нямам какво повече да добавя в момента.

Последна редакция: чт, 06 юли 2006, 09:25 от Millena

# 34
  • Мнения: 2 353
  Аз пък изобщо не съм разбрала, че търсите подкрепа. Може да съм патка заспала, но наистина не разбирам тона ти.

# 35
  • Мнения: 3 271
  Аз пък изобщо не съм разбрала, че търсите подкрепа. Може да съм патка заспала, но наистина не разбирам тона ти.

Неадекватна емоционална реакция рано сутрин.
Няма значение. Да речем, че просто ми е криво.
Важното е, че все пак се получи някакво размърдване. Явно човек трябва да пише в Клюкарника, за да бъде забелязан...  Tired

# 36
  • Мнения: 3 271
Последния протест направихме в събота - почивен ден, за да могат да дойдат и майките, които работят.  Посещаемостта беше меко казано слаба.
Майките са малка част от гласоподавателите и то такава, която не се манипулира лесно. Нас трудно ще ни накарат да гласуваме срещу 20 лв. Но и ние сами не правим нищо, за да се промени тази ситуация. И докато журналистите пишат, че "няколко майки с колички се разходиха пред Парламента" не очаквайте да ни обърнат много внимание или да не ни режат по подобен начин.
Майките работят, имат деца, нямат време - аз не разбирам. Нима бъдещето на децата ни не заслужават два часа от свободното ни време? А това е и една добра разходка за децата. И щом имаме време да стоим с часове в този форум и да се възмущаваме от управниците ни или да ги "благославяме" по кафетата, защо не можем да отделим малко от това време и да им покажем лично какво мислим за политиката им?

Ей това е 1:1 причината и за моето възмущение днес.
Който трябва ще ме разбере, колкото и да изглежда, че не съм права, защото всъщност най-важното е да има положително развитие!

Отново ти благодаря, kristia, че запази сили да продължиш. Мен борбата последните 3 години явно осезаемо ме умори...

# 37
  • Мнения: 18
Millena,

разбирам как се чувстваш, но всички се оказва че имаме една идея и това че сме "закъснели" с реакцията си и възмущенията не ни прави по-малко съпричастни към проблема.

Важното е да се стигне някъде. Големи благодарности за това, което сте направили 5 мами!!
Дано сега като сме повече, да постигне още!!!
В крайна сметка нали всички сме за това да има резултат!!!!

# 38
  • Мнения: 2 353
   Millena за протеста ли говориш или за някаква друга акция, която сте организирали? Защото ако е за протеста, не е вярно, че не сме се включили. Ако е за другото - сори, аз лично не съм разбрала. Чакам подписката Peace

# 39
  • Мнения: 3 271
   Millena за протеста ли говориш или за някаква друга акция, която сте организирали? Защото ако е за протеста, не е вярно, че не сме се включили. Ако е за другото - сори, аз лично не съм разбрала. Чакам подписката Peace

И за протеста (бяхме част от него), и за други действия. Писах в майките, в Здравния, и в нашите деца. Имаше 10-тина отговора сумарно. Затова говоря.

Подписката я довършваме, след малко ще е онлайн и веднага даваме линк  newsm10

# 40
  • Мнения: 3 271
Ето какво сътворихме
Подписвайте, разпрастранявайте я и дано имаме успех!

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не дава да я подпиша на кирилица Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 3 271
Не дава да я подпиша на кирилица Rolling Eyes

Давай на латиница
Няма как, щом е безплатно си има органичения  Sad

# 43
  • Мнения: 4 358
Огромни благодарности за помощта, Чета  Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet

# 44
  • Мнения: 1 895
Подписах! Успех, момичета! Дано се преборите!

Общи условия

Активация на акаунт