Помогнете

  • 10 649
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Пирамем, точно за по-добро оросяване на мозъка и подобряване на паметта. Пиех ги, когато учех за кандидат-студентски изпити и сякаш имаше ефект.

И аз съм пробвала, май имаше ефект.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 123
Ампулите са Сарженор и са около 0.60 ст. едната(зависи от аптеката).Може и Боди Палър-и той не е лош.

# 17
  • Мнения: 13 512
Сарженора е май за физическо възстановяване, а не  за концентрация.Виж тук:http://daobg.com/forum/lofiversion/index.php/t1418.html

# 18
  • Мнения: 1 006
Извинявай, ако ти бъркам раните, но няма ли начин някой да ти помогне за детето и да се наспиш колкото можеш...Съчувствам ти най-искрено, защото съм била в същото положение !   bouquet   bouquet    bouquet

# 19
  • Мнения: 2 353
  С хапчетата не съм запозната, обаче много ябълки, малко топъл шоколад и ядки не са лоша идея. Ако можеш да учиш и на чист въздух, в двор или градинка Embarassed
  Успех!

# 20
  • Мнения: 53
Моя приятелка също ми препоръча Сарженор - каза, че го е пила по време на тежки изпити и твърдеше, че й помогнал страшно много и се е чувствала по-свежа, концентрирала се е по-лесно и е помнела повече. Аз лично не съм го пробвала още, решила съм да го тествам, когато ножът наистина опре до кокала  Crazy

# 21
  • sofia
  • Мнения: 97

Страхотна идея ама тоя секс ето до къде ме докара-две деца и нито ред запомнен Laughing Mr. Green


Извинявай, ако ти бъркам раните, но няма ли начин някой да ти помогне за детето и да се наспиш колкото можеш...Съчувствам ти най-искрено, защото съм била в същото положение !   bouquet   bouquet    bouquet

Има, има от баткото се "отървах" ама малкия няма на кой да го "пласирам" Simple Smile

Мерси на всички Kissing Heart за оказаното бързо съдействие! Hug  bouquet Hug
Отивам направо в аптеката и ако даде господ да се дипломирам ще падне едно черпенееееее cheers Drunk cheers

# 22
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
След цялата тази химия, ако случайно не се получи, обади се - мога да реша и двата ти въпроса  Simple Smile smile3529

# 23
Сраженора премахва физическата и психическата умора. Може да се пие в комбинация с Ремотив за по-добър ефект.

# 24
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Абе премахва той, ама трябва и да се спиии... все пак Tired.

Срещу хронична умора май нищо не действа Confused.
Освен една дъъълга почивка, ама де такъв късмет Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт