Широки обувки

  • 1 709
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 474
Здравейте!
Бих искала да ви попитам за съвет при намирането на широки обувки.
Проблемът ми е, че след раждането много ми паднаха сводовете на стъпалата и съответно ми се разшириха. Освен това си имам други ортопедични болежки и трябва да нося ортопедични стелки, тъй че мисията намиране на удобни обувки ми е съвсем затруднена. Там, където си правих стелките ми казаха за обувки от Geox, Ara, Ecco - да, супер, ама освен че са доста скъпи, аз нося и по-спортни обувки тип маратонки и гуменки.
Ще съм благодарна, ако някой с подобен проблем ме посъветва за конкретни марки/магазини. Сега нося маратонки Puma, миналата година като ги купувах бяха от най-широките в Sport depot, но сега и те ми теснеят. Гуменките от Lacoste от миналото лято изобщо не ми стават Sad(( Знам, че е и до модел, но пък ми се ще да имам някаква отправна точка (и ако може без да давам 200 лв. за чифт).
Мерси предварително.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Аз съм с широк и голям номер крак и най-удобните и здрави обувки съм си взимала от Geox,повече от 100лв не давам,следи намаленията или поръчка от сайтове.

# 2
  • Мнения: 107
Аз съм с широк крак и малък номер (35) и си купувам обувки от Тенденз, имат серия, която се води комфорт и се водят ортопедични, тип еспадрили, по-спортни, от естествена кожа и са на достъпни цени, аз лично и от качеството съм доволна.

# 3
  • Мнения: 11 089
Rieker са ми най-точно. Но не са евтини. И дори в тях стелките не влизат винаги. Дано носиш по-малък номер.

# 4
  • Мнения: 2 474
Rieker са ми най-точно. Но не са евтини. И дори в тях стелките не влизат винаги. Дано носиш по-малък номер.

Не търся задължително да са много евтини, но пък ортопедичните са ми много скъпи. За съжаление вече съм 38 номер, преди да забременея носех 36-37...

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Аз от 39-40,след 10-15год съм с 42-43 Disappointed Relieved и то десния ми е по-калпав и зарад него трябва по-големи,лявата почти винаги ми хлопа...

# 6
  • Мнения: 2 474
Аз от 39-40,след 10-15год съм с 42-43 Disappointed Relieved и то десния ми е по-калпав и зарад него трябва по-големи,лявата почти винаги ми хлопа...

При мен пък е обратното - десният ми е “нормален”, но левият ми е по-дълъг и широк. Ти уплътняваш ли някак хлопащата обувка? Че и това е доста неудобно...

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Тънка стелка или памук отпред/когато е затворена обувката/

# 8
  • Мнения: 8 806
в Deichmann има обувки, марка Medicus. Много удобни, това е серия за ходене. Имат обувки с  ширина, G, нормална, а ширина Н е обувка за по-широк крак.

# 9
  • Мнения: 30
Skechers са много удобни и са за широки крака,даже сега в спорт депото има намаления на марката.

# 10
  • Мнения: 2 474
Skechers са много удобни и са за широки крака,даже сега в спорт депото има намаления на марката.

Супер, точно това ми е много важно да намеря, че съм с малко дете и ходя много - особено по градинки и паркове. А за там ми трябват удобни маратонки. Ще ходя да ги видя.

Общи условия

Активация на акаунт