Внимавайте с антицелулитните кремове!

  • 2 948
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 100
Благодаря за информацията момичета   bouquet
Мислих след като родя да започвам, ама ..... newsm78 май ще изчакам

# 31
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз мисля, че масажите и редуването на топъл със студен душ помагат срещу целулита..........хомеопатията не лекува ли целулит?

# 32
  • София
  • Мнения: 570
излишно си давате парите......казвам ви го 100 % , аз продължавам да мисля , че българските кремове са си най-хубави......., в момента се мажа с един , който за съжаление май не се намира навсякъде ...... значи 500 мл е  и съдържа - кафеин и витамин Е:) , за  7 лв и мога да ви кажа , че досега аз такъв ефект не съм виждала.......ползвала съм няколко крема ......, но това кремче наистина действа ....... жалко, че не е много разпространено ........ намалих обиколката на краката си, на дупето, също така свалих и в корема ........ и продължавам да свалям .......ако щете вярвайте.......за мен това е най-добрия антицелулитен крем Simple Smile обаче много се масажирам , синки ми излязоха Simple Smile
Цитат на: mulatasabrosa
link=topic=111455.msg2254454#msg2254454 date=1156370622
излишно си давате парите......казвам ви го 100 % , аз продължавам да мисля , че българските кремове са си най-хубави......., в момента се мажа с един , който за съжаление май не се намира навсякъде ...... значи 500 мл е  и съдържа - кафеин и витамин Е:) , за  7 лв и мога да ви кажа , че досега аз такъв ефект не съм виждала.......ползвала съм няколко крема ......, но това кремче наистина действа ....... жалко, че не е много разпространено ........ намалих обиколката на краката си, на дупето, също така свалих и в корема ........ и продължавам да свалям .......ако щете вярвайте.......за мен това е най-добрия антицелулитен крем Simple Smile обаче много се масажирам , синки ми излязоха Simple Smile


Кой е този крем, от къде го купуваш? Кажи нещо повече.

# 33
  • Мнения: 545
Мерси за инфото!Аз да споделя,че от месец може би се мажа с антицелулитния на Нивеа и най-интересно е 4е ефект ИМА!Не че целулита ми е изчезнал,но значително намаля!........................

И при мен е така. Досега нищо не съм ползвала, т.е. за първи път си вземам подобна козметика. Проблеми с кожата нямам (поне засега). Комбинирам студено обливане+масаж+упражнения+повече ходене пеша (интензивно по възможност)+плодово-зеленчукова храна. Но ще си направя почивка от 1-2 месеца като свърши мазилото и после ще реша дали да продължа.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 654
Сега ще трябва да си търся други помощни средства в борбата с целулита:(

Най- доброто средство е антицелулитния масаж, към него поне алергия няма да развиеш. Wink

Моя приятелка отслабна значително по тоя начин- ходеше 2 пъти седмично на масаж по 1 час. За един месец имаше значителна промяна в кожата и килограмите. Освен че е с отслабващ, антицелулитен и релаксиращ ефект, това е мисля единствения начин "излишната"кожа да се прибере ефективно.

# 35
  • Мнения: 35 961
уф, че гадост!

Общи условия

Активация на акаунт