стискайте палци

  • 2 433
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 388
Всичко ще е наред,нормално е да не си спомняш за раждането,аз само преди 2 години раждах,а сега с предстоящото ми раждане на второто детенце се чувствам все едно ще ми е за първи път.

# 16
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Стискам палци.Дано всичко мине нормално и скоро да се похвалиш с най-хубавото бебе на света. Peace Hug

# 17
  • Мнения: 88
Леле-е-е! Страшни сте! Кога успяхте всички да реагирате на писанията ми!!! Благодаря за куража и като мине всичко ще пиша.

# 18
  • Мнения: 429

Стискам палци да мине много бързо и леко   bouquet

# 19
  • Мнения: 6 155
Леко и бързо раждане ти желая.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 967
Яко ще стискам палци! Чакаме новини скоро! Успех и леко раждане!!! Hug

# 21
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Леко раждане и здраво бебе ти желая! УСПЕХ!  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 657
Леко и бързо раждане ти желая HugИ скоро да се похвалиш с беб4е Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 3 826
Леко раждане и от мен  Wink.

# 24
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Успех и от мен!
Ще чакаме да се похвалиш  Laughing

# 25
  • Мнения: 4 451
Приех всичко така сякаш аз отивам да раждам. Развълнувах се. Нали и на мен ми предстои същото събитие след около месец и половина... Поздравявам те за избора да родиш нормално! Аз раждах секцио преди 4 години (заради седалищно разположение на плода) и сега се бях заинатила да раждам нормално, но май няма да ме "огрее" Cry И това бебе е със седалищно предлежание. Гинеколога изрази съмнение, че ще се обърне с главичката надолу, защото вече е слязло много ниско...
От все сърце ти желая успех и дано ние ти предадем нашата положителна енергия и всичко да има щастлив край! Вярвам в това, вярвай и ти и скоро ще гушкаш едно сладко и здраво бебче Grinning.

# 26
 PraynigЩе се моля за теб всичко да е наред...... На мен също ми предстои тази тръпка след около 20 дни, но пък то не се знае, може и аз да се сдобия по-раничко с бебче baby_neutral
Стискам палци за всички бъдещи мами Simple Smile

# 27
  • Петрич
  • Мнения: 321
Леко раждане!  bouquet

# 28
  • Мнения: 717
Леко раждане! Стискам палци  Praynig

# 29
  • Мнения: 282
Стискаме.Дано всичко мине добре.Успех и скоро да се похвалиш Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт