Псуват ли мъжете ви?

  • 5 953
  • 121
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 959
Да когато е в компания на мъже иначе ако се изпусне пред жени се извинява.Абе много ми е възпитано мъжлето

# 46
# 47
  • Мнения: 4 621
Псува, обикновено когато шофира newsm78
Не съм и опитвала да го отучвам Hug

# 48
  • Мнения: 2 161
Не,не псува.Има добро самообладание,а като се стегне до сюблимен момент,просто млъква.

# 49
  • Мнения: 2 237
Моят псува.И то пред детето.но незнам как да го отуча,идеи ? newsm78

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 926
За 6 години само 2-3 пъти съм го чула да псува. А аз по-често казвам "майната му на нещо си...." Embarassed

# 51
  • Мнения: 1 416
Псуваме и двамата - в подходяща компания или когато сме си насаме...  Laughing Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2 220
Аз не понасям да се псува.  На такова нещо не съм свикнала. Не бих позволила. Няма значение дали е пред децата или само пред мен. Дори от думи от сорта на "педераст" ми става неприятно. 

И аз съм така. Много ми е грозно да се псува. Мъжа ми никога не е псувал  Peace Това е едно от качествата, които подсъзнателно съм търсила в мъжете.

# 53
  • Мнения: 7 837
И моят мъж не е от идеалните  Sad
Ще се гръмна вече, къде го намерих тоя...

# 54
  • Мнения: 2 759
Моят също  не е от идеалните, но му отива.

# 55
  • София
  • Мнения: 44 106
Псува, и още как LaughingВъобще нямам намерение да го оттучвам-мъж дето да не псува...такова животно Нема Mr. Green


hahaha hahaha hahaha не е лъжа това....мши псува си моя чат-пат.
все се чудя каква ще е първата дума на малкия...това в кръга на шегата - положението не е чак толкова зле...не го е подкарал каруцарската татито Wink

# 56
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
последна опция, за радост  Party
Пък псувня от устата на дама звучи  Sick

# 57
  • Мнения: 1 202
Многооо рядко! Sunglasses

# 58
  • Мнения: 614
У нас аз съм тази която псува.

# 59
не не псува в къщи тази превилегия е запазена за мен  newsm62 добре  че децата не ми обръщат внимание

Общи условия

Активация на акаунт