Добър диетолог за бременни

  • 683
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 318
Здравейте бъдещи и вече такива мами!

Ще помоля някой, който вече е минал през диетолог по време на бременност или някой, който в момента се ползва от услугите на такъв да ми препоръча някой (става въпрос за София).

В 5-та гс съм.

Мерси предварително - не ми се качват 100 кила и да минавам през мъчително раждане, заради това, че съм яла като слон 9 месеца:))))))

# 1
  • Мнения: 3 904
Просто не яж като слон.

# 2
  • Мнения: 25 851


Мерси предварително - не ми се качват 100 кила и да минавам през мъчително раждане, заради това, че съм яла като слон 9 месеца:))))))


Shocked
Защо трябва да ядеш като слон?
Храниш се нормално, избягваш определени храни, алергени...не се тъпчеш. Просто е.
Защо реши, че ще качиш 100кила? Аз качих 6 кг по време на моята бременност.

# 3
  • Мнения: 3 764
Яж си нормално,а не се тъпчи.Плюс това изобщо не означава,че ако качиш повече кг раждането ще е трудно.

# 4
  • София
  • Мнения: 318
Лесно качвам кг и ще бъде трудно да се опазя.
Другото, което е, ми се иска хубав изготвен режим от професионалист, в който режим да има включени всякакви благоприятни за бременността храна, с всичките (колкото е възможно повече) витамини нужни през този период.
Има ли някой, който да е посещавал подобен диетолог?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 609
Имаше една дама, бях я срещала из една от темите за бременни, ама как ѝ беше ника и коя беше темата... Може би ще излезе, ако потърсите по ключови думи в Бъдещи майки. Темата беше точно за качването на килограми по време на бременност и въпросната потребителка беше споделила, че при нея нещата започнали да излизат извън контрол (или така е изглеждало) и се е консултирала с диетолог; бяха ѝ изготвили режим и всичко беше влязло в релси после.

Общи условия

Активация на акаунт