ЗА или без задръжки???

  • 4 688
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 644
Определено за мен си е''въпрос на избор'' Hug
аз лично не бих тръгнала гола по улиците дори и да е''100градуса'',но няма нищо лошо децата да знаят за разликите м/у жената и мъжът   newsm78

# 61
  • Мнения: 3 932
Тук и с прашки не дават камо ли без  Wink, иначе не мога да съм против нещо, което не разбирам...

# 62
  • Мнения: 2 047
  Не ми харесват нудисти, както и хора без задръжки.

# 63
  • Мнения: 197
А Българите във Виена как ли се чустват hahahaНикоя мама не се включва да разкаже нещо повече newsm78 #Crazy

# 64
  • Мнения: 1 462
Мой познат отишъл на нуди плаж...като се върна беше с ужасно изгорял гръб.
Попитах го какво е станало...а той хем се хили, хем му се плаче.
Каза, че тръгнал да се разхожда...По пътя видял някаква мацка и естествено му станало мъжкото достойнство Wink и той кво да прави легнал по корем, уж да се пече..
Да, ама оная ми ти мръстница Sunglasses, решила, че ще се пече близо до него...по гръб Crazy Laughing с крака срещу него Shocked Laughing..Стоял той, стоял, като си мислел, че ще му отмине..е, да ама не Naughty Laughing...И така около 30мин..добре че на нея и станало топло, както и на 5-те и приятелки Mr. Green та влязли във водата и той бегом обратно Joy
Смилила се е над него newsm62  И на мен ми се е случвало, макар и мацката да не беше гола Simple Smile  Е, аз се сетих да се правя, че се ровя в пясъка и се затрупах като мекотело Laughing

# 65
  • Мнения: 155
Първа опция !

# 66
  • Мнения: 755
Първа опция... не съм привърженичка  Rolling Eyes. Всеки с разбиранията си и желанията си... Laughing

# 67
  • Мнения: 197
Определено другите не ми пречат, не обръщам внимание! всеки да прави това, каквото му се пие...  Laughing
ФАКТ е, че българите сме ужасно закостенели, скрупульозни и с комплекси.
Цитат
Ако до мен има голи бих се смутила Embarassed,може би защото така съм възпитавана newsm78

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Против съм всякакви крайности. Задръжки трябва да има в границите на разумното. Не приемам хора, които нямат грам задръжки, нито пък прекалено консервативните. Трябва да се намери златната среда.
А нудистите не ги приемам за хора без задръжки, това си е въпрос на личен избор. Ако го правят на определените за целта места и не пречат на никой нямам нищо против. Simple Smile

И аз така мисля!

# 69
  • Мнения: 5 539
Да, по принцип сме нудисти, но се разсъбличаме само на крайно уединени места. Дори не обичам да има други нудисти около нас. Друг е въпросът, че уединените места по нашето Черноморие са на свършване, а и рядко ни се отдава случай да ги посещаваме, така че... нудисти, но само по душа Mr. Green
А за детето - не мога да ти отговоря сега. Имам силен родителски усет как трябва да възпитавам дъщеря си, като се съобразявам и с нейните желания, но просто този въпрос все още не е дошъл на дневен ред. Но съм сигурна, че ще взема вярното решение за моето дете, когато му дойде времето Grinning

# 70
  • Мнения: 13 512
за мен е унизително да си без дрехи.


Ужас.
Сигурно ти е много трудно да се къпеш...
Никак не ми е трудно даже.Даже всяка седмица го правя!

# 71
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
за мен е унизително да си без дрехи.


Ужас.
Сигурно ти е много трудно да се къпеш...

 Joy Moже би се къпе с бански newsm78

# 72
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ВСЯКА СЕДМИЦА  Shocked
Похвално...

# 73
  • Мнения: 588
Категорично не - аз никога не бих пробвала дори #Crazy. срамувам се да си призная честно Blush Но уважавам мнението на другите, който иска да си се разхожда по плажа както майка го е родила.
 Та моето мнение,  обаче че задлъжително трябва да си има отделни плажове за нудистите.

# 74
  • Мнения: 13 512
ВСЯКА СЕДМИЦА  Shocked
Похвално...
А като си преместим банята от двора- в къщата, ще го правя и по 2 пъти в седмицата Shocked

Общи условия

Активация на акаунт