След ден, два, три- ЮЛСКОТО си бебе ще гушкаш ти!

  • 15 502
  • 304
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 653
Ели, аз съм купила една залъгалка, но така да си имам.Не мисля да я давам  в началото- може би като започнат зъблите, но не знам.Аз лично като съм била малка едва са ме отучили от залъгалка и затова няма да давам много- да не се е метнало на мен зверчето. baby_neutral Иначе , не съм се интересувала дали се препоръчва или не.Сигурно тук във форума има доста изписано .Виж и си прецени сама.А за бабата- точно така - ти ще решаваш , но все пак я изслушвай(но така , че тя да не се възгордява , че я слушаш ) има неща, които може и да са ти полезни.
Ох, Вера, и аз ям като за световно и направо полудявам.Измазах за над 100лв кремове по мен , и сега гледам някакви стриики май ще ми излезнат smile3511 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514
А тъкмо се хвалех преди 3 седмици , че ще ме пропуснат.А и целулитче съм си отгледала Sick
А каква бях финна, като си видя една пола от миналото лято- аз сега на единия крак само ще я надена newsm61 Дано да отслабна после.Днес една позната с бебче на 8 мес ми беше на гости, тя е леко пълничка и се шегувахме- направо още по няколко деца-няма за кога да се отслабва.
Имам чуството , че скоро ще стана така http://fishki.net/comment.php?id=11713

# 286
  • Мнения: 257
Благодаря ви, мамита, за подкрепата! Аз едва ли ще успея да поспя тази вечер, толкова се вълнувам и страхувам... Исках да напиша повече неща, но просто изобщо не мога да си събера мислите...
Ами... до скоро!!! Hug

# 287
  • Мнения: 2 653
Pingwina, Късмет!Ние ти стискаме палци и всичко ще е наред , мисли само за малкото човече, което ще гушнеш.Ще чакаме новини! smile3525 newsm17
Някой знае ли нещо за водата на Хип за бебета.Ако се наложи да давам вода се чудя дали да не е от нея?

# 288
  • Мнения: 1 298
Благодаря момичета  Hug Пожелавам на всички много бързо възстановяване като моето.Сега коремчето е като в месец 3.Надявам се скоро още да се дръпне  Whistling

Фиона предполагам че ще пиете глюкоза вместо вода.А за след жълтеницата докито каза чаят на Хип почваме вместо вода. Flutter

Пингвина УСПЕХ МИЛИЧКА! и бързо възстановяване   bouquet

# 289
  • Мнения: 67
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИ4ЕТА,АЗ СЕ ЯВЯВАМ КАТО ЩЬРКЕЛ!!!!!
 stork-boy stork-boy stork-boy stork-boyТYДY Е РОДИЛА ДНЕС КАМ 14.00 МОМ4ЕНЦЕ, newsm30ВСИ4КО Е НОРМАЛНО ПРИ ТЯХ БЕЗ ПРОБЛЕМ ДОКОЛКОТО РАЗБРАХ,ЮНАКА СЕ Е РОДИЛ ГОЛЯМ 4.050КГ И 53 СМ. ДА И Е ЖИВ И ЗДРАВ,НЕЗНАМ ОБА4Е КАК СЕ КАЗВА ОЩЕ НЕ СА РЕШИЛИ .
НА ВСИ4КИ ДРУГИ МАМИ ПОЖЕЛАВАМ ЛЕКО РАЖДАНЕ

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 23:26 от rusavelka

# 290
  • Мнения: 55
Фиона,аз съм заковала кантара на 80 килограма,а почнах от 60... #CrazyАма интересно видео си намерила,но едва ли(надявам се,де)ще стигнем дотам PraynigСтрийките явно ще ме пропуснат,но целулита по дупето ми е налице. ooooh!
Пингвина,хайде,стискаме палци всичко утре да мине по мед и масло Peace
А на ТуДу-едно красиво бебче,здраво и много добричко желая.

# 291
  • Мнения: 2 653
Сигурно става въпрос за TYDY- честито детенце, да е мнозо здраво и щастливо!
  ylinfant Tada Tada
Ох, нямам търпение и моя ред да дойде, отивам да си начупвам косата с една преса- че сега стана хладно вече.Стискайте палци да ми издържат нервите за цялата коса.
Ама, май нещо не останахме във форума- все едно се сбъдва съня на Надежда Laughing

# 292
  • Мнения: 13
IVAIA IMA MOM4E 3.650 KG/50 CM OKOLO 12.40h

# 293
  • Мнения: 1 298
Да са живи и здрави синовете на мамите  tydy и Ivaia.

Фиона искам да си хубава   Heart Eyes  Аз като тръгвах си сложих и гримче  Flutter

# 294
  • Мнения: 257
неописуемо е!
роди се преди малко повече от час!
2800

прегрьщам ви!

тате

# 295
  • Стара Загора
  • Мнения: 82
Ихаааа колко много бебета!Честито на мама  Pingwina, мама Pipi,мама Кокинела,мама  Тydy,мама  Ivaia и на всички останали(ако съм пропуснала някоя мама да ме извинява)!!!!
Ние сме още 2 в 1!Никакви изгледи за раждане,освен пристягания на корема отвреме на време!Ще си изкараме до термин май!!!Ох а за стриите и аз нямах ама ей тука за последните 2 седмици се нацепих под пъпа като.... #Cussing out ....но карай нали е заради бебочеството!!!

# 296
  • Мнения: 1 341
Честито на всички новообебили се мами(няма да ги изброявам,за да не пропусна някоя)!Желая ви най-прекрасните бебочества.А на мамите бързо възстановяване!
И ние сме си още 2в1,дано само не пренося,че е много изнервящо!
Ели,много ми е интересно,коя ли от двете ни ще се обеби първа  newsm78 Като гледам и двете бебки са се кротнали в коремите на мама....не им се излиза май...???
Хубав ден,и дано има още новини за бебчета!

# 297
  • Мнения: 3 926
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАЙЧЕТА Hug БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАЩИ Hug

Момичета, все едно е миналата година... толкова е вълнуващо Heart Eyes
Тези, които сте още 2 в 1 - наслаждавайте се! Галете тумбите и се радвайте на движенията, че много скоро ще ви липсват тези моменти, които са били лично ваши Grinning

# 298
  • Мнения: 502
Тези дни е имало дъжд от бебета във Варна!

Честито на мамите coccinella, tydy, IVAIA, Pingwina, на татковците и целите им семейства!
Пожелавам им здрави и послушни бебета и много щастие с тях!


Успех на всички, които днес ще се обебят!

Хайде в новата юлска темичка!

# 299
  • Мнения: 187
newsm51Оооох, много се вълнувам, за два дни - толкова бебчета Oha!. Да са живии и здрави малките душици !!! newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Наистина е много вълнуващо!!![
Моите симптоми са абсолютно същите като на Vera_25 , а на консултация съм чак в понеделник.Вечер ми е много трудно да спинкам- това най-много ме мъчи ooooh!
Рени, ти колко кг. качи за цялата бременност-че тук май наистина на всички ни прави впечатление колко добре изглеждаш до малката си гордост- (колко ще се гордее с теб самоооо...  remybussi)
  Момичета, много ми е изнервящо това чакане- искам вече да идва и моето бебееее Crossing Arms/color]

Общи условия

Активация на акаунт