След ден, два, три- ЮЛСКОТО си бебе ще гушкаш ти!

  • 15 492
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 13
ИЗВИНЕТЕ МЕ МАМИ И БЪДЕЩИ ТАКИВА!!!
Аз съм лелята,която беше така развълнувана,че не се представих.
Бебчо на IVAIA,още не са го записали,но ще ви държа в течение за името......
[color=red]ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ КОИТО СИ ГУШКАТ БЕБЧОВЦИТЕ И МНОГО КУРАЖ НА ВСИЧКИ В ОЧАКВАНЕ!!!!!![/color]

# 301
  • Мнения: 2 653
Честито на Пингвина и на Ивая и на татковците!Да са здрави и послушни бебоците!Да слушкат и да папкат много за да пораснат големи, големи сладурковци!
 newsm07 Tada newsm07  bigdance2
Фиона искам да си хубава   Heart Eyes  Аз като тръгвах си сложих и гримче  Flutter
В болницата в която ще раждам на въпроса какво трябва да нося за мен и за бебчо при постъпването- отговора е "Бельо , лични вещи и гримове"Беше ми малко смешно за гримовете,но съм си го сложила аз несесерчето в чантичката , а и сега само се лакирам и се разглеждам дрешките, които ще ми стават после.Човек без работа.
Къде са всички- нещо никой не остана от мамите 2в1.Само няколко си пишем .Драснете  по един ред момичета, да знаем как сте.
А има ли някой , който не е решил как да се казва бебока ?Че ние само за момиченце сме мислили(че 3 лекарки казаха- мома).Ако е момче....  newsm78  ще му мислим после.
А вчера чух и още един "трик" за раждане- една жена направила много дълга разйодка, качила се по стълбите до тях и изпрала много дрехи в леген - и вечерта- хоп - бебе.Я който още чака- какви са тези перални- я на ръка всичко newsm47

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A DIDI-81, ще и се караме- влизала е днес в 4 следобед и не казва нищо и се спотайва.

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 18:30 от fiona

# 302
  • Мнения: 493
Честито на мамите Simple Smile много да  ги радват бебоците им.
Относно гримовете, предния път когато раждах. Всяка сутрин ми правиха забележка на визитацията защо не съм се била гримирала  Shocked а на мен не ми беше до гримиране, но сега съм си ги сложила в чантата . Дано всичко да мине добре, ако не беше страх сигурно още утре щях да им кажа да ме режат, ама така ще отлагам до последната възмогна дата 19-ти
 Whistling

# 303
  • Мнения: 2 653
За заблудените като мен- имаме си  и нова темичка. newsm44 newsm44 newsm44

# 304
  • Мнения: 46
                               PartyЗдравейте и честито на всички мами, да са ви живи и здрави бебчета.
Намесвам се във вашата сладка тема за да ви кажа, че вчера 14 юли мама BuNNy роди едно хубаво голямо момченце   stork-boy ГЕОРГИ smile3525 3.800 кг. Подробности очаквайте от нея като се приберат с бебо вкъщи. Леко раждане на останалите мами Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт