Дайте идея за подарък за РД на свекървата

  • 1 322
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 059
Дайте идея за подарък за РД на свекървата .Жената не е суетна , не обича козметика , парфюмчета , гримове.Не обича и домакински вещи да и се подаряват .Обича книги , но вече 100 пъти сме и взимали книги , а и скоро наближава панаира на книгата ...
Обича и да пътува по света , но нямам възможност да и подаря екскурзия 😀
Търся за сега по-скоро нещо малко, символично .

Последна редакция: пт, 17 май 2019, 08:55 от AnMary

# 1
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Дайте идея за подарък за РД на свекървата .Жената не е суетна , не обича козметика , парфюмчета , гримове.Не обича и домакински вещи да и се подаряват .Обича книги , но вече 100 пъти сме и взимали книги , а и скоро наближава панаира на книгата ...
Обича и да пътува по света , но нямам възможност да и подаря екскурзия 😀
Търся за сега по-скоро нещо малко, символично .

Ваучер за процедура.

# 2
  • Мнения: 5 059
Ама кой ми премести въпроса в цяла тема 😀
Нямах намерение да отделям чак толкова внимание на подаръка на свекървата 😀
Ваучера е много добра идея , да ,тя често ходи на масаж .

# 3
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Чаша за кафе с принтирана снимка на любимите й хора на нея - синът й и другите й деца, ако има.

Фотоколаж със снимки на любими хора, сложен в рамка.

Красива картина, ако е любителка на изкуството.

# 4
  • Мнения: 47 996
Калъф за книга

# 5
  • Мнения: 2 998
Обича книги , но вече 100 пъти сме и взимали книги , а и скоро наближава панаира на книгата ...
Същата история и при нас. Grinning Кажи някакъв ориентировъчен бюджет. Може да и вземете лампичка за книга, ако чете вечер. Също Magnif-i, което лупа за цялата страница, много успешен подарък за моята свекърва. 
https://www.orangecenter.bg/uvelichavasht-list-magnif-i-5035393039028.html
https://youtu.be/wr-cFC0xdzo

Последна редакция: пт, 17 май 2019, 09:41 от YouDontOwnMe

# 6
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 244
Отлична идея.

# 7
  • Мнения: 900
Щом обича книги и пътешествия й купете голяма хубава книга 501 места които да посетим, 100 Национални туристически обекта на България, 1000 природни чудеса.
Плюс едно екзотично цвете в саксийка или хубава торта Неделя.



# 8
  • Мнения: 3 792
http://www.sharenoto.com/

български и ръчно изработени подвързии за книги, имам и съм много доволна

имат много готини неща, не само подвързии (:

# 9
  • Мнения: 5 059
Благодаря за идеите!
Някои неща вече съм и подарявала и си ги ползва ежедневно .Като подвързията за книга и ръчно изработен разделител .Също така и лампа с щипка за таблата на кревата ( това май е най- хубавият подарък , който е получавала , поне по нейни думи) .
Измислих го- ваучер за някаква процедура и лично приготвена от мен торта .Аз обожавам да правя всякакви сладки неща и тортите са ми любими .Отдавна гледам една по-сложна рецепта и днес реших да я направя за нея 😊
Свекито мноооого обича сладко и май това ще се окаже най-добрия подарък 😀
Благодаря на всички за предложенията !

# 10
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Торта, направена от теб, е супер подарък.
Аз много ценя подаръци от този вид, защото е вложен труд и е отделено от личното време.

# 11
  • Мнения: 5 059
Ето я! Стана чудесна 😍

# 12
  • Мнения: 2 998
Жал нямаш ли, че показваш такива вкусотии? Smiley

# 13
  • Мнения: 18 315
Браво, много добре изглежда! По принцип туристическите агенции предлагат и еднодневни екскурзии за около 20 лв.

# 14
  • Мнения: 247
В книжарниците на Сиела се продават медальончета с висулки, които са с прабългарски силволи. Цената беше към 15 лв

Общи условия

Активация на акаунт