сервиз на аристон?

  • 38 604
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте!

Аз с моя повреден хладилник Индезит също се видях в приключение. Проблемите с Булсервиз, сервиза за бяла техника към Технополис са неизчерпаеми! newsm78
Намерих от една фирма, която се занимава с фирмено разузнаване - Дакси, телефоните
на представителството на Индезит за България ето го: 971 11 27. Там наистина ми обърнаха внимание!!!!!!!!!!!!!!!!!!! те се свързаха със сервиза и чрез тях бързо дойдоха представители да
поправят хладилника.  #2gunfire

# 16
През декември месец си закупих хладилник с фризер Аристон и бяхме страшно доволни и щастливи, а съм и чувала от познати, че това е добра марка  и си заслужава да я има човек у дома.И така, взехме го и работи два месеца добре, но изведнъж спря.И това беше момент на тръгване по немоли и енприятности.Първо, сервизът на гаранционната карта за град Пловдив, не можеше да изпрати човек веднага, а се наложи да чакаме три дена, може да си представите семейство без хладилник. Второ, беше ми заявено, че сервизен техник може да дойде само до 17часа, и както и другите се оправят и аз трябва да намеря начин. Съжалявам, но сервиз, или фирма, която се стреми клиентите й да са доволни не работят от 10 до 17, когато всичко нормални хора са на работа и не могат да излизат по всяко време.
Трето, след като от сервиза приеха да дойдат в 17.05, сервизният техник ми заяви, че трябва да се смени компресорът, което не се знае колко дни ще трае. До една седмица отговор дали има на склад, и после може  имесец до доставяне от производителя, ако се наложи. Но вие през това време се оправяйте както можете, ми бе заявено.
 Това, което мен страшно много ме ядоса е начинът на поведение на техника, и отношението му.
НА всичкото отгоре ми заяви, че този хладилник ние сами трябва да го транспортираме до сервиза. Видете ли хладилник 1.90 го се нос истрашно лесно където искате по всяко време с лек автомобил, ама никакъв проблем.
 На въпросът ми дали сервизът не осигурява транспорт и пренасяне, нагло ми се отговори, че всеки намира начин и не се оплаква.
Доколкото знам и живея в България, тя се развива и е страна на пазарна икономика, по принципите на всяка една нормална икономика клиентът трябва да бъда задоволен от услугата, независимо каква е тя.
представете си големият ни хладилник колко лесно ще го превозим с личен автомобил, а още повече по тесните улички до сервиза.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Второ, беше ми заявено, че сервизен техник може да дойде само до 17часа, и както и другите се оправят и аз трябва да намеря начин. Съжалявам, но сервиз, или фирма, която се стреми клиентите й да са доволни не работят от 10 до 17, когато всичко нормални хора са на работа и не могат да излизат по всяко време.

значи казваш, сервизните работници са НЕнормални хора, та видиш ли, трябва да работят, когато другите вече си почиват. Няма такова нещо. Даже до 16ч. бачкат моите.
Работа, като всяка друга. С длъжностна характеристика и с работно време, което по КТ е 8ч.
 tana123  - ти преди покупката прочете ли поне 2 реда от Гаранционната си карта? Поинтересува ли се, къде ти е гар. сервиз и при какви условия работи?

# 18
  • Мнения: 19 485
Второ, беше ми заявено, че сервизен техник може да дойде само до 17часа, и както и другите се оправят и аз трябва да намеря начин. Съжалявам, но сервиз, или фирма, която се стреми клиентите й да са доволни не работят от 10 до 17, когато всичко нормални хора са на работа и не могат да излизат по всяко време.

значи казваш, сервизните работници са НЕнормални хора, та видиш ли, трябва да работят, когато другите вече си почиват. Няма такова нещо. Даже до 16ч. бачкат моите.
Работа, като всяка друга. С длъжностна характеристика и с работно време, което по КТ е 8ч.
 tana123  - ти преди покупката прочете ли поне 2 реда от Гаранционната си карта? Поинтересува ли се, къде ти е гар. сервиз и при какви условия работи?
Шани, не се засягай мила, ама е голям проблем това работно време на техниците, защото сега и аз трябва да си взема отпуск един ден, за да дойде в къщи техника да ми монтира нещо.... Голяма мъка е това, тези сервизи които работят в събота поне са голямо улеснение за всички. Че от три дни чакам шефа да е на кеф и да ме пусне например в  петък, с триста зора ме пусна, ама то пък сервиза не можел в петък, заети били.

Общи условия

Активация на акаунт