Петък идва! Анкетка...сексЮална такава.

  • 3 241
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 155
Ей, нА... четвъртък било ooooh!
То секс, секс събота и  неделя, 2-3 дни оргазъм... и забравих вече кой ден сме  #Silly

Йо-йо ако ми даде шоколада  wait ще спра секса и ще съм времево ориентирана  Crossing Arms Mr. Green

# 31
  • Мнения: 4 371
Всичо в тая анкета е бистрено по няколко пъти Whistling

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Напоследък толкоз мъже се държат като...женски полови органи, че се почудих дали да не гласувам с "еднополовата любов ме радва".

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Всичо в тая анкета е бистрено по няколко пъти Whistling
Че то отдавна не остана небистрен въпрос, Дуцка Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 311
Благопристойната форумка даже не знае за какво става дума!  Joy Joy Joy

плюс

"Аз съм девствена - детето не е мое", но поради липса на леля е от баща си  Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 13 512
Тъй като аз вече ще съм целомъдрена и влизам само в готварския и кърмаческия подфорум,ще отговоря с последната опция,естествено!

# 36
  • Мнения: 5 577
Уелкъм бек Ив.  Peace

# 37
  • Мнения: 13 512
УентУЪртУлиЯ-: Stop Това с двата пръста да не е нещо ала-бала-онакова,а? Внимавай,не ме покварявай,вече съм ЦЕЛОМЪДРЕНА!
 Laughing Laughing  bouquet

# 38
  • Мнения: 86
Аз съм девствена, децата са от леля си (...ако мине Wink).
Хе-хе-хее и аз така-Света вода ненапита Blush

# 39
  • София
  • Мнения: 625
за какво говорите newsm78 ooooh! Laughing

# 40
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
french - еднопосочен !

# 41
  • Мнения: 7 474
 smile3502 За какво говорите значи, че не разбирам?  newsm03

# 42
  • София
  • Мнения: 143
а аз прочетох "освингвам се"  като "освинвам се ". newsm62
иначе моят отговор е : Благопристойната форумка даже не знае за какво става дума smile3503

# 43
  • Варна
  • Мнения: 11 340

Благопристойната форумка даже не знае за какво става дума

# 44
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Хм... Истинската, желязна форумка прави любов само виртуална, а в анкетата нема такъв отговор...

Отдавна вече си приказвам с приятелки по Интернет, пазарувам по Интернет, ходя на море по Интернет, децата ги гледам по Интернет, и с мъжО се конектвам по нет-а...
Тва е положението...

А кажете ми вие за каква любов става въпрос, когато в къщи се мотае любопитна и вечно недоволна тийнеджърка, в ранна съботна сутрин мъжкия ни наследник се буди по петляно време и с ококорени очи ни чака да се събудим, като за по-сигурно ни тегли завивката и с мощен глас припява ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ-ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ...

Само виртуална любов, драги съфорумки, само виртуална...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт