Декоративна козметика ЕVELINE

  • 2 170
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 961
Цитат
Не, в случая според мен не е по-добре.  Simple Smile По-хубави са им кремовете от българските.  Simple Smile

И какво те навежда на тази мисъл?
 Shocked

опитът, разбира се  Mr. Green

моето мнение за тази козметка е в линка на Philyra

купувам марката от аптеката на ХИТ

# 16
  • Мнения: 513
Здравейте,
Някой може ли да ми каже къде може да се намери козметиката в София. Аз само лаковете им намирам, много съм доволна и  искам да си купя и спирала.
Предварително благодаря.

# 17
  • Мнения: 6 155
Здравейте,
Някой може ли да ми каже къде може да се намери козметиката в София. Аз само лаковете им намирам, много съм доволна и  искам да си купя и спирала.
Предварително благодаря.

В Люлин, в едно магазинче за козметика до Оазиса и сладкарница Неделя. Ако те интересува ще ти пусна карта  Peace

# 18
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Здравейте,
Някой може ли да ми каже къде може да се намери козметиката в София. Аз само лаковете им намирам, много съм доволна и  искам да си купя и спирала.
Предварително благодаря.

В Халите.Щанда се намира на 1 ет. от страната на Екзарх Йосиф.

# 19
Някой знае ли къде в Пловдив продават продукти на  ЕVELINE?

Аз ги купувам от аптеката на Кауфланд. Другаде не съм виждала да има.  Sad Но и там има само бялата им козметика, от декоративната няма нищо.  Sad Тя и бялата някой път е заредена с пропуски.  Close Ако намериш някъде другаде свиркай.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 558
Някой знае ли къде в Пловдив продават продукти на  ЕVELINE?

Аз ги купувам от аптеката на Кауфланд. Другаде не съм виждала да има.  Sad Но и там има само бялата им козметика, от декоративната няма нищо.  Sad Тя и бялата някой път е заредена с пропуски.  Close Ако намериш някъде другаде свиркай.  Simple Smile

Има момичета, вече на доста места я има, сега се сещам за козметичните щандове в "Мега Марина"

# 21
  • Мнения: 35 961
Декоративна видях преди няколко дни в големия козметичен магазин на пазарчето на Младост 4, "МЕРИ" май се казва магазина

# 22
Някой знае ли къде в Пловдив продават продукти на  ЕVELINE?

Аз ги купувам от аптеката на Кауфланд. Другаде не съм виждала да има.  Sad Но и там има само бялата им козметика, от декоративната няма нищо.  Sad Тя и бялата някой път е заредена с пропуски.  Close Ако намериш някъде другаде свиркай.  Simple Smile

Има момичета, вече на доста места я има, сега се сещам за козметичните щандове в "Мега Марина"

Eee мерси много за инфото.  Grinning Малко ми е далече, но ще гледам да проверя.  Simple Smile
Ако се сетите за още някъде казвайте, че тази Мега Марина ми е далече за често ходене.  Embarassed

# 23
  • Мнения: 661
Разгледах сайта и мога да кажа, че почти нищо не ми хвана окото. Въпроса с избора на декоративна козметика според мен е доста спорен-има хубави неща на почти неизвестни фирми, а има и неща, които не си заслужават на водещи марки. Въпроса е в самия продукт, а не в марката му, не мислите ли?
Може би и на EVELINE има хубави неща, но аз лично съм решила да изразходвам първо тези, които имам и след това да ексепиментирам с други  Wink

# 24
Използвам плажното им мляко - доста съм доволна.  Sunglasses

# 25
Слънцезащитните им продукти са перфектни.Ухаят приятно,веднага попиват и не оставят следи по дрехите.Кремът за тяло с блестящ ефект също е много добър.Имат и тоалетно мляко за почистване на лицето 3в1,който е идеален за суха кожа.За съжаление не мога да намеря магазин с всичките им продукти от декоративната и бяла козметика. newsm78

# 26
  • Мнения: 870
В магазини Драка има и бялата и декоративната им козметика.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Какви са им цените горе-долу?  Thinking

# 28
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Вчера видях бялата козметика в аптеката на Хит-Люлин.Кремовете.които си купих от един квартален магазин за 8.80лв. там бяха с 1лв.по-ефтини.Искам да си купя и тоник за лице от същата серия, който е около 4.70лв.

# 29
  • Мнения: 35 961
не са високи - крем за 6.50 - 12 лв., тоник за 4.00 - 4.50, лакове - 3 лв.

Общи условия

Активация на акаунт