Електрическа помпа Авент или Нук?

  • 2 895
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 457
не интересно ми беше какво е супер лактация,а иначе се цедя  когато имам напрежение и  за запаси-правя си зимнина Mr. Green-аз честно казано се цедя през 1-2 дена по веднъж,само като видя че имам в излишък.А питам как се цеди защото ми се е случвало като натисна веднъж и започва да струи но не го изчаквам да спре а пак натискам.Последния път оставих да си тече с едно натискане и ми се всука една бяла гумичка-незнам защо,може би от вакума newsm78

# 31
  • Мнения: 1 737
Няма особено значение дали ще изчакаш струйката да спре, или ще изпомпаш отново преди това - важното е да не чустваш болка от силен вакум. Бялата клапа се всмуква от горната страна на дупката, когато е износена. Проверява се, като се извие леко наопаки, от към плоската страна и от другата страна - където са релефните части за прикрепване се образуват цепнатини - наличието им означава, че клапата е износена. За това в комплекта на помпата има 3 клапи за смяна. Аз за 9 месеца съм изразходвала общо 7 клапи, като след като свърших резервните, ми ги доставяха безплатно от Авент, в магазина, от който си купих помпата. Има и резервна диафрагма, но моята така и не се изхаби.

# 32
  • Мнения: 507
Аз ползвам ръчна помпа на Авент, но понеже преди цедях по около 800- 1000 мл, на ден излишък, реших да си купя електрическа / но не си взех заради цената/. Цената на електрическата помпа на Авент е 285лв, е 1 година гаранция, две малки шишета и две големи с резевни части. Това е единствения интернет магазин в който я има http://baby-market.911.bg/a2/offers.asp?grid=25395&m=37 иначе можеш да се свържеш направо с Авент 02 / 9 555 117 и те ще ти кажат в кой магазин, който ти е най-близо има електрическа помпа, а могат да ти я пратят с кориер до вас с наложен падеж. Знам това, защото проверих и те бяха любезни да ми обяснят всичко. Има и двоина помпа, но тя е към 600лв. Има едно филмче на страницата на Авент - www.avent.com
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт