Лято иде вече, ЮНЧЕТО не е далече! - Тема 8

  • 21 171
  • 709
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 142
Ехеее, колко бебета си имаме❤ да са живи и здрави. Моя термин е на 29 юни имам планирано секцио и дано си го дочакам .Имам доста болезнени контракции всеки ден и си пия но шпа.Доста ми тежи вече на моменти имам чувството, че ще се изтърси,както си вървя😂.

# 661
  • София
  • Мнения: 888
Честито на всички родили през последните дни, страхотни новини!
Здрави бебчета и спокойствие на мамите желая!
Аз също чакам, на 19.06 е термина, а вчера на няколко пъти ми падна тапата. Вечер имам по няколко контракции, някои с лека болка ниско в дясно, започвам да засичам и после спират.
Следващ преглед на 13.06. Успех на всички!

# 662
  • Мнения: 2 564
Аз имам доста контракции днес, болезнени, обхващат кръстта и отпред. Бързо отминават. Тъкмо се чудех дали да хващам пътя за болницата и се изсипа порой Sad

# 663
  • София
  • Мнения: 3 099
Моят термин е днес, бях на тонове и са добре, но нямам контракции... казаха ми 1 седмица всеки ден на тонове и ако не се роди, ще го предизвикаме. А така се бях притеснила за днешния преглед, но младежа не бърза. Grinning

# 664
  • Мнения: 861
Моят термин е днес, бях на тонове и са добре, но нямам контракции... казаха ми 1 седмица всеки ден на тонове и ако не се роди, ще го предизвикаме. А така се бях притеснила за днешния преглед, но младежа не бърза. Grinning
Казаха ли ти колко грама е

# 665
  • София
  • Мнения: 1 304
И ние сме още в корема.😁 Терминът ми е 29,но секциото ще бъде по другата седмица.
Да не е на 19.06.19?

# 666
  • Мнения: 370
И ние сме още в корема.😁 Терминът ми е 29,но секциото ще бъде по другата седмица.
Да не е на 19.06.19?
Секциото ли? В петък 14 трябва да решим с АГ,че бебо върви по дребен и нещо го разтягаме във времето. Най -вероятно ще е в дните м/у 17 и 20,но в петък ще решим кога точно. Надявам се само да си стои до тогава. Корема вече ме стяга доста,а едни познати,с които не сме се виждали няколко дни казаха,че коремът ми е паднал.😕 Дано издържим още седмица.

# 667
  • Мнения: 2 564
Аз се връщам от док, разкритие едва едва, още бебето не е в малкия таз, но си имам нерегулярни болезнени контракции. Изпрати ме вкъщи и отсече - Скоро ще е... Дано поне поспя тази нощ.

# 668
  • Мнения: 18
Моят термин е на 12.06 и аз чакам...от снощи започна да ми пада тапата, та се надявам до ден-два да се случи, че вече много тежи.
Кръста и той много ми дава зор и общо взето само дебна да си полегна някъде Simple Smile

И моят е на 12ти. Засега даже тапа не съм видяла. Ходя с превръзка, защото явно се изпускам. Бебето е вече в позиция и имам 1,5 разкритие по последни данни. Сега на 12ти пак на тонове, ако нищо не се случи до тогава. Мърдането му е доста болезнено, вчера имах доста подготвителни контракции, но нищо.
А докторката си мислеше, че няма да изкараме и до 36та...

# 669
  • Мнения: 2 564
Днес в 2.50 се роди нашата втора принцеса Михаела - 2700гр, 48 см. Терминът ми беше 27.06, нормално раждане. След като ме върна док, след 2 часа пак се върнах в болницата, защото контракциите станаха на 4-5 мин. С епидурална и няколко напъна се роди нашето мишле Blush

# 670
  • Мнения: 370
Elsi86,Честита принцеса! Нека бъде здрава и много щастлива!🌻

# 671
  • Мнения: 1 134
Честито бебче, Elsi86! Да ви е здрава и много щастлива! Hug

# 672
  • Мнения: 861
Днес в 2.50 се роди нашата втора принцеса Михаела - 2700гр, 48 см. Терминът ми беше 27.06, нормално раждане. След като ме върна док, след 2 часа пак се върнах в болницата, защото контракциите станаха на 4-5 мин. С епидурална и няколко напъна се роди нашето мишле Blush
Да е жива и здрава малката принцеса !Щастливо и усмихнато детство да има !Бързо възстановяване Елси

# 673
  • София
  • Мнения: 888

Здрава и честита да е Михаела!
Очаквахме, че скоро ще се появи, имахте всички признаци...Wink

Пристрастна съм към името, и нашата втора девойка се казва така Heart Eyes

# 674
  • Мнения: 285
Честито Elsi86! Да е жива и здрава малката Михаела❤️❤️❤️

Общи условия

Активация на акаунт