Я да видим сега, ИЗРАЗИ и ФРАЗИ, КОИТО МРАЗИТЕ ?

  • 11 855
  • 150
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 091
любимата фраза на маса българи - "няма проблем"! защо ли обикновено ми става нервно - и след такава реплика - почти винаги има проблем?
не обичам чуждици - във всякакви разговори! ама чак да мразя newsm78

# 61
  • Мнения: 2 292
от тези направо побеснявам:
По-спокойно  Sick
Успокой се  Sick Sick
Какво толкова има  Sick Sick Sick
а от тези ми се повдига:
например: Отивам да прибера ДЕТЕНЦЕ (без то накрая)  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick
или например: ДЕТЕНЦЕ днес не иска да яде  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick
Това пък ме докарва до истерия: Плачка ли бебето  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick а какво да прави бебето?
или слушка ли бебето  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick как ще слушка бебето бе??????????????????

# 62
  • Мнения: 2 495
Най-мразя когато някой представител на мъжкия пол ме нарече"сладурче", "маце", "пичка-при туй направо ми прикипява #Cussing outДруго, за което се сещам:"Кво си прайкате бе"-уффф, ужас, казвам ви Twisted Evil

# 63
  • Мнения: 6 155
от тези направо побеснявам:
По-спокойно  Sick
Успокой се  Sick Sick
Какво толкова има  Sick Sick Sick
а от тези ми се повдига:
например: Отивам да прибера ДЕТЕНЦЕ (без то накрая)  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick
или например: ДЕТЕНЦЕ днес не иска да яде  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick
Това пък ме докарва до истерия: Плачка ли бебето  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick а какво да прави бебето?
или слушка ли бебето  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick как ще слушка бебето бе??????????????????
Много нерви, много нещо  ooooh!
Как може да откачате от някакви изрази?  newsm78
Не сте в ред  Laughing

# 64
  • Мнения: 2 292
от тези направо побеснявам:
По-спокойно  Sick
Успокой се  Sick Sick
Какво толкова има  Sick Sick Sick
а от тези ми се повдига:
например: Отивам да прибера ДЕТЕНЦЕ (без то накрая)  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick
или например: ДЕТЕНЦЕ днес не иска да яде  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick
Това пък ме докарва до истерия: Плачка ли бебето  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick а какво да прави бебето?
или слушка ли бебето  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick как ще слушка бебето бе??????????????????
Много нерви, много нещо  ooooh!
Как може да откачате от някакви изрази?  newsm78
Не сте в ред  Laughing

Еи и такива поучителки и обобщителки , използващи безлични обръщения в мн. чисто по чисто комунистически  Joy
А колкото сме в ред, толкова сме си в ред. Ти няма да ни подредиш по-добре, сигурна съм  Laughing

# 65
  • Мнения: 6 155
vivita, не се заяждам. Просто ми направи впечетление твоя пост и се замислих защо хората обръщат толкова внимание на някакви думички, вместо да се радват на други дребни неща.  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 78
"спокойно"
влудява ме до ...... направо съм я забранила #Cussing out

# 67
  • Мнения: 2 125
Аз се зразня, когато попитам мъжа ми "Какво правиш?", а той ми отговори "Добре съм"...все едно го питам "Как си?" Shocked

# 68
  • София
  • Мнения: 1 621
Силно казано да ги мразя, но много просташки ми звучат:

"За какво иде реч?"
"споко"
"мацко"
"батенце"
"женка"

Има и още, ама тия са ми най-дразнещи. Sick

# 69
  • Мнения: 1 462
Вярно е, че няма такова понятие като "дразнят ме".  Винаги е "дразня се".  Разбирам за какво апелира Biby, но наистина съм изпадал в състояния на гърчове от бяс поради някаква фраза.  След дълги размисли за причината, установих, че се дразня от това, че намирам в тези фрази скрити твърдения, с които не съм съгласен, но чисто формално погледнато, каквото и да отговоря излиза, че ги приемам.  Бясът е от безсилие да осъзная нещо и/или да го изразя.

# 70
  • Мнения: 1 113
Аз се зразня, когато попитам мъжа ми "Какво правиш?", а той ми отговори "Добре съм"...все едно го питам "Как си?" Shocked
Свекърва ми пък пита: "Добре ли си?", което на мен ми звучи като "Да не си изперкала?"

# 71
  • Мнения: 1 753
"и така нататък, и така нататък, и така нататък..." КАК по точно?  Shocked И КЪДЕ е това нататък? А също "И прочие, и прочие..."  Laughing Мен не ме дразнят толкова, но ми е много смешно когато някой няма какво повече да каже и си паразитира изречението с тези изрази...

# 72
# 73
  • София, ж.к. Стрелбище
  • Мнения: 169
Има доста, въпреки че сега нито един не ми е на акъла.
Но вчера чух един младеж( младеж, младеж, набор ми беше  Wink ) да разговаря с подобен (вероятно) по телефона. И в едно изречение от три думи, използваше ище толкова пъти и "батенце". Друг е въпроса че повтаряше всяко изречение в пълния му вариант по два пъти.

Е, като много тъпо парче ми звучеше.  Mr. Green

За другите  - ще допълвам.


Батенце, братле, батка
Лошо ми става, когато ги чуя
А най-гадното е, че тези, които ги използват наистина много ги повтарят

# 74
  • Мнения: 1 753
Ау сетих се още нещо което ми бърка в здравето - когато се говори в първо лице единствено число с окончанието -ем на глаголите. Пример:
- Отивам да се подстрижЕМ. Вместо "Отивам да се подстрижа"
- Трябва да прострЕМ, да изперЕМ и да сготвИМ  Joy

Общи условия

Активация на акаунт