Общи интереси и занимания с партньора

  • 5 896
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Имаме- пътуването. И двамата обожаваме да пътуваме  Peace
И ние Peace. Само дето напоследък с времето сме малко кът Tired

# 61
  • Мнения: 115
Вкусовете ни съвпадат относно филмите, компютърните игри, книгите. Също така обичаме да си поспиваме до късно, когато можем. А и по всички въпроси имаме почти еднакви мнения и разсъждения.

# 62
  • Мнения: 88
Като се замисля  - обичаме да пътуваме - но напоследък нямаме време. Ето дори сега  , по това време все още съм в офиса....

# 63
  • Мнения: 5 317
Да ходим по дискотеки. Crazy

# 64
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Харесваме различни неща,но иначе повечето ги вършим заедно Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2 587
Като общи занимания - риболов,рали,heroes 3........последното най-вече!

# 66
  • София
  • Мнения: 2 530
Пътуване, ски, пикник, планинарство и туризъм.

# 67
  • Мнения: 3 360
И работата даже ни е "обща" Laughing

# 68
  • Мнения: 8 505
Да,имаме доста общи интереси.Но имаме и много такива,които нямат нищо общо.

# 69
  • Мнения: 569

 Обичаме още да пътуваме и да ходим на плаж/ако това може да се причисли към общите интереси/

# 70
  • Мнения: 1 547
Ух, каква хубава тема, пък чак сега я виждам.

Мисля, че най-вече ни харесва да дишаме общ въздух. Да мълчим на общи теми. Изобщо добре се справяме. Той много иска да ме приобщи към хобито си, което превърна в печеливша дейност, но аз се дърпам като магаре на мост - боря се за независимост, но да видим до кога.
Иначе имаме общи приятели, общо дете. Обичаме много да пътуваме. И двамата сме чревоугодници - обичаме вкусотиите и си имаме вкусни местенца, на които ходим когато можем. И двамата сме с много широки пръсти и не можем да отделим нищо на страна. Учи ме да правя разни неща на компютъра. Живеем на момента. Доволно.

# 71
Слушаме почти еднаква музика, обичаме еднакви филми, обичаме да ходим на театри, музеи
Обожаваме на пътуваме в Българиа или чужбина.
Да ходим на палатки с приятели
Да караме ролери, колело,зимни кънки и ски
Да плуваме
Работим в една и съща сфера...
За щастие имаме и различни хобита, за да не загубим индивидуалността си Simple Smile

# 72
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ние двамата доста си приличаме - като светоусещане и пр., та почти всички интереси и занимания са общи.

# 73
  • Мнения: 1 063
Общи интереси? Бих казала, че се допълваме идеално, иначе сме мн. различни и противоположни и като характери, но правим почти всичко заедно - разпределяме си работата, пазаруваме заедно, ходим на фитнес заедно, на козметичка заедно и т.н. Понякога се питаме какво да правим сега и установяваме, че ни се правят едни и същи неща.

# 74
  Пеем заедно, напоследък в един мюзикъл,а иначе сме коренно различни и с интересите ни е така.

Общи условия

Активация на акаунт