Какви обувки за тази рокля?

  • 12 998
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 785
Ох сега ще ти кажа и аз - занимавам се с мода, цял месец обсъждах тоалети и т.н. - та: обувките затворени отпред - отворени отзад Naughty В никакъв случай сандал Stop В момента хит са чанта и обувки в различен цвят - наскоро бях с дантелена черна рокля, черни обувки и сребриста чанта + сребристо-черен маникюр Grinning Другото което е - избягвай, не по-скоро забрави, за кожените обувки! В момента не е актуално да се накичиш с бижута - опитай без колие и гривна, но с масивни обеци и масивен пръстен. А ако искаш да блестиш - прикачи си коса (не да си присадиш, а я вземи под наем и да ти я сложат за една вечер. Пусни я на големи букли, мога да ти пратя и снимка аз как бях с такава коса - тогава не ти е нужно колие, а ефекта е Уау Hug но имай предвид че коса+прическа е около 50 лева наем за косата (сега всъщност може и по малко да е станал) и около 20 лв за прическата.) Ако се сетя за още нещо ще допълния, успех засега Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 35 992
И на мен ми се струва смешна картинката дълга до земята /или почти дотам/ рокля от очевидно тежко падаща материя, а под ръба й да мърдат голи пръстета Simple Smile Официални обувки без пета, но затворени отпред, показани на доста снимки в предходните постинги, ми се струват подходящ вариант, ако са в сребристо или сребристо и черно.
Peace, но черно. Ако е сребристо или златно трябва да се потърси и някъде другаде - брошка, копче и т.н...

# 32
  • Мнения: 6 155
На тази тежка рокля - сандал  #Crazy  Naughty

Според мен е задължително пръстите да са затворени, петата може и да не е. Цвета - сребристо+черно или черно.

# 33
  • Мнения: 1 202
И на мен ми се струва смешна картинката дълга до земята /или почти дотам/ рокля от очевидно тежко падаща материя, а под ръба й да мърдат голи пръстета Simple Smile Официални обувки без пета, но затворени отпред, показани на доста снимки в предходните постинги, ми се струват подходящ вариант, ако са в сребристо или сребристо и черно.
Съгласна съм и аз с Karimma! Peace

# 34
  • Мнения: 13 512
Отворени високи сребристи сандали! Това е хитът!  Peace
Абсолютно!
И аз съм за сандалте!!Затворени обувки ми изглежда бабешко. Обезаателно хубав педикюр.

# 35
  • Мнения: 5 140
Отворени високи сребристи сандали! Това е хитът!  Peace
Абсолютно!
И аз съм за сандалте!!Затворени обувки ми изглежда бабешко. Обезаателно хубав педикюр.

Напълно съм ЗА сандал с хубав педикюр. Peace

Ето това е супер например:

# 36
  • Мнения: 13 512
ДА, точно такива имах предвид. Страхотно биха изглеждали

# 37
  • Мнения: 5 140
Тези сандали са просто класика с такава рокля.

# 38
  • Мнения: 2 674
Затворени обувки ми изглежда бабешко. Обезаателно хубав педикюр.

бабешко , но елегантно за случая - според мен  Crossing Arms
тогава няма да й трябва обезателно хубав педикюр Mr. Green

виж "ЗА" съм - сандал с къса/средна  рокля/ пола и по-непретенциозен повод.
А тя ще е кума и иска да направи впечатление. Ако е просто гост- ок.
ама сандал....малко ми е ежедневно - Мое си мнение никой не задължавам!

Трябваше анкетка да има  Sunglasses

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 3 742
На голи рамене не може да се сложи затворена обувка, в противен случай ще се наложи да търси шал или нещо друго, за да не се отежни облеклото в долната част.

# 40
  • Мнения: 8 917

Страхотни са Peace

# 41
  • Мнения: 4 629
Според мен обувки със затворени пръсти и пета  Peace

# 42
  • Мнения: 2 085
И тези са страхотни, но за такъв случай и такава рокля дрескодът изисква затворени пръсти Peace

# 43
  • Мнения: 86
Пробвай и с двата вида обувки и сама ще решиш с кои изглежда по-добре Peace

# 44
  • Мнения: 58
Абе мацки,кви затворени обувки бе...?В сандалите е истината.Може да са високи,но може и да са абсолютно равни,важното е да са елегантни.Я си представете дълга до земята рокля и от крачката се виждат само изрядно подредените и перфектно лакирани пръстенца - много шикозно,а?Ако успееш да си намериш етно сандали с много пайети ще е добре защото бижутата този сезон са върху обувките.Можеш да си позволиш само едни лъскави обеци,нека и чантичката да е едно много малко бижу.Ако обичаш този стил спокойно можеш да попрекалиш с накитите по краката - пръстени,гривни татуировчици с пайети.И за да допълниш картинката можеш да си позволиш и един хубав лосион за тяло със седефен оттенък.Бъди бляскава!И весела сватба!

Общи условия

Активация на акаунт