За мъжовете, чорапите и още нещо

  • 5 933
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 640
няма по-характерна мъжка черта, от това да ръсят обувани- смрадливи или не, чорапи на всевъзможни места.
Друго подобно качество е, вечно да нямат чисти чорапи или те да са от различни чифтове Tired

# 61
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На моя мъж редовно му липсват и слипове ooooh!, ама защото трябва да бръкне по-навътре в чекмеджето. Що ли не ги направят да им скачат в ръцете newsm78

# 62
  • Мнения: 7 640
ами като обуваните не са в коша за пране овреме, може и наистина да няма чисти в някой момент.
Отделно, че не виждат на рафта пред носа си и вечно питат- къде ми е панталона, къде ми е ризата, къде са ми гащите ooooh!
Като че ли някога са държани в хладилника, вместо в гардероба, примерно.

# 63
  • Мнения: 1 190
Еее поредната тема, която днес така ме развесели Joy, обаче някои изказвания ме застреляха направо:

Само през лятото нямаме проблем,защото ходи бос.Иначе си има "любими ъгли"в стаите,където чорапите му редовно почиват.Кошът за пране винаги е твърде далеч, и така вече 14 години.

моя ги нарежда до дивана в хола, а всичко останало се слага върху фотьойлите...незнам вече как да му обяснявам къде е мястото на мръсните дрехи #Cussing out

Чорапите му винаги са ДО коша, но не и В него. ooooh! Ама и аз, луд умора няма - 18 години не спирам да повтарям, че се слагат ВЪТРЕ!
Започвам да си мисля, че го прави нарочно newsm78 Joy Joy Joy

няма по-характерна мъжка черта, от това да ръсят обувани- смрадливи или не, чорапи на всевъзможни места.
Друго подобно качество е, вечно да нямат чисти чорапи или те да са от различни чифтове Tired

На моя мъж редовно му липсват и слипове ooooh!, ама защото трябва да бръкне по-навътре в чекмеджето. Що ли не ги направят да им скачат в ръцете newsm78

ами като обуваните не са в коша за пране овреме, може и наистина да няма чисти в някой момент.
Отделно, че не виждат на рафта пред носа си и вечно питат- къде ми е панталона, къде ми е ризата, къде са ми гащите ooooh!
Като че ли някога са държани в хладилника, вместо в гардероба, примерно.

Охх уморихте ме hahaha Joy Joy

# 64
  • Мнения: 1 190
хвърляше ги завити на топка, където му падне (понякога и зад секцията), аз събирах, събирах....накрая започнах да му ги подреждам под възглавницата и определено постигнахме ефект  Mr. Green

 hahaha Joy Joy Joy Joy

# 65
  • Мнения: 2 085
....... вечно питат- къде ми е панталона, къде ми е ризата, къде са ми гащите ooooh!
Като че ли някога са държани в хладилника, вместо в гардероба, примерно....
мдааа, това е по-дразнещо и от разхвърляните навсякъде чорапи #Cussing out.Аз на този въпрос не вече отговарям, само гледам с мериносов поглед-да си ги търси, ако ще и в гаража Mr. Green

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 3 739
Мъжки чорапи до ден днешен не съм пипала(изключително гнуслива съм), но мъжа ми е перфектен в това отношение: събличат се чорапите, слагат се в коша за пране, когато ще се пуска пералня за този тип пране ги премества от коша в пералнята, останалото е моя работа.

# 67
  • Мнения: 2 254
лелеее като чета какво става си заобичвам мъжлето още повече Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 2 085
Мъжки чорапи до ден днешен не съм пипала(изключително гнуслива съм), но мъжа ми е перфектен в това отношение: събличат се чорапите, слагат се в коша за пране, когато ще се пуска пералня за този тип пране ги премества от коша в пералнята, останалото е моя работа.
Ехааааааааа smile3501

# 69
  • Мнения: 1 128
     Ооооо,ами това маи е единственото нещо,което се слага на мястото си,затова бързам да си го похваля.Друго оба4е няма. newsm78

# 70
  • Мнения: 193
 Ох, на моменти ми се иска да му ги напъхам в устата! Мразя да не си почиства банята, да изпомокри всичко и цялата мивка да е в паста за зъби smile3511

# 71
  • Мнения: 22 867
Е, ако имахте куче вкъщи, проблемът щеше да се реши. Като му припикае чорапите два-три пъти, ще се начи да си ги прибира където трябва. Grinning

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
няма по-характерна мъжка черта, от това да ръсят обувани- смрадливи или не, чорапи на всевъзможни места.
Друго подобно качество е, вечно да нямат чисти чорапи или те да са от различни чифтове Tired
Ей на това с различните чорапи аз му намерих решение! Моя мъж има 30 чифта съвсем еднакви черни чорапи. Купувам все по 20-30 чифта еднакви, предната група заминава в коша за парцали. Отогава не са налага да търся някой липсващ от чифт, не ги чифтосвам. При периодичните проверки гледам бройката да не пада много надолу, пък и те имат способността да изскачат при някоя следваща пералня.

# 73
  • Мнения: 6 167
 
   Как стои въпроса с половинките Ви и чорапите? ( Ама то един въпрос стана  Laughing ) В смисъл аз моя и до ден днешен не успях да го науча да ходи са ги пуска в коша за пране, та от време на време откривам чорапки на всевъзможни места...


 

тоз въпрос ме ме интересувал, защото така или иначе събирам дрешки за пране из цялата къща ( не само в коша ).
мисля, че намирам чорапи и в двата случая
но онзи ден съм изпрала един черен... другия никъде не мога да го намеря... newsm78

# 74
  • Мнения: 11 007
Няма проблем  Peace

Общи условия

Активация на акаунт