Как една жена да убеди съпруга си да си имат второ дете?

  • 3 516
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 521
Според мен, факта, че мъжа е супер предпазлив по време на секс сам по себе си означава, че той няма доверие на жена си и че я държи на разстояние. Аз така смятам, но всеки гледа от собствената си камбанария. Ако моя взима такива драконовски мерки, за да не забременея тогава  не бих могла да съм с него. Но това си важи за мен и моето семейство. Всеки си знае какво може да преглъща и до кога.  Sick

# 46
  • Мнения: 29
Моя мъж също не иска и да чуе за още деца-израснал е в голямо семейство и направо изпитва ужас от голямата шумотевица,която създават 3деца накуп.А остава и немалкия проблем с парите в скапаната ни държава-мисля че имаме по-големи доходи от доста хора и пак ни се налага да се лишаваме от разни неща.Аз обожавам децата и искам три,но мисля че няма да успея да го навия.Между другото той е много добър и грижовен баща и може би затова си прави сметка,че няма да можем да дадем всичко от което се нуждаят децата.Може би донякъде го разбирам...Дъщеря ни е на 1г. и 2м. и преди 3месеца бях бременна(случайно(.Мъжът ми щеше да получи удар,а да си призная и аз доста се уплаших,но в крайна сметка решехме да го оставим.Обаче,какта казват хората-Божа работа-спонтанен аборт.Много ми беше трудно да го приема,но няма начин,а и честно казано изпадах в ужас като се замислях,че няма кой да ми помага и как ще се справям с две бебета.Сега отново за това съ м се замислила и определено смятам даси извоювам поне още едно дете,но малко по-нататък.Успех

# 47
  • Мнения: 391
Покажи му ,че си нещастна ,заради позицията му ,което е самата истина.
И продължавай да споделяш разочарованието си от нежеланието му за второ дете.
Но не бива да се държиш назидателно или да се опитваш да се налагаш . Бъди искрена и женствена,изпълнена с копнеж,както изисква и майката-природа Blush 

# 48
  • Мнения: 483
Според мен не би трябвало да се налага да го убеждаваш!
Ситуацията е обидна за теб и мъчителна и неприятна за него. Не знам...
Ако въпроса е финансов го разбирам донякъде.

# 49
  • Мнения: 2 241
Смятам, че в едно семейство трябва да има толкова деца, колкото желаят и двамата родители. Без изнасилване, без изнудване и без лъжи. Много неприятно се получава, ако детето не е желано и от двамата. Това със "свършеният факт" никога не бих си го позволила.

Абсолютно подкрепям това изказване!!!

При нас беше обратното - мъжът ми отдавна искаше второ, аз все не можех да се реша по различни причини. Но ето, че мина време, узрях за идеята и така стана по взаимно желание. НАСИЛА нищо не става.

# 50
  • Мнения: 4 621
Смятам, че в едно семейство трябва да има толкова деца, колкото желаят и двамата родители. Без изнасилване, без изнудване и без лъжи. Много неприятно се получава, ако детето не е желано и от двамата. Това със "свършеният факт" никога не бих си го позволила.
Това е и моето мнение.

# 51
  • Мнения: 3 394
при нас случаят е обратен-мъжа иска, аз се дърпам Sad

# 52
  • Мнения: 15 619
Опитай първо да разбереш причините. За мъжете не е толкова лесно и естествено. И те се страхуват дали ще се справят с отговорностите, с натовареността. Може да не е узрял  още за второ.

Общи условия

Активация на акаунт